Bezsenność

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

póki sesja sie zbliża nie będę się poddawać w walce o sen w takim razie, bo bezsenność się przydaje :xmrgreen:
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko

i kolejna noc taka sama :] idę wziąć gorącą kąpiel, może pomoże ;)

swoja drogą, może tak, jak stwierdziła o sobie Salomea, zmieniam się też w wampira? :xmrgreen: poszukam jakiejś krwiiiiii
przytul mnie życie...
Agnieszka
ninjAS

Post autor: Agnieszka »

o`connor pisze: swoja drogą, może tak, jak stwierdziła o sobie Salomea, zmieniam się też w wampira? :xmrgreen: poszukam jakiejś krwiiiiii
Ciekawe, co by się stało, gdyby wampir wypił własną krew ;) Albo nigdy o tym nie czytałam, albo mam sklerozę, ale autentycznie nie wiem :p Czy zadziałałaby jak antidotum? Czy też zamieniłaby go w wampira do kwadratu? :mrgreen:

:shuriken:
Salomea

Post autor: Salomea »

Jako miłośniczka wszelkiego rodzaju książek i filmów o wampirach (tak, wiem, że to dziwne :P :wink: ) pewnie powinnam takie rzeczy wiedzieć, niestety, nigdy się z tym nie spotkałam, widocznie twórcy wcale nie są tak pomysłowi jak im się wydaje i jeszcze nikt na to nie wpadł. :D

:idea: Nawiązując do tego => :shuriken: - pytanie do szefowej, czy można sobie zamówić takie małe coś z wampirkiem? :mrgreen: :lol:
Agnieszka
ninjAS

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze:Jako miłośniczka wszelkiego rodzaju książek i filmów o wampirach (tak, wiem, że to dziwne :P :wink: ) pewnie powinnam takie rzeczy wiedzieć, niestety, nigdy się z tym nie spotkałam
To może warto opracować jakąś teorię na ten temat ;) Autor teorii byłby niewątpliwie pionierem ;)
Salomea pisze:Nawiązując do tego => :shuriken: - pytanie do szefowej, czy można sobie zamówić takie małe coś z wampirkiem? :mrgreen: :lol:
Podpowiedź: ja nie tyle zamawiałam, co przesłałam szefowej tego emotka z wielgachną uniżoną prośbą ;)
Salomea

Agnieszka pisze:To może warto opracować jakąś teorię na ten temat ;) Autor teorii byłby niewątpliwie pionierem ;)
Chyba będę musiała się tym zająć. :wink: :D
Agnieszka pisze:Podpowiedź: ja nie tyle zamawiałam, co przesłałam szefowej tego emotka z wielgachną uniżoną prośbą ;)
Czyli mam misję do wykonania, przeszukać sieć i odnaleźć małego wampirka. :roll: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu

Post autor: Gizmo »

Agnieszka pisze:Ciekawe, co by się stało, gdyby wampir wypił własną krew Albo nigdy o tym nie czytałam, albo mam sklerozę, ale autentycznie nie wiem :p
Eee, nic by sie nie stalo, wampirek stworzylby cos w stylu zamknietego obiegu :mrgreen:.
Na pewno w jakiejs ksiazce spotkalam sie z tym motywem - wampir zamkniety w celi byl "na glodzie" i zdesperowany zaczal pic z wlasnego nadgarstka. Niestety nie pamietam tytulu lektury, tyle sie tego czytalo.. ;)
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko

takie perpetuum mobile :xmrgreen:
przytul mnie życie...
Salomea

Drogie Aski no to kto dzisiaj w nocy czuwa? Pewnie jak zwykle wszyscy śpią. :wink: :mrgreen: :wampir:
Ant
BażANT

Post autor: Ant »

Jacy wszyscy :P
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

No proszę, jedna dusza się znalazła. :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
o`connor