Znajomości internetowe ;-)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: trujaca »

Uluru pisze:General: Uwielbiam narzekania na palenie w knajpach
General: Brzmią jak "Hej! Stary, nie chcę mieć raka płuc. Przyszedłem tylko po marskość wątroby!"
A mi to sie najbardziej podoba, zwlaszcza ze sama czesto narzekam na palenie w knajpach :D
niceboy19: Jestem Niemcem
Evilbert-: Spoko - nie będę nic wspominał o wojnie
niceboy19: A dlaczego miałbyś?
niceboy19: Hej! Właśnie wspomniałeś!
Evilbert-: Ty zacząłeś
niceboy19: Wcale nie!
Evilbert-: Właśnie, że tak! Zaatakowałeś Polskę!
A to znam z "Hotelu Zacisze", odcinek pt. "Niemcy" ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
tainted_blood
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 3 paź 2006, 20:34

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: tainted_blood »

Znajomości przez internet?
Bardzo ciekawe zjawisko.
Najbardziej niezwykłe i interesujące osoby jakie w życiu spotkałem poznałem właśnie przez internet.
Były też później spotkania w "realu".
Bywało tkliwie, bywało niebezpiecznie.
W tym miesiącu najprawdopodobniej czeka mnie jedno takie spotkanie. Co najciekawsze po raz pierwszy będzie to osoba z zagranicy.
No ale 2 lata e-mailowania, rozmów przez MSN messenger (+kamerka), telefony, przesyłanie zdjęć, listów i pocztówek itp. Sytuacja najbardziej pewna z dotychczasowych. No i oczywiście najlepsza znajomość ze wszystkich.
Co najciekawsze, ja nie szukam znajomości przez net. To one mnie znajdują, hmmm...
" Blood is black in the Moonlight !! "
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: ewutek »

Troszeczkę zazdroszczę ludziom umiejętności nawiązywania nowych kontaktów przez sieć, a zwłaszcza tego, że są potem w stanie takie znajomości kontynuować i nie rzadko rozwijać.
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: trujaca »

A ja zazdroszczę ludziom umiejętności nawiązywania kontaktów w rzeczywistym świecie. Nawiązać i utrzymać kontakt przez sieć to żadna sztuka, pod warunkiem, że trafi się na odpowiednią osobę; w tzw. "realu" trzeba się troszeczkę bardziej postarać, ewentualnie wyluzować - niektórzy tego nie potrafią. *wskazuję siebie* ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Salomea

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: Salomea »

Ja też nie potrafię długo utrzymywać znajomości w realu, mój problem jest taki, że nawet najwspanialsi ludzie w końcu zaczynają mnie denerwować, kiedy za długo już się znamy i te osoby sporo o mnie wiedzą, to ten fakt zaczyna mnie męczyć i zaczynam kombinować jak tu by się ich pozbyć. Przestaję odbierać telefony, udaję że mnie nie ma w domu i w końcu pozbywam się „intruza” i tak do następnego razu. :twisted: Obecnie właśnie jestem na etapie pozbywania się znajomej, tym razem to wyjątkowo trudny przypadek, bo trwa to już kilkanaście miesięcy, ale nie poddaję się i w końcu mi się to uda. :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: clouds clear »

Ja tez nie potrafie.Za dobra jestem, a pozniej pluja mi w twarz a ja mowie ,ze deszcz pada .Do *** system , nie warto sie z kimkolwiek spoufalac, szkoda nerwow chyba.
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: ewutek »

A ja ciągle nie potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie tak kiepsko czują się w moim towarzystwie. Nowe znajomości natychmiast się "rozpływają" a wieloletnie właśnie wchodzą w etap agonii :cry:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: clouds clear »

Powiem Ci szczerze , ze tez sie nad tym zastanawiam i chyba przyszedl czas zeby przestac.Ostatnio widze , a moze powinnam napisac , ze "przejrzalam " na oczy, i stwierdzam, ze im wiecej czlowiek od siebie daje , tym bardziej sie od niego ludzie oddalaja. Nie chodzi tu o jakas forme "wymiany", ale o relacje , jakie zachodza pomiedzy ludzmi.Jesli ktos , nie jest w stanie docenic Ciebie , to trudno.Moja nowa zasada.Wszystkim czlowiek nie dogodzi, i chyba trzeba sie z ta prawda pogodzic.Brzmi to conajmniej idiotycznie i infantylnie , ale szkoda nerwow jak juz pisalam.Ciezko sie z ta prawda pogodzic , ciezko sie przyzwyczaic do swego rodzaju odrzucenia , ale tez nie warto sie tym przejmowac.Ja wlasnie probuje w sobie wyksztalcic na nowo taka skorupe, bo ostatnio za czesto sie poddaje manipulacjom innych osob, ze szkoda dla mnie samej...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: Ant »

ewutek pisze:Nowe znajomości natychmiast się "rozpływają"
Też tak mam. I sam juz nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, że inni mnie jakoś "pomijają", czy to ja unikam innych, a może oba jednocześnie...
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: trujaca »

Może po prostu spotykacie niewłaściwych ludzi ;) Naprawdę czasem nie warto szukać negatywnej przyczyny w sobie, bo przecież wiadomo, że są tacy, którzy potrafią się dogadać z każdym człowiekiem, i są tacy, którym tej cechy brak. Też często mnie to męczy, ale z drugiej strony lepiej chyba skupić się na zmianie wad nabytych, a nie wrodzonych ;)
Te znikające znajomości to być może nie ten kaliber ludzi, który do was pasuje ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: Agnieszka »

trujaca pisze: Te znikające znajomości to być może nie ten kaliber ludzi, który do was pasuje ;)
Dobrze gada, w górę dziada! O przepraszam, babę :D Dobra, dać jej ciasta po prostu :D :ciasto: :ciasto:
A wracając do bardziej rzeczowych wypowiedzi - przestałam się już przejmować znikającymi znajomościami i dzięki temu przekonałam się, że jest dokładnie tak, jak pisze trujaca. Wydawało mi się na przykład, że jedna ze znajomości jest właśnie taką znikającą, a okazało się, że wcale nie i jak kumpel chce, to potrafi mnie znaleźć, odezwać się itp i generalnie mamy sporo wspólnego. Po prostu dobry kaliber (bez podtekstów :P) - oboje mamy tak, że możemy na przykład pół roku ze sobą nie gadać (ale nie na skutek obrazy, tylko tak po prostu - z braku potrzeby, z powodu wyjazdu albo bez powodu), a potem, po upływie tych 6 miesięcy przez 3 godziny konwersować o wszystkim i o niczym tak, jakbyśmy co dzień rozmawiali. Stąd pewnie bierze się znikanie innych moich znajomości - ludzie zniechęcają się tym nieodzywaniem, a ja czasami mam potrzebę rozmowy, czasami nie. :>
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: kot »

Ja raczej nie podtrzymuje internetowych znajomości , ot najwyżej luźna rozmowa na forum , ewentualmie do jednej Pani wysyłałem wiadomości PW(przynajmniej na razie tak zostało) :-o :-o :-o ., Z gg i z tym podobnych komunikatorów to nie korzystam , bo to za bardzo dla mnie skompllikowane :shock: :shock: :shock: , ale postaram się tego nauczyć. :evil: :evil: :evil: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: trujaca »

Agnieszka pisze: Dobrze gada, w górę dziada! O przepraszam, babę :D Dobra, dać jej ciasta po prostu :D :ciasto: :ciasto:
Dzieki, to moze najpierw zjem, bo nie wypada z pelnymi ustami pisac :D

*pozbywam sie okruchow ciasta*

A zatem...

Komunikatory :twisted: Jestem szczesliwa posiadaczka dwoch zintegrowanych komunikatorow, na ktorych mam i tak skromna liste rozmowcow, a z tej skromnej listy mniej wiecej regularny kontakt utrzymuje z trzema osobami, czwarta zas jest znajoma odzywajaca sie raz na jakis czas, zeby wyciagnac na zakupy ;)
Na tym polega podtrzymywanie znajomosci :D
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
znad_dniepru
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 12 paź 2006, 20:01

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: znad_dniepru »

znajomości poprzez neta .. :)
b. wiele. z for i portali ogólnie, na które zagladam. wiele osob z mym okolic poznałam i dotąd utzrymyjemy kontakt virtual&real.

dużo na naecie czasu spędzam, wiec to sie samo jakoś dzieje, ze poznaję ludzi. nie uważam, ze ten sposób jest gorszy.
- Nie uznajesz żadnych wartości, całe twoje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm i orgazm.
- We Francji mógłbyś zrobić z tego hasło wyborcze i wygrać.
w. allen <3
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Znajomo¶ci internetowe ;-)

Post autor: Kuba »

Ja poza tym forum niemam większych zażyłości wirtualnych. Na czacie w życiu nie byłem. Z czatem to u mnie jak z seksem - niebardzo rozumiem pozytywy. Narzędzia takie jak GG są bardzo fajne. Jakiś miesiąc temu gadałem z jedną aską przez dwie i pół godziny za jednym razem (nic z tego wkońcu nie wyszło). Na tym forum pisze tylko dlatego że łączy nas tak ważna sprawa życia, no i to że forum jest na poziomie. Ogólnie to jest tak że jak poziom spada to ja też spadam. Wolę świat dorosłych niż nastolatków.
ODPOWIEDZ