wydarzenia, ktorych nie da sie zapomniec...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Salomea

Re: wydarzenia, ktorych nie da sie zapomniec...

Post autor: Salomea »

ewutek pisze:Niestety nawet w obliczu ostatecznej klęski zdruzgotany pecet złowieszczo piknie "Układy scalone górą!" :lol:
Mój ostatnio jest grzeczny, mam nadzieję, że nie szykuje mi jakiejś niespodzianki. Jeśli coś nabroi w Sylwestra, to nigdy mu tego nie wybaczę. :wink: :mrgreen: :lol:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: wydarzenia, ktorych nie da sie zapomniec...

Post autor: magellan »

oje.. ale zjechalyscie z tematu. :mrgreen: ok, no to ja dalec pociagne. :)

sylwester? z wami tu w forum?... ooo.. to mi niestety troche nie pasuje. bo mam juz zaplanowane isc z zona i dzieckiem na sylwestrowa party, i o polnocy postrzelac sztucznymi ogniami. a wy sobie tu siedzcie i piszczie... :D :P

magellan :wink:

:)


:|


:roll:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

no ale jak to sobie jeszcze raz szybko przemyslalem, to postanowilem jednak do tego czasu wziasc rozwod, dziecko komus oddac, no i wtedy bede mogl siedziec z wami przy komputerze. a teraz musze isc do kuchni, przygotowac pierwsze "substancje" na sylwestrowe :ciasto:

*zart*

magellan :mrgreen:
Salomea

Re: wydarzenia, ktorych nie da sie zapomniec...

Post autor: Salomea »

Magellan aż tak się dla forum poświęcasz. :mrgreen: :lol:

Ja chyba też zacznę się już szykować, wprawdzie „substancje” będę miała kupne. Ale muszę się zastanowić nad kreacją, w końcu Sylwester na forum, to nie byle co, trzeba się będzie pięknie ubrać. :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: wydarzenia, ktorych nie da sie zapomniec...

Post autor: clouds clear »

Trza by było sie do tipserki zapisać , co by to na czas się odstawić. :mrgreen: :aven: :shock:
Nie ma to jak udany lans na "imprezie roku" :mrgreen: :twisted:
Magellan, żonę i dziecko opchnij na allegro albo eBay.Będzie jeszcze z tego jakiś zysk :D :mrgreen: :wink:
ODPOWIEDZ