Jakie macie pasje?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Agata89 jakby Twój stworek chciał kiedyś przylecieć do mnie to zapraszam :D. Jeszcze nigdzie nie widziałam tak pomysłowych stworzeń :).
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Słodki jest ;3
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ma oryginalny wygląd. :)

Kurogane trudniejszy niż Fye/Yuui? Dlaczego? Rysowałaś jego mangową czy animowaną wersję?
Awatar użytkownika
Agata89
pASożyt
Posty: 81
Rejestracja: 5 sie 2011, 19:05
Lokalizacja: Warmia, polska Syberia

Post autor: Agata89 »

Lachesis pisze:Agata89 jakby Twój stworek chciał kiedyś przylecieć do mnie to zapraszam :D. Jeszcze nigdzie nie widziałam tak pomysłowych stworzeń :).
Je się dość prosto robi. Trzeba tylko opanować chęć rzucenia wszystkim o ścianę, kiedy po raz setny się przewraca. Jak już ustanie o własnych siłach, wtedy reszta idzie z górki.
Tuatha pisze:Słodki jest ;3
Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Wyimaginowana
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 5 wrz 2011, 00:30
Lokalizacja: Wrocław/Bolesławiec
Kontakt:

Post autor: Wyimaginowana »

No dobra, troszkę się tego uzbierało, więc...: Japonia (
dosłownie wszystko co z nią związane), manga, anime, j-rock, książki <3, rysowanie (manga i portrety, zwierząt i natury za cholerę nie umiem rysować), pisanie, aktorstwo, cosplay, konwenty, wolontariat, pływanie ;D
"Nienawidzę kiedy porównujecie mnie do brata, koleżanki, sąsiadki. Ja jestem jedna. Wyglądam i zachowuję się inaczej i nie wymagajcie ode mnie, żebym była taka jak one. Nie chcę i nigdy się nie zmienię.
A jeśli nie pasuje wam jak chodzę, jem bądź śpiewam, po prostu nie patrzcie."
Awatar użytkownika
Saphiriss
świrASek
Posty: 148
Rejestracja: 29 sie 2011, 22:08
Lokalizacja: Hogwart / Silesia

Post autor: Saphiriss »

Media, polityka, komputery ogólnie branża IT... W zasadzie wszystko co się wiąże z nowinkami technicznymi :D

Zjawiska Paranormalne, no i oczywiście fantastyka szeroko pojęta...

Do jakiegoś stopnia także Japonia...
Wiem, że część ludzi za mną nie przepada, trudno ja też nie przepadam za większością z nich ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ja kiedyś uwielbiałam wszystko co związane było z Japonią, ale na szczęście mi przeszło. Patrzę teraz na japońską kulturę bardziej krytycznie - nie podoba mi się nieco stawianie dobra ogółu ponad dobro jednostki.

To chyba dobry temat...
Inter przegrał z tureckim klubem 0:1. Gola strzelił Czech, poza tym w drużynie tureckiej jest jeszcze z czterech Polaków i trzech Słowaków.
Sam mecz oceniam jako przeciętny. Pierwsza połowa to taka kopanka, bez ładu i składu. Nie realizowane założenia taktyczne, łatwe straty piłek itp. I gwizdy 25 tys. kibiców zgromadzonych na stadionie w Mediolanie. Nie dziwię się im. Pamiętam Inter za czasów Murinho (choć czasy - jak się nie mylę z jeden sezon, ale za to jaki). Wtedy grali. Zdobyli Potrójną Koronę - Ligii Włoskiej, Puchar Włoch i to najważniejsze, czyli Klubowe Mistrzostwo Europy. Po Murinho byli inni Benitez (były trener Liverpoolu, ciekawe gdzie jest teraz), Leonardo chyba, a teraz nowy. Jak na razie efektów pracy nie widać.
W drugiej połowie było lepiej, przyspieszyli i jedni i drudzy, wszedł Diego Milito, który miał kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale to ostatecznie turecki klub strzelił gola.
Po pięciu minutach śledzenia pierwszej połowy tak się zdenerwowałam tempem i jakością gry, że przełączyłam na inny kanał, aby obejrzeć mecz MU z Benficą. Niestety na tym innym kanale leciało to samo. Więc chcąc, nie chcąc musiałam oglądać Inter w rozsypce.
Barca zremisowała z AC Milanem 2:2. Oglądałam tylko skrót. :?
MiaLee
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 2 lis 2009, 17:27

Pasje

Post autor: MiaLee »

Zauważyłam, że w "Radościach..." znacznie mniej jest postów niż w "Smutkach..." i postanowiłam trochę to zmienić.

Tak więc pasje. Każdy chyba ma coś, co uwielbia robić. Czasem zdarzają się osoby o nieco odmiennych zainteresowaniach, z chęcią poznałabym kogoś, kto robi coś nieszablonowego. Albo kogoś, kto by mnie zachęcił do robienia czegoś sensownego.
Tematu podobnego nie znalazłam na forum, jeśli takowy jest, to przepraszam ^^'

A to zacznę od siebie.
Przede wszystkim uwielbiam... Matematykę i rysunek. Ooh, matmę kocham. Jeśli chodzi o bazgranie - rysuję odkąd pamiętam. Głównie wtedy, by się nudzę, jakoś nie czuję potrzeby "rozwijania swojego wątpliwego talentu", chociaż mogłabym, bo wiążę z tym pewną przyszłość. Póki co parę prac można oglądać na dA. Z zamiłowaniem też rozwiązuję zagadki logiczne i sprawdzam jak przedmioty zachowują się w mikrofalówce. Na YouTube można znaleźć nawet ze dwa moje filmiki o tym czego nie można wkładać do mikrofalówki ;)
Gry też uwielbiam. Skyrim, przede wszystkim. W Team Fortress grałam kiedyś nałogowo, teraz okazjonalnie. Posiadam DS'a i wręcz kocham grywać w Pokemony. PSP natomiast trzymam dla Batmana. W MTG wciągnęłam się ostatnio, gram białą talią, ale nie mam zbytnio wielu osób do rywalizowania.
Lubię też RPGi. Albo LARPy, chociaż... Chociaż jestem strasznie niedoświadczona jeśli o to chodzi. A ciężko iść na zlot, gdy jest się tak nieśmiałym jak ja. Pisać jednak lubię i pewnie jeszcze długo będę. Szczególnie w takich fantastycznych realiach.
Kolekcjonuję... Pandy. Te stworzonka są taaakie urocze! Mam skarpetki, bieliznę, trzy maskotki, kubek, fotografię 3D, bluzę i słodycze z Pandami. Póki co!
  • We can leave this world, leave it all behind
    We can steal this car if your folks don't mind
    We can live forever if you've got the time...
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Pasje

Post autor: Falka »

Ja uwielbiam słuchanie muzyki , marzę o dziennikarstwie muzycznym. W głowie lubię układać recenzje płyt , wyobrażam sobie przeprowadzanie wywiadów z muzykami :rozowe: . Ostatnio (na razie 3) piszę artykuły na temat muzyki i imprez kulturalnych , ale będę sięgać też po inne tematy. Jak są juwenalia to lubię też wybierać się na koncerty (mam jedynie możliwość bywania na tych darmowych). Uwielbiam czytać książki , podróże , obserwacje natury , poznawać ciekawych ludzi , słodycze , dobry film lub anime. Nie gardzę też robótkami ręcznymi. Lubię też grać w gry -najbardziej logiczne , strategie , wymagające kreatywności. Obecnie gram w minecraft.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pasje

Post autor: Winkie »

Jedną z moich największych pasji jest poezja - i tworzenie tutaj własnych tekstów. Ponadto rysowanie, od niedawna również malowanie farbami, oglądanie skeczy i filmów Monty Pythona, piłka nożna - jednak tylko i wyłącznie jako kibic przed TV, kolekcjonowanie maskotek, pluszowych misiów, świat Muminków, książki... :cloud:
MiaLee pisze: Jeśli chodzi o bazgranie - rysuję odkąd pamiętam. Głównie wtedy, by się nudzę, jakoś nie czuję potrzeby "rozwijania swojego wątpliwego talentu", chociaż mogłabym, bo wiążę z tym pewną przyszłość. Póki co parę prac można oglądać na dA.
To Ty jesteś ta dziewczyną w okularach z czarną oprawką? Przypominasz mi nieco jedną z moich koleżanek. :)
Najbardziej do gustu przypadły mi Twoje czarno - białe rysunki, zwłaszcza "Elf" (ładnie narysowałaś opończę), a także "Kimono Girl", "From EMBALMER" (czy ciemniejsze fragmenty to efekt użycia np. cienkopisu, tuszu?)

(fotka z Pierniconu 5 - to chyba była ostatnia jego edycja?)
Falka pisze:Ja uwielbiam słuchanie muzyki , marzę o dziennikarstwie muzycznym. W głowie lubię układać recenzje płyt , wyobrażam sobie przeprowadzanie wywiadów z muzykami :rozowe: .
Z którymi np.?
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Pasje

Post autor: Falka »

Winkie : z różnymi muzykami , wykonującymi różną muzykę ze znanymi i nieznanymi.
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
MiaLee
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 2 lis 2009, 17:27

Re: Pasje

Post autor: MiaLee »

Winkie pisze:Jedną z moich największych pasji jest poezja - i tworzenie tutaj własnych tekstów.
Oo, pisanie! A tak na próbkę dałabyś coś nam? ;)
Winkie pisze:To Ty jesteś ta dziewczyną w okularach z czarną oprawką? Przypominasz mi nieco jedną z moich koleżanek. :)
Tak, tak, to ja. A wiesz, że często to słyszę? Poważnie, raz na kilka miesięcy ktoś mówi mi, że wyglądam identycznie jak ktoś z jego rodziny / znajomych xD
Winkie pisze:Najbardziej do gustu przypadły mi Twoje czarno - białe rysunki, zwłaszcza "Elf" (ładnie narysowałaś opończę), a także "Kimono Girl", "From EMBALMER" (czy ciemniejsze fragmenty to efekt użycia np. cienkopisu, tuszu?)
(fotka z Pierniconu 5 - to chyba była ostatnia jego edycja?)
Hmm, dziękuję. Tak, to czarny tusz bądź, jeśli chodzi o większe powierzchnie, marker. I w kilku przypadkach trzeba się było wspomóc Photoshopem.
A owszem, ostatnia edycja. Niestety, bo był to całkiem niezły konwent.
  • We can leave this world, leave it all behind
    We can steal this car if your folks don't mind
    We can live forever if you've got the time...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Pasje

Post autor: Winkie »

MiaLee pisze:Tak, tak, to ja. A wiesz, że często to słyszę? Poważnie, raz na kilka miesięcy ktoś mówi mi, że wyglądam identycznie jak ktoś z jego rodziny / znajomych xD
Może masz "uniwersalne" rysy twarzy, i dlatego ludzie odnajdują podobieństwo do tych, których znają? :wink:
MiaLee pisze:A owszem, ostatnia edycja. Niestety, bo był to całkiem niezły konwent.
Ja byłam bodajże na trójce. Tyle, że nigdy aktywnie się nie angażowałam w atrakcje konwentowe - ani w Cosplaye ani w karaoke.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pasje

Post autor: dimgraf »

Hmm. Najogólniej mówiąc mam pasje tworzenia. Twórczość różnego rodzaju od plastycznej, poprzez animacje, a nawet programy komputerowe.

Ostatnio odkryłem w sobie ogromną pasję do astronomii, fizyki kwantowej i ogólnie kwestii z tym związanych jak np. teoria podróży w czasie. Do tego uwielbiam elektronikę, gadżety, sprzęt itp. no i oczywiście kino i filmy.

ps. @Falka masz rację wywiady z artystami to świetna sprawa, a do tego atmosfera panująca na backstage'u, choć są artyści z którymi nie bardzo da się rozmawiać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Maharet81
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 mar 2007, 12:37
Lokalizacja: Kalisz

Re: Pasje

Post autor: Maharet81 »

Moja największa pasja to konie i jazda konna. Oczywiście, kiedy opowiadam o sobie i wspominam o tym, to od razu otrzymuję durne podteksty seksualne z tym związane, co jest po prostu żałosne. Złapałam bakcyla w wieku 16 lat i tak zostało. W czasach szkolnych jeździłam dużo, wyczynowo również, teraz mniej, ale staram się chociaż te 3 razy w tygodniu, oczywiście bez względu na porę roku.
Ponadto bardzo lubię fotografować, najchętniej przyrodę ( wiewiórki w parku są bardzo wdzięcznymi modelkami), krajobraz i architekturę. Lubię podróżować, zwłaszcza zwiedzać, poznawać nowe rzeczy, nowe smaki. Ostatnio zakochałam się w Prowansji i bardzo chciałabym tam kiedyś wrócić.
Szaleję na punkcie parków rozrywki, bo uwielbiam kolejki górskie i mimo sporej liczy głosów na "nie", kocham paryski Disneyland :)
Lubię oglądać programy kulinarne i kupować książki kulinarne. Bardzo chciałabym się nauczyć gotować.
Z pasją od dwóch lat urządzam mieszkanie i nie mogę skończyć.
W zeszłym roku odkryłam kinect i uwielbiam tańcować przed telewizorem np w rytm utworów Michaela Jacksona :D
Czasami jak mam wenę i czas wyszywam haftem krzyżykowym.
ODPOWIEDZ