Perfumy

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
kasztanka
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 11 mar 2009, 18:38
Lokalizacja: śląsk

Post autor: kasztanka »

olala pisze:

to ja też dorzucam Christian Lacroix z Avonu super zapach polecam.
Uwazam ze to jeden z lepszych zapachow na dla kobiet, tak samo jak Hugo Boss :D

a na codzien to kazdy bez wyjatku powinien uzywac antyperspirantow, zeby zwykly uzytkownik komunikacji miejskiej mogl w gorace dni spokojnie do domu dojechac a nie modlic sie o szybka i bezbolesna smierc :) Kobieta polecem Nivea swietne antyperspiranty
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Uh, aż mnie ciarki przechodzą jak sobie przypomnę te otyłe, spocone jak prosięta, dyszące jak buhaje cielska lepiące się do siedzeń i roztaczające wokół siebie (niekoniecznie dostojnie) aury smrodu (to tak parafrazując Sapkowskiego :D).

Ale też z umiarem. Kiedy ktoś wypsika pół spreja i czuć go z odległości 10 metrów to też nie jest przyjemnie :)

Czytałem, że Japończykom udało się wypracować kompromis. Widać, da się :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
olala
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 13 kwie 2009, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: olala »

tak to ten zielony :) aczkolwiek istnieje kilka odmian ;p
również dla mężczyzn ;p
It's gonna be a fine night tonight, fine day tomorrow.
faraon
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:24

Post autor: faraon »

ja polecam CHANEL Allure Homme Sport
PrzemAS
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 7 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: PrzemAS »

Mam pytanie do pań.

Co sadzicie o tym kiedy mężczyzna jest naperfumowany Farenheitem Diora?

Używam często tych perfum a tanie nie są ale co sądzicie o Farenheicie?

pozdrawiam :D
Sto lat życia
Bez współżycia!
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Obecnie,Ralph Lauren, Polo Sport.Zmieniam często.
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Aż dziwne, ze wcześniej nie odkryłam tego tematu (gapa).
Lubię i używam, ale z umiarem. Nie czułabym się komfortowo sama ze sobą jakbym pachniała jak solidnie zaopatrzona perfumeria.
Od dłuższego czasu używam Velvet Hour (Kate Moss).
Staram się nie szarżować finansowo w tym temacie toteż wiele z wymienionych wcześnmiej przez was znam jedynie z nazw- nawet nie wącham, żeby mi sie przypadkiem za bardzo nie spodobały :)
Sex jest przereklamowany...
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Perfumy uwielbiam... ale męskie - damskie są mi totalnie obojętne, zwykle chwytam to co mi się podoba w danej chwili a potem używam jak przychodzi na to okazja, jednakże teraz jest trochę inaczej używam jakiś bez nazwy, koleżanka dostarcza, to chyba pierwszy zapach do którego czuję choć nutkę przywiązania - a to dlatego że ktoś powiedział mi, że zawsze mnie kojarzy z tym fajnym zapachem, a to chyba ważne :) Jeśli chodzi o męskie perfumy to po prostu ubóstwiam w każdym wydaniu, niestety nawet jeżeli tak bardzo mi leżą, to nie są one dla kobiet, postanowiłam nie przekraczać tej granicy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

obecnie stosuję Esprit horizon, lubię też celine dion, oostatnio bardzo spodobał mi sięzapach Daisy Marca Jacobsa
MS
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Natknęłam się dziś na jakieś (chyba) nowe perfumy Celine Dion- "Chic"-przypadły mi do gustu więc je sobie sprezentowałam :D Podobają mi się też jej "Sensational", ale to juz może przy następnej okazji.
Sex jest przereklamowany...
iromek
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 2 lip 2009, 13:04

Post autor: iromek »

Opium YSL. Lux:)
Awatar użytkownika
ankap06
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 17 gru 2007, 10:38

Post autor: ankap06 »

Hypnotic poison i euphoria (nie dość, że zapach mi się podoba, to jeszcze te nazwy są świetne ;) )

Lubię się psikać perfumami, ale niestety często o tym zapominam, ponieważ zwykle jestem strasznie zabiegana :P
And what if you could go back in time, and take all those hours of pain and darkness, and replace them, with something better?
Libra

Post autor: Libra »

Ciach,ciach,ciach,ciach! - słyszę i za chwilę uderza mnie chmura .. nie chmura... wręcz chmurzysko woni, która zdaje się wwiercać w mój nos i wychodzić uszami.
Masuję skronie aby wypędzić kiełkujący ból głowy i wizualizuję, że mam spinacz na nosie: jak w kreskówkach.
Nie mija godzina, a z niepokojem obserwuję jak ona znów zbliża się do torebki, z napięciem patrzę jak wyciąga z niej flakonik i ciach,ciach,ciach,ciach,ciach! Psyka się obficie. Podnoszę oczy ku niebu, marzy mi się skafander z taką szklaną kulą jako hełm. Za czas jakiś owo dziewczę znów wyciąga wonną truciznę i znów ciach,ciach,ciach. Tłumaczę dziewczęciu, że ona owego zapachu nie czuje bo się do niego przyzwyczaiła i że wcale nie musi się tak często tym diabelstwem zlewać bo i tak czuć jego porcję poranną, ale ona po prostu MUSI to zrobić.

To, że głowa mnie od tego ćmi, to jeszcze jestem w stanie znieść, ale to że przez te wonne otoczenie, nic nie mogę zjeść bo czuję jakbym mydliny jadła, to już cięższa sprawa.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

CK - One
Awatar użytkownika
picardie00
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 17 maja 2009, 08:28

Post autor: picardie00 »

Dior Addict 2
ODPOWIEDZ