Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: snowleo »

Jestem ciekawa, czy na forum są osoby należące do którejś z grup: Poganie, Rodzimowiercy lub Asatryjczycy.... I czy ktoś wyjeżdża może w Beskidy 20 września na Święto Plonów, albo na DWP pod koniec września...
Libra

Re: Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: Libra »

Ni, ale miałam czas gdy Rodzimowierstwo, bardzo, bardzo mnie kręciło.
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: snowleo »

Libra pisze:Ni, ale miałam czas gdy Rodzimowierstwo, bardzo, bardzo mnie kręciło.
Jestem ciekawa ludzi, którzy podążają tymi ścieżkami. Może nie do końca chodzi o ideologie - choć związanie z przyrodą jest mi bliskie - ale o samą integrację ludzi, w czasach gdy większość utonęła w gadżetach elektronicznych. Czasem odnoszę wrażenie, że z ludźmi będzie tak jak ze zwierzętami - mało sztuk na wolności, a większość w klatkach (ze swoich czterech ścian). W tym miesiącu wyjeżdżam na dwie imprezy Rodzimowierczo - Pogańsko - Asatryjskie, więc będę miała okazję poznać tych ludzi. Pytam na forum o te grupy, gdyż może jeszcze ktoś stąd będzie jechał w te same miejsca.

ps: szkoda, że nikt nie interesuje się taką tematyką bo było fajnie na Dniach Wiedzy Pogańskiej w tym roku. Piliśmy miód z rogów i mieliśmy niezapomnianą Noc Duchów ;) Na zdjęciu Szaman tańczący w rytm bębnów.
Obrazek
Obrazek
strangelove34
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 18 kwie 2014, 11:23

Re: Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: strangelove34 »

A ja się trochę interesuję. I jest mi to bliskie z różnych względów.
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: snowleo »

Miałam przyjemność spędzić trochę czasu z różnymi ludźmi z tych grup i naprawdę będę to dobrze wspominać. Szamańskie klimaty też są ciekawe - szałas potu, czy własnoręczne robienie bębna na warsztacie. :)
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Poganie, Rodzimowiercy, Asatryjczycy...

Post autor: Issander »

.
ODPOWIEDZ