Pies

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Pies

Post autor: Honzol »

w maju 2005r odszedl z tego swiata po ciezkiej chorobie moj piesek - Czarny
:cry: mial 12 lat

juz nigdy nie bede mial zwierzaczka.. chyba ze pluszaka
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uluru »

Honzol pisze: juz nigdy nie bede mial zwierzaczka.. chyba ze pluszaka
Zawsze po śmierci kochanego zwierzaka też zarzekam się, że nigdy więcej, że nic mnie zmusi bym musiała przeżywać ostateczne rozstanie jeszcze raz... A jednak, a mimo wszystko, na przekór rozsądkowi, po jakimś czasie pojawia się u mnie kolejny stworek i na nowo organizuje mi życie. Nigdy jednak nie zapominam o jego poprzednikach.
Uluru
Obrazek
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Bardzo długo przeżywałam śmierć mojego ukochanego psa (często wspominam wspólnie spędzone chwile, niestety przeważnie te smutne). Nie mogłabym mieć drugiego psa - utrata prawdziwych przyjaciół to zbyt bolesne doświadczenie. Będzie ze mną bardzo krucho kiedy na Maszę przyjdzie "pora"... :cry:
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Mam pieska, który ma już prawie 15 lat. Niestety zaczyna chorować :(
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nooki »

Mam Ogara Polskiego Gończego i Tosa Inu. Oba bardzo pocieszne.

[S!]
O zwierzętach:
Wchodzi blondynka do sklepu ze świnią pod pachą
Skad TO masz pyta sprzedawca?
Wygrałam na loterii... odpowiada świnia!


Miałem kiedyś świnkę MORSKĄ i papużkę. Chomika i zaskrońca
8)
Now I know,
only I can stop the rain
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Pies

Post autor: camellia »

Bardzo lubię zwierzęta. Mam w domu pieska i nie wyobrażam sobie teraz, żeby było inaczej. Wierny z niego towarzysz :)
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

moj przyjaciel jest juz po drogiej stronie skalnej grani ....
jednak psy moich kolegow bardzo mnie lubia i ja je tez :D
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Pies

Post autor: Ognik »

lossuperktos pisze:przez przypadek (ten temat wyszedł na moim powitalnym forum) chciałem sie spytac jaki jest wasz stosunek do zwierząt, wiadomo w środowisku asów ciężko znależć idealnego partnera, czy wy tez przelewacie swoje uczucia na zwierzaki i poświecacie im swoją energie?? ja tam nie wyobrazam sobie zycia bez psa i nieżadko cenie ich sobie bardziej niz ludzi a są nawet momenty kiedy wolałbym zeby na ziemi były tylko zwierzęta (pomijając kwestie ze niekiedy mam wrazenie ze tak jest)
Ognik lubi psy. tylko mój pies potrafił zamienić zimnego ognika w gorący płomień. był ze mną 13 lat. Zjadł go rak. teraz rodzice mają sukę. tylko ją potrafię przytulić na dłużej. fajna jest. ale jak przytulę ją po swojemu zaczyna warczeć. wtedy jest jeszcze fajniej. jak się rozdrażni to mnie gryzie. sprawia to mi przyjemność. Ona lubi gryźć. a ja to lubię. dziwne.
Salomea

Post autor: Salomea »

Mój stworek, czyli piesior, również nastolatek, też był chory na raka. Stworek był operowany i ma się bardzo dobrze. Podejrzewam, że jeszcze mnie przeżyje. :roll: :mrgreen:
Mój stosunek do zwierząt jest taki :arrow: :kocha: :wink:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Mój zwierzozwierz, mój psiak został pożarty przez raka w całości. Wszystko co jego schowaliśmy razem z nim pod zimnym polnym kamieniem. Postarałem się aby po nim nie został ani kłak. Moja druga zwierzozwierza nie daje mi spokoju. Bo to ona. Pieszczoch jakich mało. Jest moją terapeutką. Nikogo tak przy sobie nie trzymam jak tej zwierzozwierzyny. :serce:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Moja psiuka nauczyła się ganiać samochody. Chyba jej to wyperswaduję. :x
Kagura
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 6 mar 2008, 21:49

Post autor: Kagura »

Mój pies ma już osiem lat, ale zachowuje się jak szczeniak, więc liczę, że jeszcze długo pożyje. Misiaty jest :) Waży około 50 kilogramów i ludzie się go boją, a jest łagodny jak baranek. Mam w domu dwa koty i nawet nie zwraca na nie uwagi. Swoją drogą, koty też uwielbiam.
Ogólnie nie należę do osób, które ciągle miętoszą futrzaki, ale lubię wiedzieć, że taki zwierzak gdzieś obok sobie jest. I nie wyobrażam sobie pójść na spacer bez psa, dziwnie tak jakoś, hehe.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Kagura pisze:Waży około 50 kilogramów i ludzie się go boją, a jest łagodny jak baranek.
Jaka rasa? ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Kagura
ASiołek
Posty: 62
Rejestracja: 6 mar 2008, 21:49

Post autor: Kagura »

To mieszaniec jest, matka była włoskim psem gończym(jeśli dobrze pamiętam), a ojciec prawdopodobnie był dużo bardziej masywnym psem, bo matki w ogóle nie przypomina budową.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2009, 23:26 przez Kagura, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Pies

Post autor: szarysmok »

Nie wiem, jak tam u Was, ale na wsiach i na obrzeżach małych miejscowości, ludzie - gospodarze, bardzo często trzymają psy na łańcuchach. Raz zimą zaszedłem do takiego jednego, a tu pies dookoła szyi jedna rana. Chciałem kupić psa, ale właściciel mi powiedział, ze nie na sprzedaż. W dwa dni potem pojechałem z kolegą, aby dogadać się z nim, albo coś w tym stylu. Psa nie było. A odpowiedź brzmiała - "Ch...j Cię to obchodzi !"

Czy przydarzyło Wam się kiedyś interweniować w sprawie losu zwierząt?
ODPOWIEDZ