Perfumy

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Perfumy

Post autor: clouds clear »

Pazurki natural.A co z ta bizuteria? :mrgreen: :mrgreen: :?:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Perfumy

Post autor: Agnieszka »

Lol, paznokcie mam zawsze krótko obcięte :D *idzie zmierzyć* Biała wystająca część paznokcia - 0,33 mm (tak, milimetra, a nie centymetra) :D Nigdy nie splamiłam się dłuższymi, ani tym bardziej pomalowanymi :D:D

Też jestem ciekawa, co z tą biżuterią :D:D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Perfumy

Post autor: Ant »

clouds clear pisze:Pazurki natural.A co z ta bizuteria? :mrgreen: :mrgreen: :?:
Grill w szczenie to podstawa :twisted: Dodatkowo dwa kilo złota na karku a la Mr. T :mrgreen:

A tak na serio to nie noszę żadnych łańcuszków, kolczyków itd. Jak już mam preferować kolczykowanie to tradycyjnie w uchu, choć nie wymagam ;) W wargach, pępku, na języku, brwi itd. jakoś niespecjalnie mi się podobają.

A łańcuszki to już indywidualna sprawa każdego i do nich u innych mam stosunek całkowicie neutralny :)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Perfumy

Post autor: Kuba »

Dla mnie paznokcie u pani nie odgrywają większego znaczenia niestety. Starałbym się jednak zauważyć że wyglądają odświętnie i zkomplementować, bo wypadałoby mi docenić że się pani stara. :wink:
Salomea pisze:Kolejny wątek kosmetyczny… :P :P
A co potem? Włosy, fryzury, stopy, uszy? :P :twisted: :P :P :mrgreen:
Dobre :mrgreen: To już mi wcześniej do głowy też przyszło. Jeszcze tylko wygląd twarzy, układ brwi i mogę robić indiwidualne rysopisy. :wink:
Salomea

Re: Perfumy

Post autor: Salomea »

Kuba pisze:Dla mnie paznokcie u pani nie odgrywają większego znaczenia niestety.
A ja lubię jak ludzie mają paznokcie i dłonie nawet. Ręce i nogi też zupełnie mi u ludzi nie przeszkadzają , akceptuję je. :mrgreen: :lol: :wink:
Kuba pisze:Dobre :mrgreen: To już mi wcześniej do głowy też przyszło. Jeszcze tylko wygląd twarzy, układ brwi i mogę robić indiwidualne rysopisy. :wink:
A wyślesz mi jeden? :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Perfumy

Post autor: Kuba »

Salomea pisze: A wyślesz mi jeden? :wink: :mrgreen:
Mogę ci wysłać twój. Chcesz? :wink:

A co do biżuterii to moja szyja zarezerwowana jest dla złotego łańcuszka od komunii i już tam nic innego nie zawiśnie. No chyba że sznur jak się będę wieszał. :wink:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Perfumy

Post autor: kot »

Kuba pisze:
Salomea pisze: A wyślesz mi jeden? :wink: :mrgreen:
Mogę ci wysłać twój. Chcesz? :wink:

A co do biżuterii to moja szyja zarezerwowana jest dla złotego łańcuszka od komunii i już tam nic innego nie zawiśnie. No chyba że sznur jak się będę wieszał. :wink:
*** *** tylko bez horrorów prosze . Ale masz chłopie doła . Ja zresztą też , ale zobaczyłem dzisiaj w szkole pare osób i mi przeszło . 8) 8)
Ostatnio zmieniony 14 paź 2006, 20:21 przez kot, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Perfumy

Post autor: clouds clear »

Ja dzis w nocy przeszlam wszystkie fazy depresji i zalamania nerwowego( tak to jest jak sie nagle okazuje , ze sobie czlowiek sam gnoju zapodal)

Na szczescie wrocila tzw stabilizacja swiatopogladowa, racjonalizm wzial mnie w karby i przeszlo.Na swoje szczescie nie mam belki w domu, a sznorowki przy butach sa za krotkie :aven: :aven: :wink:
Salomea

Re: Perfumy

Post autor: Salomea »

Kuba pisze:
Salomea pisze: A wyślesz mi jeden? :wink: :mrgreen:
Mogę ci wysłać twój. Chcesz? :wink:
Co za pytanie, pewnie że chcę. :wink: :mrgreen: :lol:
Tylko uprzedzam, że jak mnie wkurzysz to go opublikuję. :mrgreen: :wink: :lol:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Perfumy

Post autor: Kuba »

kot pisze:K.u.r.w.a mać tylko bez horrorów prosze . Ale masz chłopie doła . Ja zresztą też , ale zobaczyłem dzisiaj w szkole pare osób i mi przeszło . 8) 8)
:lol: :lol: :lol:
No ja jestem ogólnie bardzo wesoły także jestem wstanie sobie pożartować ze wszystkiego. :mrgreen: Zresztą jak będę się targał na własne życie to wam oszczędze tej informacji. :wink: A tak naprawde to jabym nigdy tego nie zrobił bo kto wie czy po drugiej stronie nie jest gorzej.
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Perfumy

Post autor: kot »

clouds clear pisze:Ja dzis w nocy przeszlam wszystkie fazy depresji i zalamania nerwowego( tak to jest jak sie nagle okazuje , ze sobie czlowiek sam gnoju zapodal)

Na szczescie wrocila tzw stabilizacja swiatopogladowa, racjonalizm wzial mnie w karby i przeszlo.Na swoje szczescie nie mam belki w domu, a sznorowki przy butach sa za krotkie :aven: :aven: :wink:
Ciężka pogoda dzisiaj za oknem typowa jesień , ale trzeba się pocieszać , że niedługo będzie wiosna!!!. :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: .mOŻE WAKM SIĘ JAKAŚ MIŁOŚĆ TRAFI , KTO TO WIE . :oops: :oops: :oops: sory nie na temat. 8) 8)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Perfumy

Post autor: clouds clear »

Lepiej nie , z miloscia same klopoty :D :wink:
Ale jesli chcesz nam pozyczyc czegos dobrego , pozycz wygranej w totka.Wtedy pozbedziemy sie tej paskudnej pogody na dobre :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Do wiosny dluuuuuuuuga droga, ale fakt , blizej jak dalej :mrgreen: 8)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Perfumy

Post autor: Ant »

Chcesz przekupić pogodę, żeby było ładnie? ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Perfumy

Post autor: clouds clear »

Kupie sobie nowa, a ta oddam do komisu, albo potrzebujacym :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Perfumy

Post autor: Ant »

Nad budynek Sejmu można by ją przytargać. Nalepiej jakąś nawałnicę :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ