czy macie...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: czy macie...

Post autor: Agnieszka »

Gizmo pisze:mam ptasznika i bynajmniej nie choduje w domu robakow, wystarczy mu porcyjka swierszczy kupiona raz na miesiac, a w lecie mozna wyskoczyc na lake i karma sama do nas ciagnie :)
Akurat karma, czyli hodowla świerszczy, o której pisałam, to drugorzędny powód, pierwszorzędny to jednak niechęć pozostałych lokatorów, czyli rodziców - 'ucieknie z terrarium i obudzę się z wielkim pająkiem na twarzy, ueeee' ;)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: czy macie...

Post autor: Kuba »

magellan pisze:morderca? ja? :mrgreen: gdzie tam... :wink:

patrze.. a tu taki "bombowiec" przy szybie fruwa - waszka! i to jeszcze jaka... chyba z 10 cm dluga, zielono-niebieska... od razu wzialem klapke na muchy i klacz! :mrgreen: nieeee no - zartuje. :wink: otwarlem okno i wypuscilem. ale hyba byl ten maly "helikopterek" juz troche oslabiony, bo sie nawet uniesc w powietrze nie mogl.
magellan :)
Nie, no Magellan, nie musisz się wstydzić że tą waszkę zabiłeś. Jedynym powodem dla którego ja nie zabijam owadów jest to że robią plamy na ścianach. Sczególnie nieradze zabijać ciem, ćmów i krwistych komarów. Dla mnie owady mogłyby nie istnieć (może poza tymi miodo-dajnymi i tymi co zapylają drzewa owocowe).
Czy wy wiecie że Nairobii (stolica Kenii) została wybudowana na wysokości 1661m? Do tej wysokości nie dolatują komary. Ale jeżeli efekt cieplarniany bedzie się dalej pogłębiał to za jakieś 20 lat zjedzą ich owady. Ot, tak mi się przypomniało.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: czy macie...

Post autor: magellan »

he he.., no to poszukaja sobie inna gore, jeszcze wyzsza.. - beda snow mieli spokoj z komarami, lecz nowy problem z samolotami.. :mrgreen:

magellan :wink:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: czy macie...

Post autor: maneki neko »

Boje sie smierci - swojej rowniez, moze wlasnie swojej najbardziej; samotnosci; utraty nadziei; braku sensu.
A z mniej abstrakcyjnych boje sie panicznie wystapien publicznych i troche mniej panicznie boje sie jezdzic samochodem -_-' Jezdze, ale strasznie sie stresuje, w sumie nie wiem czy oplaca mi sie w ogole jezdzic, jesli to wiaze sie z takim stresem.
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: czy macie...

Post autor: trujaca »

Boję się:
- ciemności, od dziecka;
- swojej własnej śmierci, zanim zdążę osiągnąć wszystko, co sobie zamarzyłam;
- śmierci najbliższej mi osoby i wynikającej z tego kompletnej samotności;
- ciężkiej choroby;
- robaków, ale nie owadów;
- SAMOLOTÓW :shock: Nigdy więcej nie zamierzam zawierzać cudzym, a do tego mechanicznym skrzydłom, siedzieć w szczelnie zamkniętej puszce, gdzie nie można wyjść na powietrze, w razie, gdybym musiała... Wiem, że to technika, ale i tak zawsze mam wrażenie, że jak tylko zdam sobie sprawę z wysokości, to samolot sam z siebie runie - tak na zasadzie latającego dywanu ;)
Statki, statki, statki... Autobusy, konie, wielbłądy, tratwy, ale nigdy więcej samolotu. Sama się sobie dziwię, że aż tyle razy udało mi się to znieść, ale następny raz to chyba tylko jak będę nieprzytomna.
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: czy macie...

Post autor: ewutek »

trujaca pisze:Boję się:
- SAMOLOTÓW :shock: Nigdy więcej nie zamierzam zawierzać cudzym, a do tego mechanicznym skrzydłom, siedzieć w szczelnie zamkniętej puszce, gdzie nie można wyjść na powietrze, w razie, gdybym musiała...
Brrr.... witaj w klubie aerofobów :shock: :? :|
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: czy macie...

Post autor: clouds clear »

Ja miewam lęki , które dotyczą codzienności.Boje się , że w pewnym momencie nie będzie mnie stac na utrzymanie mieszkania, że będę osobą bezdomną.Boję się stagnacji i rutyny, mam też lęk przed samotnością, .
Mam klaustrofobię. A gólnie boję się ludzi, ich rekacji i zachowań w określonych sytuacjach.
wywaliłam żale :mrgreen: :shock: :wink:
Salomea

Re: czy macie...

Post autor: Salomea »

To może teraz wersja optymistyczna, czego się nie boicie? :mrgreen: :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: czy macie...

Post autor: clouds clear »

Pana prezydenta, kadry mojego uniwersytetu, łazić po lesie w nocy . :mrgreen: :mrgreen: :wink: :D
Salomea

Re: czy macie...

Post autor: Salomea »

Ja pana premiera (ktoś wie który to?:mrgreen: ), pani z poczty, mojego psa, lampki nocnej i budyniu waniliowego. ( Sporo się tego nazbierało :wink:) :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: czy macie...

Post autor: clouds clear »

Premier to ten od kota, ten za którym się wlecze muppet w kiecce , to prezydent.Prawdopodobnie się zmieniają , ale to pomaga zachowac stabilizację poglądów. :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Salomea

Re: czy macie...

Post autor: Salomea »

O kocie oczywiście wiem, tylko że do sejmu go nie zabiera. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: czy macie...

Post autor: clouds clear »

Ja myślę , że trzyma go za pazuchą.Pewnie się go radzi w kryzysowych momentach, tudzież miętosi w stresie :mrgreen: :mrgreen: :shock: :wink:
Salomea

Re: czy macie...

Post autor: Salomea »

Pewnie go ukrywa w gabinecie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: czy macie...

Post autor: clouds clear »

W szufladzie biurka.A jak zamkną sie drzwi, ściąga marynarkę , wyjmuje koc nasączony walerianą i razem z kicią tarzają się bez opamiętania w iście narkotycznym transie. :aven: :aven: :aven: :mrgreen: :mrgreen: :shock: :wink:
Zablokowany