Bezsenność

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

świat jest piękny :xmrgreen:
no masz rację... ja coś zjem, zapalę, zrobię kawę, wyciągnę materiały do nauki i posiedzę :) mam sporo roboty jednak...
ale psy są za duże i nie maja takiego charakterku (może poza jamnikami) ... no i nie potrafią wydawać z siebie takich słodkich dźwięków jak zadowolone świnki puf puf puf :xmrgreen:
jeeeejuuuu ja chcę świnkę morską!!! a nie jakieś tępe chomiki!!! :P
przytul mnie życie...
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

o`connor pisze:świat jest piękny :xmrgreen:
Na której półkuli? :mrgreen:

o`connor pisze:ale psy są za duże i nie maja takiego charakterku (może poza jamnikami) ... no i nie potrafią wydawać z siebie takich słodkich dźwięków jak zadowolone świnki puf puf puf :xmrgreen:
jeeeejuuuu ja chcę świnkę morską!!! a nie jakieś tępe chomiki!!! :P


Posiadam jamnika, ale charakterek ma raczej wredny. :lol:
Puf, puf, puf? Miałam kiedyś świnki morskie, żadna nie wydawała takiego odgłosu. :lol: :mrgreen:
Co to za problem kupić sobie świnkę morską? To przecież nie słoń zmieści się do pokoju. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

piękno świata zależy od punktu widzenia (hmmm w pewnym sensie może mieć to związek z półkulą :P) ale generalnie poniosło mnie... mój brat zawsze jak się wkurzy puszcza piosenkę monty pythona "always look on the bright side of life" kocham go za to :xmrgreen:

no świnki przecież jak są zachwycone (np. jak je głaszczesz) robią takie wrrr czy coś ;) ale nie kupię sobie, bo obawiam się o jej zdrowie przy osobach, z którymi mieszkam i ich pomysłach na zabicie nudy (upalenie kota sąsiadki to tylko jeden z wielu pomysłów...)
przytul mnie życie...
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Moje świnki chyba były jakieś wybrakowane bo nie „mówiły” nic, a przynajmniej ja nic nie słyszałam. :lol: :wink:
No, ale kiedyś studia się skończą zamieszkasz sam i będziesz mógł sobie wtedy kupić stado świnek. :rozowe: :D
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

moje dzieci to będą :xmrgreen:

moje studia mogą się nigdy nie skończyć... tego się obawiam ;)
przytul mnie życie...
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Od jakiegoś czasu też sobie planuję, że jak mój biedny pies staruszek opuści już ten świat, to chyba sobie kupię świnkę morską, bo żaden pies nie zastąpiłby mi mojego potworka. :D :mrgreen:
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

jamniki są dziwne... mają takie "ludzkie" charaktery przez co są zupełnie inne niż "normalne" psy :xmrgreen: no z wyglądu w sumie też :) staruszek? to pewnie musicie być do siebie przywiązani :) dlaczego czasem więź ze zwierzakiem jest bardziej wartościowa niż z człowiekiem? dziwny jest ten świat ;)
przytul mnie życie...
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

To, że świat jest dziwny wiadomo nie od dziś. :wink: Pewnie dlatego jest bardziej wartościowa, że ludzie często nie mówią o co tak naprawdę im chodzi, liczą na to, że ktoś się domyśli, a taki pies nie ma problemów z okazywaniem uczuć ( jeśli już bredzę niech ktoś mnie kopnie) :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

no to się za chwilę zaczniemy oboje kopać chyba :xmrgreen: robię sobie ankietę, o.

też wolę w życiu jasne sytuacje, ale gdyby było wszystko jasne i wiadome, to jakże by było nuuuudno... dlatego mam paru przyjaciół, aby nudno nie było, ale potrzebuję też czasem zwierzaka, który nie będzie ściemniał ;)
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: clouds clear »

Mój pies przychodzi do mnie tylko wtedy, kiedy mam cos na talerzu , albo mu zimno :mrgreen: :mrgreen: , zupelnie jak czlowiek - czysta bezinteresownosc :wink: :wink:
einmal ist keinmal
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Ant »

Ale ta opolska dziatwa się rozgadała :P ;)

Mój pies też do mnie bez powodu nie przychodzi :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: o`connor »

i znowu opolska bezsenność? :xmrgreen:

dlatego wolę świnki od psów :P
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: clouds clear »

Morskie czy wieprzki? :mrgreen: :mrgreen:
Kiedys jeden z moich wykladowców powiedział , że architektura wnętrz jest jak świnka morska- ani świnka, ani morska :lol: :lol:

No dzis aż 5 godzin snu, sukces! :wink:
einmal ist keinmal
Salomea

Post autor: Salomea »

Znowu wszyscy śpią, nikt nie pilnuje forum. :mrgreen: :wampir:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Bo ufamy Tobie :P :diabel:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ