Książki

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
STELLA*
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: STELLA* »

TG= Top Gear
jesli ktos chce wiecej sie dowiedziec
http://www.bbc.co.uk/topgear/
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Pewnie, że by się rzucił do ucieczki. To miałeś na myśli zgryźliwy człowiecze (czyt. Tenarianie) domyślam się, o co Ci chodziło. Wiem, że Twoim zdaniem jestem wredną, upierdliwą babą, ale może pan Clarkson zobaczyłby w moich wadach zalety, a oprócz tego dostrzegł inne przymioty. Niestety, facet ma już żonę i trójkę dzieci. Żony nie widziałam, więc nie wiem, czy mogłabym ruszyć do zawodów, natomiast dzieci ma niezbyt urodziwe, a ja przy nich to lalka Barbie, więc może, może... Nadzieja umiera ostatnia. Hammond też jest już zajęty, zostaje tylko May, ale...
A Clarkson wydał całą serię felietonów, jest jeszcze "Wściekły od urodzenia", "Motoświat", "Wiem, że masz duszę", Świat według Clarksona2". Wszystkie rewelacyjne.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

dziwożona pisze:Żony nie widziałam, więc nie wiem, czy mogłabym ruszyć do zawodów
Obrazek

:P
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

To mi przypomina, że muszę się wreszcie zabrać za te felietony Clarksona.
/w ogóle uwielbiam całą brygadę TG :D/
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Kurde, odpadam w przedbiegach.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Skończyłam "Błękitne popołudnie" (szkoda, że przerodziło się w sztampowe romansidło :? ), a teraz - Majgull Axelsson "Ta, którą nigdy nie byłam"
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Czy ktoś czytał "Zawód:wiedźma"? Warto?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Po samym tytule warto ;P Na biblionetce ma dość dobre oceny, więc kto wie.. ;P
STELLA*
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: STELLA* »

zawod wiedzma- niestety nie ale brzmi super, juz skladam aplikacje
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Właśnie słyszałam różne opinie. Ja sama natomiast nie wiem, czy potrafiłabym się przełamać do fantasy "Zdziełano w Rasii". (Przepraszam, ale nie mam cyrylicy, więc piszę fonetycznie.)
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

No ja bym się nawet nie zastanawiała, ale z drugiej strony mam spaczony gust i prędzej w ciemno przeczytam rosyjską książkę niż polecaną amerykańską :P
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

dziwożona pisze: Poszukuję natomiast mądrej książki o kotach i o uprawie ziół w przydomowym ogródku.
Jeśli chodzi o książkę o uprawie ziół, masz na myśli taką dla początkujących czy raczej dla zaawansowanych w tym temacie?
Quirkyalone
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Dla początkujących. To niesamowite, jakie "żywe" przyprawy mają wpływ na smak potraw, np. bazylia pachnie zabójczo, a taka z torebki, nawet najlepszej firmy, jest mdła.
Dla wszystkich, mających niejednoznaczne skojarzenia, wyjaśniam, że chodzi mi o uprawę ziół, a nie tego "zioła".
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

zakochany duch-Carrolla
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A ja powoli wprawiam się w listopadowy nastrój i dlatego obłożyłam się mało ambitną lekturą: "Szkoła przy cmentarzu, czyli horror w stołówce" (pamięta ktoś jeszcze, z dzieciństwa, tę serię?), "Powyjmy razem do księżyca" i "Księga strachu" - podobno warto, a z mojej pobieżnej lektury twierdzę, że Poe'go nic i nikt nie przebije, ale trzeba wspierać rodzimych twórców.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ