Tatuaże i piercing

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: BardzoLittle »

Ja pierwszy zrobiłem w sierpniu roku 2018 i do końca roku miałem ich łącznie 4. :D
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: panna_x »

rozumiem i fajnie że jest coś, co sprawia Ci radość :)
ela355
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2019, 22:19

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: ela355 »

Czasami jak przypadkiem wpadam na profile utalentowanych tatuażystów i widzę co robią to podziwiam ich umiejętności, jest to jakaś forma ekspresji twórczej. Sama żadnego tatuażu nie mam, raczej nie planuję. Z kolczyków mam tylko dziurki w uszach i brak chęci na kolejne, a już na pewno nie poza uszami. Ale u innych toleruję całkiem sporo w tym zakresie :) cieszy mnie taka różnorodność, bez tego byłoby nudno.
Nightfall

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Nightfall »

Ja z kolei trochę obracam się wśród absolwentów ASP. Żeby dorobić dość często podejmują pracę tatuażystów. Przed rozmowami z nimi, też wydawało mi się, że tatuaże to forma sztuki, jednako oni sami śmieją się, kiedy ktoś tak mówi. Według nich tatuaże to masówka, mają ogrom klientów, którzy chcą żeby im wykonać bardzo podobne do siebie wzory i oni sami nie określają tego jako sztuki :D
Anubis35
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 13 lut 2019, 07:50

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Anubis35 »

Kolczyki sa ladne. :)
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Wariat123 »

tatuaze to nałog ja mam już 3 i będzie wiecej :-o
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
pawcio1978
pASzko
Posty: 2544
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: pawcio1978 »

Osobiście nie zdecyduję się na tatuaż/piercing.
LiL KamiL O
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:31

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: LiL KamiL O »

To nie jest żaden *** image
Nawet tego nie nazwę stylem
Zawsze wbijałem w limit
I bycie bezbarwnym jak acetylen
Ostatnio zmieniony 3 gru 2020, 20:24 przez LiL KamiL O, łącznie zmieniany 1 raz.
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne
Awatar użytkownika
sernis002
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2020, 14:46

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: sernis002 »

Anubis35 pisze: 13 lut 2019, 08:06 Kolczyki sa ladne. :)
O ile nie są w dziwnych miejsach, no i na kobietach. U mężczyzn jakoś kolczyki mi nie pasują.
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było
Awatar użytkownika
Jelle
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 5 cze 2020, 19:35
Lokalizacja: Poza Polską.

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Jelle »

A ja mam osiem kolczyków i jeden tatuaż. Tu gdzie mieszkam to i tak nic nadzwyczajnego.
LiL KamiL O pisze: 25 maja 2020, 23:05 Co do kolczyków są takie które troszkę mi się podobają, takie które toleruje i takie które wprawiają mnie w stan lekkiego zniesmaczenia
U mnie podobnie. Są takie, które bardzo mi się podobają, takie co do ktorych nie mam zdania i takie, na które wolę nie patrzeć (te wszelkie dermale, kolczyki w biodrach, anti-eyebrow czy jak tam zwał itp.)
Aoede
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 28 paź 2021, 17:54
Lokalizacja: Gdańsk/Mazury

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: Aoede »

Tatuaży mam trochę :) Zaczęłam od kwiatów wiśni na lewej kostce, później zrobiłam jaskółki na górnej części kręgosłupa, następnie sowę na lewej łydce. Później kwiaty wiśni zastąpiłam lasem, zrobiłam mały chaberek na wewnętrznej części lewego ramienia. Później mój ex wytatuował mi Calcifera (postać z Howl's moving castle, anime studia Ghibli) ponad prawą kostką, ale jego również zcoverowałam. Mam teraz na prawej łydce tatuaż przedstawiający portret kobiety połączonej z krukiem, ciężko to opisać.
Mam dosyć lekkie podejście do tatuaży, nie myślę nad nimi latami i nie przejmuję się nimi za bardzo. Wszystkie mi się podobają, a jak będę chciała któryś ulepszyć czy poprawić, to zawsze będę mogła wrócić do salonu.

Uszy przekłułam sobie sama jak miałam 17 lat, ale nie noszę kolczyków.
U innych podobają mi się kolczyki w nosie i kiedyś chciałam mieć w brwi ale zrezygnowałam z tego pomysłu. Aparycję mam raczej przyjazną i nie pasowałoby to do mojego wizerunku, wszystkie moje tatuaże również są zakryte pod ubraniem (robiłam je dla siebie, nie na pokaz). Chociaż zawsze bawi mnie reakcja ludzi gdy już je widzą - nikt się ich po mnie nie spodziewa :lol:
Awatar użytkownika
jarekryzyko
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:40
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Tatuaże i piercing

Post autor: jarekryzyko »

Jakoś na wiosnę zrobiłem sobie kolczyk na nosie (prawy nostril), czarne kółeczko. Fajna sprawa, pasuje do długich włosów xD
No i bardzo mi się podoba jak dziewczyna też ma, a jak do kompletu ma snake-bites-y to już w ogóle ;)
ODPOWIEDZ