The Secret - dokument o pewnej postawie życiowej

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Aseksualni - tylko przez Internet szukać drugiej połówki

Post autor: dimgraf »

Z tymi oddziaływaniami to też widziałem te eksperymenty i coś w tym jest. Jakaś komunikacja energetyczna występuje więc i teoria przyciągania ma naukowe uzasadnienie choć już z tymi technikami i predyspozycjami się nie zgodzę. Zauważcie, że teoria przyciągania istnieje od dawna tylko była różnie nazywana. W przeszłości miała ścisły związek z religią. Np. modlimy się z prośbą do Boga o coś, czyli ukierunkowujemy swoje myślenie na konkretne działanie poprzez modlitwę i Bóg spełnia naszą prośbę jeśli nasza "wiara" jest wystarczająco silna. Takich odniesień do teorii przyciągania można doszukać się w każdej religii tylko wiadomo każdy tłumaczy to na swoją modłę:P.
A teraz dam pewien dowód na działanie tej teorii choć równie dobrze może być to zbieg okoliczności (ja nie wierzę w zbiegi okoliczności, bo zawsze mamy jakiś na to co się dzieje i nasze działanie nawet błahe może pociągnąć wiele konsekwencji - efekt motyla). Pierwszy: około 2 lata temu może trochę więcej stwierdziłem w rozmowie, że jakby był koncert jednego z moich ulubionych zespołów (SOAD) w naszym kraju to bym na niego pojechał. Potem przeczytałem, że zespół definitywnie kończy działalność, więc teoretycznie bycie na ich koncercie było nierealne. I co się stało. Nagle w tym roku zeszli się ponownie i mieli trasę koncertową po europie, a ja byłem na ich koncercie w Łodzi. Druga rzecz bardziej odległa w czasie. Gdy miałem około 12 lat stwierdziłem, że chce zostać producentem filmowym. Dziś los mnie tak pokierował, że pracuje nad swoim pierwszym filmem. Znowu zbieg okoliczności, że tyle czynników się złożyło na moją obecną sytuację? Nie sądzę.

p.s. do moderatorów: kiedyś utworzyłem temat o "The Secret" teorii przyciągania i można by tam przenieś tego offtopa.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ