Bezsenność

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Salomea

Bezsenność

Post autor: Salomea »

Ostatnio coś nie mogę zasnąć i pałętam się po nocy, a na forum cisza, zazdroszczę wam, że śpicie. Chyba nadchodzi nieuchronne, w końcu zamieniam się w wampira. Jakby ktoś nie spał, to proszę się dopisywać. :wink: :mrgreen: :mrgreen:
(Wybaczcie mi tego posta, ale nie mogłam się powstrzymać, głupawka mnie dopadła)
:wink: :wink: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Agnieszka »

Ja jak zwykle zrobię bałagan i wpiszę się w dzień zamiast w nocy, ale - Salomeo na bezsenność dobrze robi albo jabłko przed snem, albo szklanka gorącego mleka :D Byle nie jedno po drugim, bo spędzisz noc nie w łóżku, a w toalecie :P :mrgreen:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Uluru »

Salomeo, Agnieszko,
Jest pełnia księżyca. Ja też nie mogę spać. Wczoraj w nocy zrobiłam ognisko. Ale było! Środek nocy, księżyc nisko, czarownica i jej dwa koty wpatrzone w płomienie ognia. W średniowieczu spalilby na stosie :twisted:
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Uluru »

...lunatycy wędrują we śnie, rany bardziej krwawią, zebrane zioła działają z większą siłą, przycinane drzewa mogą obumierać, policja wzmacnia swoje posterunki, bo zwiększa się liczba przestępstw i wypadków, położne mają dodatkowe zmiany...
Salomea przeczyta to w nocy i... będzie sie bała
:)
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Uluru pisze:Salomeo, Agnieszko,
Jest pełnia księżyca. Ja też nie mogę spać. Wczoraj w nocy zrobiłam ognisko. Ale było! Środek nocy, księżyc nisko, czarownica i jej dwa koty wpatrzone w płomienie ognia. W średniowieczu spalilby na stosie :twisted:
Zazdroszczę, też bym sobie zrobiła ognisko, tylko, że w bloku nie bardzo jest gdzie. I na dodatek to raczej byłoby nielegalne. :wink: :mrgreen:
Agnieszka pisze:Ja jak zwykle zrobię bałagan i wpiszę się w dzień zamiast w nocy, ale - Salomeo na bezsenność dobrze robi albo jabłko przed snem, albo szklanka gorącego mleka :D Byle nie jedno po drugim, bo spędzisz noc nie w łóżku, a w toalecie :P :mrgreen:
Mi to chyba potrzeba już kilo jabłek przed zaśnięciem. No, ale to też raczej niezdrowo. Po prostu muszę sobie chyba znaleźć jakieś nocne hobby. :mrgreen: Może kupię sobie miotłę i zacznę na niej latać. :wink: :lol: :mrgreen:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze: Po prostu muszę sobie chyba znaleźć jakieś nocne hobby. :mrgreen:
Nagraj sobie obrady Sejmu i odtwarzaj wieczorami - zaśniesz jak nic ;)
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Żartujesz chyba, uwielbiam obrady Sejmu, takich błaznów jak tam nigdzie się już nie spotyka, to pierwszorzędna rozrywka, przy tym na pewno nie zasnę. :mrgreen: :wink: 8)
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: ewutek »

Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj w nocy było 19% zaćmienie tarczy Księżyca (:

...chyba mam odpowiedź dlaczego poszłam spać o 4 nad ranem :shock:
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Ja siedziałam do rana, dzisiaj chyba będzie podobnie. :roll:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: ewutek »

Wygląda na to, że trzeba będzie wkrótce zastosować radykalną metodę obowiązkowego gaszenia komputera przed północą, jeśli mam zamiar wrócić do żywych i móc znów bez problemu wstawać o 6.oo :|

Ech, a tak lubię zarywać nocki w miłym internetowym towarzystwie:(
Elbereth
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 sie 2006, 16:50
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Elbereth »

ewutek pisze:Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj w nocy było 19% zaćmienie tarczy Księżyca (:
Widziałam! Widziałam! :D Pięknie to wyglądało :twisted: Btw. też się raczej do "nocnych marków" zaliczam ;) czy jak dodać do tego fobię na punkcie czosnku, to mogę się zacząć bać, ż jestem wampirem? ;)
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Niestety będzie trzeba się przestawić na dzienne funkcjonowanie, ale póki co można się jeszcze bezkarnie szwendać po nocy. 8)
Chyba już się uzależniłam od tego forum. :wink: :mrgreen:
Salomea

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: Salomea »

Elbereth pisze:
ewutek pisze:Nie wiem czy wiecie, ale wczoraj w nocy było 19% zaćmienie tarczy Księżyca (:
Widziałam! Widziałam! :D Pięknie to wyglądało :twisted: Btw. też się raczej do "nocnych marków" zaliczam ;) czy jak dodać do tego fobię na punkcie czosnku, to mogę się zacząć bać, ż jestem wampirem? ;)
A ja przegapiłam :? :? Ja lubię czosnek, czyli jednak nie jestem wampirem? To niesprawiedliwe. :mrgreen: :twisted: :wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: ewutek »

Elbereth pisze:Widziałam! Widziałam! :D Pięknie to wyglądało :twisted:
O tak, Księżyc o 4 rano spowity w chmury wygląda ol-śnie-wa-ją-co! (:

Btw. też się raczej do "nocnych marków" zaliczam ;) czy jak dodać do tego fobię na punkcie czosnku, to mogę się zacząć bać, ż jestem wampirem? ;)
To zależy od tego czy mnie się boisz... czosnkożercą jestem 8)
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Bezsenno¶æ

Post autor: ewutek »

Salomea pisze:Ja lubię czosnek, czyli jednak nie jestem wampirem? To niesprawiedliwe. :mrgreen: :twisted: :wink:
To należy rozumieć, że wolałabyś spijać krew ofiar niż zajadać kanapki z czosnkiem? :mrgreen:
ODPOWIEDZ