Dieta Dąbrowskiej

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
karic87
bobASek

Dieta Dąbrowskiej

Post autor: karic87 »

Cześć wszystkim,

Nazywam się Karolina i mam 25 lat oraz, niestety odwieczne problemy z wagą. Przy wzroście 165 cm, obecnie waże 62 kg.
Moja waga waha się ciągle od 57-65 kg.
Próbowałam już wielu diet, ale wszystkie na dłuższą metę okazywały się nie trafne.
Pragnę zrzucić kilka kilogramów przed wakacjami i bez wstydu wyjść na plażę w bikini. Dodatkowo w sierpniu czeka mnie ślub brata na którym jestem świadkową i chciałabym wskoczyć w sukienkę w rozmiarze S, ewentualnie bardzo małe M :)
Znalazlam w internecie http://mamzdrowie.pl/dieta-dabrowskiej/ czy ktoś z Was stosował taką dietę? Ile udało się Wam schudnąć i w jakim czasie?

Buziaki, Karolina. :roll:

Awatar użytkownika
Layla
wASp

Re: Dieta Dąbrowskiej

Post autor: Layla »

Wybierz się do dobrego dietetyka. A potem trzymaj dietę do końca życia. Poza tym to vhyba nie jest najlepsze forum na pogaduszki o dietach i ciuchach w rozmiarze S.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.

Lavylites

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Layla pisze: Poza tym to chyba nie jest najlepsze forum na pogaduszki o dietach i ciuchach w rozmiarze S.
Cóż, skandalicznie spadający poziom dyskusji sprawił, że już mylą to forum z wizaż.pl. :roll:
To już chyba gorzej być nie może.

Awatar użytkownika
aburleksa782
mASełko

Post autor: aburleksa782 »

To jest zwykła reklama - spam. Trzeba skasować i tyle.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika »

A ja nie mam nic przeciwko rozmowom o dietach. Skoro mamy już temat o proteinowej diecie Dukana oraz "znowu przytyłam", to dlaczego by nie porozmawiać również o diecie Dąbrowskiej? Zresztą to dział Z Innej Beczki.

Kiedyś przez 2 tygodnie zastosowałam tą dietę. Ale celem moim nie było schudnięcie, tylko oczyszczenie organizmu. A czy i ile wtedy schudłam to nawet nie pamiętam. Pewnie nawet w ogóle nie stawałam na wadze.
Quirkyalone

Awatar użytkownika
chochol
pASsé

Post autor: chochol »

Wagę masz prawidłowa przy wzroście. Z wahaniami wagi może wiązać się chora tarczyca.

Nigdy nie stosowałam diet odchudzających, jem o każdej porze wszystko co jest do zjedzenia :P.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"

Awatar użytkownika
gumisława
starszASek

Post autor: gumisława »

jedyną jaką znam z własnego doświadczenia i doświadczenia koleżanek jest dość kontrowersyjna to właśnie wspomniana dieta dukana. Buszuje wzrokiem po regale... o mam, książka "nie potrafię schudnąć". Moja pracownica schudła po niej mega aż 32 kg, współlokatorka 15 kg w ciągu około 5 miesięcy, potem zrobiła sobie przerwę i wróciła do niej, ciągnie 2 miesiąc i kolejne 4 kg jej spadło. Ja potrzebowałam 5 kg tak na wiosnę i poszło w niecałe 2 miesiące. Bez ćwiczeń i zagładzania się. Polecam szczerze tylko trzeba się stricte stosować do tego co jest napisane w książce i naprawdę wszystko jest okej ha wręcz włosy i paznokcie mi się wzmocniły. W razie czego służę poradą menu mam opracowane :D

karic87
bobASek

Post autor: karic87 »

Jak na razie jestem zadowolona od ponad tygodnia jestem na diecie i już waga leci w dół, ponad 1 kg mniej, mam nadzieję, że pójdzie tak dalej, oczywiście, włączyłam do tego ruch - siłownia i bieganie 3 razy w tygodniu - będzie dobrze :)

Awatar użytkownika
chochol
pASsé

Post autor: chochol »

5 kg można łatwo stracić biorąc czynny udział na koncercie :hexer: . Każdy ruch wskazany.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"

Olux
gimnASjalista

Post autor: Olux »

Cudów nie ma ja próbowałem wszystkiego ale problemem były odstępstwa.Wkurzyłem się i pół roku temu zacząłem biegać teraz nie katuje się żadną dietą jem normalnie .No może ograniczyłem łakocie trochę :D Waga spada powolutku więc jestem zadowolony to jest chyba najlepsza droga.

majka
gimnASjalista

Post autor: majka »

Karolinko, wg mnie dieta dr Dąbrowskiej jest godna uwagi i polecenia. Przede wszystkim ludziom z zaburzonym metabolizmem i wszelkimi schorzeniami tzw. cywilizacyjnymi (m.in. nadwagą czy otyłością). Ważne, aby przeprowadzić ją pod okiem specjalistów. Robiłam to już dwukrotnie. Pod koniec sierpnia jadę na Kaszuby po raz kolejny. Nie podaję nazwy ośrodka, aby nie być posądzona o krypto reklamę. Z nadwagą walczę przez całe życie (jestem uzależniona od słodyczy), więc doskonale rozumiem twój problem. Próbowałam różnych diet, ale dr Dąbrowskiej jako jedyna dała mi bardzo dobry efekt zdrowotny. Chudnięcie jest tu tylko efektem ubocznym. Cały program opiera się nie tylko na diecie, ale też bardzo intensywnych różnorodnych ćwiczeniach fizycznych (od rana do wieczora)- sylwetka (bez względu na wiek) robi się rewelacyjna. Słaba strona, to niestety wysokie koszty turnusów.
Pozdrawiam
Majka

ODPOWIEDZ