ZUMBA Fitness :)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

ZUMBA Fitness :)

Post autor: Layla »

Jak tytuł sugeruje, czy słyszał ktoś o tym? Może ktoś tańczy?
Ja tańczyłam przez wakacje, do końca września, teraz na klub nie mam czasu, ale w domu ćwiczę (jak dobrze, że jest youtube :P ). Znacie może jakieś fajne utwory?

Tak w klimacie są:

Pitbull & Shakira - Rabiosa
Don Omar - Danza Kuduro, Taboo

Tyle z moich ulubionych utworów, reszty tytułów nie pamiętam :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Słyszałam i czytałam o zumbie, ale nie wydaje mi się, aby mogło mi to sprawiać przyjemność.
Libra

Post autor: Libra »

Sprawia. Ja ze względów zdrowotnych na zumbie nie pohulam, ale moje kuzynki i znajome chodzą - są zachwycone, po zajęciach są czerwone i mokre ale uśmiechnięte i mimo wysiłku rozpiera je energia.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dlatego dodałam słówko "mi". :wink: Ja chciałabym nauczyć się profesjonalnego tańca, gdzie ważne są kroki, technika. Nie dla mnie są zajęcia, gdzie trzeba pokazywać swą radość i wykonywać gesty w stylu machanie rękoma, przesyłanie pocałunków itp.
Może to dziwne, ale mi łatwiej jest się zmotywować samej. :lol:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Co się stało? A to, że ja się stałam. :mrgreen:
Poza tym Twoje wypowiedzi bardziej nadawałyby się do tematów poświęconych ogólnie tańcowi, bo sama zumba to połączenie tańca z fitnessem.
Dla mnie najlepszy jest właśnie wyuczony taniec, z własnymi elementami. Tango można zatańczyć na nieskończenie wiele sposobów.
Powracając do tematu - był artykuł o zumbie w Wysokich Obcasach. Ponoć nie wszyscy wychodzili z tych zajęć zadowoleni. Zdarzali się tacy, którzy byli rozczarowani brutalną rzeczywistością.

Nie, w grupie czuję się spięta i trudno mi się wyluzować. Kiedy jestem sama - to dopiero jest odlot. :wink:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A czy ja segreguję? Tylko doradzam, a to co innego. :lol:
Słyszałam, że zumba jest dla ludzi fajna, kiedy prowadzi je sympatyczna instruktorka tzn. taka z którą można łatwo nawiązać kontakt i fajną muzykę puszcza na zajęciach. Jaka jest cena jednej godziny zumby?
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Nie ma za co. Polecam się na przyszłość.
:dancingdog: (tak do pary i na temat)
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Post autor: Layla »

Winkie pisze:A czy ja segreguję? Tylko doradzam, a to co innego. :lol:
Słyszałam, że zumba jest dla ludzi fajna, kiedy prowadzi je sympatyczna instruktorka tzn. taka z którą można łatwo nawiązać kontakt i fajną muzykę puszcza na zajęciach. Jaka jest cena jednej godziny zumby?
U mnie akurat jest tak, że można wykupić karnet za 50zł na 4 zajęcia po 50 minut (zumba jednak jest męcząca), albo wejść jednorazowo za 15 zł :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ciut drogo. Ale pewnie chętnych nie brakuje? Czy faceci też biorą udział w zajęciach zumby?
Libra

Post autor: Libra »

Też myślę, że drogo - tam gdzie znajome dziewuchy chodzą, mają 8 wejść za karnet 50 zł(wcześniej 40 zł ale od października wywindowali).
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

8 wejść z czego 1 x 50 minut?
Ile razy w tygodniu odbywa się zumba?
hrabinka
pASibrzuch
Posty: 207
Rejestracja: 4 wrz 2010, 19:31

Post autor: hrabinka »

Zobaczyłam na youtube na czym polega ta zumba. MI też taki fitness nie sprawiałby żadnej przyjemności, tym bardziej że nie lubię tańczyć. Zdecydowanie wolę siłownię.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A co wrzuciłaś na youtubie? Zumba i od razu wyskoczyły filmiki?
Fitness dla mnie przynajmniej zbyt kojarzy się z anorektycznymi kobietami, którym się wydaje, że jak zrzucą te niewidzialne kilogramy nadwagi to znajdą faceta, wyjdą za niego za mąż, urodzą dzieciaczki i wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. :mrgreen:
Libra

Post autor: Libra »

Winkie pisze:8 wejść z czego 1 x 50 minut?
Ile razy w tygodniu odbywa się zumba?
60 min, 2 razy w tygodniu.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Przy cenie 50 zł? No to jeszcze może być...
ODPOWIEDZ