Telewizja

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Telewizja

Post autor: marisaxyz »

to że telewizja schodzi na psy to wiadomo od dawna, ale dzisiaj wpadłam przez przypadek na jeden z tych dziwnych programów paradokumentalnych(czy jak to się tam zwie fachowo), rzecz dzieje się w sądzie a sprawa dotyczy rozpijania kóz! wtf??!! nie wiem czy się śmiać czy płakać :shock: to było naprawdę dziwne
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Telewizja

Post autor: dimgraf »

"scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić" i dopiero po tym zaczął pisać :mrgreen:
Ja też nie mogę z tych paradokumentów. Dobra ja rozumiem poruszać jakiś istotny problem w takiej formie ale niech to naprawdę wygląda profesjonalnie, a tu nie dość, że większość historii jest pod jeden model to jeszcze nawet nie potrafią nauczyć aktora amatora podstaw i te wszystkie komentarze a'la pokój zwierzeń z BigBrothera niech będą zagrane, a nie dają kolesia czy babkę udających sztucznie emocje i w dodatku czytających tekst z kartki/promptera. Ja nie wiem dla mnie aktor (nawet amator), który nie przygotuje się do roli (nauczy tekstu) nie powinien występować.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Telewizja

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Oj, tam, oj, tam, niektóre paradokumenty są zabawne. :mrgreen:
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Telewizja

Post autor: marisaxyz »

dimgraf pisze:"scenarzysta forsę wziął, potem zaczął pić" i dopiero po tym zaczął pisać :mrgreen:
no tak to wygląda, ale jak tu nie pić jak trzeba takie "cudo" nakręcić :wink:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Telewizja

Post autor: dimgraf »

Taa. Zacznę pisać scenariusze do takiego serialu, a potem otrzymam honorowe członkostwo AA :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Zwierzak
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 9 paź 2013, 08:39

Re: Telewizja

Post autor: Zwierzak »

Ja szczerze życzę śmierci twórcom WaWa non stop. Cały czas liczę, że nikt nie będzie tego oglądał i TVN poniesie dotkliwą finansową klęskę.

Może wtedy dojdą do wniosku, że ludzie jednak nie są takimi debilami za jakich ich mają i zaczną robić jakieś wartościowe programy.
Moja pasja - motocykle
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Telewizja

Post autor: dimgraf »

ludzie jednak nie są takimi debilami za jakich ich mają
Ale może taki jest właśnie target tego programu (nie mam zielonego pojęcia co to WaWa non stop)
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Telewizja

Post autor: marisaxyz »

ja ostatnio coraz częściej oglądam Tvp Kultura, rewelacyjne filmy i programy, i co najważniejsze bez reklam! a jednak można :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Telewizja

Post autor: maga »

marisaxyz pisze:ja ostatnio coraz częściej oglądam Tvp Kultura, rewelacyjne filmy i programy, i co najważniejsze bez reklam! a jednak można :)
Cieszę się, że powstał taki kanał. Niestety reszta tv biegnie coraz szybciej w dół równi pochyłej.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Telewizja

Post autor: Falka »

Ja ogólnie mało tv oglądam. Patrzę na kilka wybranych kanałów. Ciekawy wydawał mi się kanał History, ale niestety treścią zawiódł całkowicie. Sporadycznie dadzą dokument o II wojnie światowej, a tak to denne programy typu ,,Gwiazdy lombardu'' albo dokument ,,Starożytni kosmici''. Co do paradokumentów to mam tak samo jak WZK czyli śmieszą mnie. Jeśli chodzi o programy typu ,,Wawa non stop'' to twórcy będą kręcić dopóty będzie oglądalność i jak mówi moja znajoma - oglądanie dla tzw. beki też się dla nich liczy.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Telewizja

Post autor: chochol »

marisaxyz pisze:ja ostatnio coraz częściej oglądam Tvp Kultura, rewelacyjne filmy i programy, i co najważniejsze bez reklam! a jednak można :)
Tvp Kultura, dobry kanał, zerkam w program i jeśli jest film godny obejrzenia siadam przed telewizornią, a filmy na tym programie są dobre np. "Słodko-gorzki" czy "Przytul mnie".

Oglądam jeden z dziesięciu, i pamiętam dobry teleturniej "Najsłabsze ogniwo", w roli prowadzącej Kazimiera Szczuka.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Tola
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 25 cze 2023, 17:23

Re: Telewizja

Post autor: Tola »

Mam telewizor ale telewizji nie oglądam, poza sporadycznym obejrzeniem teleturniejów z których mogę się coś dowiedzieć, np. Jeden z Dziecięciu, Milionerzy
Niestety reszta informacji to sieczka, a w szczególności wiadomości informacyjne bez względu na stację telewizyjną.
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Telewizja

Post autor: Hazel »

Kiedyś TV miałem włączony niemal cały czas od powrotu z ze szkoły/zajęć/pracy. Głównie stacje informacyjne.
Jednak parę lat temu bardzo ograniczyłem oglądanie TV - tak po prostu zaczęło mnie to nudzić. W domu już rzadko kiedy, raz na parę tygodni jakiś mecz. U babci oglądam czasem jakiś film na TVP Kultura (niszowe lub stare, klasyczne filmy), ewentualnie przełączę na kanał gdzie emitują jakiś dokument lub reportaż.
GG: 3498837
Tola
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 25 cze 2023, 17:23

Re: Telewizja

Post autor: Tola »

Z tego co widzę, to co jakiś czas pojawia się wzmianka o TVP Kultura, jako miejscu gdzie, pojawia się ciekawy film - dobrze wiedzieć. Ja oglądałam koncert Chopenowski oraz skrzypcowy więc bardziej stację kojarzę z muzyką klasyczną, instrumentalną oraz z orkiestrą, czyli z muzyką jaką od czasu do czasu lubię posłuchać.
Tovimi
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2023, 21:00
Lokalizacja: Okolice Lubina/Wrocławia

Re: Telewizja

Post autor: Tovimi »

Ja kiedyś oglądałem systematycznie Discovery (Pogromcy mitów, Złomowisko, Orange Country Choppers, Jak to jest zrobione) i Animal Planet. Na internecie zaczęły powstawać niezłe treści i jakoś się na nie przerzuciłem. Nie oglądam TV od kilkunastu lat, no chyba, że z kimś siedzę w pokoju, kto ogląda, to zerkam jednym okiem :P
HBO mam w HBO MAX
Informacje na Onecie
Rzeczy w mojej tematyce z Discovery ma odpowiednich kanałach na YT
ODPOWIEDZ