Pies

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Post autor: Motylciemny »

Z tego co słyszałam to własnie ostatnio była jakaś demontracja przeciwko trzymaniu psów na łańcuchach na wsiach.
Słyszałam ,że brał w niej udział Michał Piróg :serce:
Awatar użytkownika
Motylciemny
motylAS
Posty: 616
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:34
Lokalizacja: z księżyca

Pies

Post autor: Motylciemny »

Obrazek
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Ja mam cztery psy i po prostu je ubóstwiam, są dla mnie wszystkim. Teraz niestety z nimi nie mieszkam, życie studentckie, ale ciągle o nich myślę. Bokserka-Fleja, kundelka-Milcia i dwie chichuachua- Goliat i Gunia. Jakbym zaczeła o nich opowiadać to bym całą noc musiała pisać ^^. Są moimi oczkami w głowie, kocham je chyba najbardziej na świecie, nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt.
Libra

Pies

Post autor: Libra »

Tuatha pisze: Jeśli wszystko mi się dobrze ułoży za parę lat będę sprowadzać do naszego kraju rasę psów, której jeszcze u nas nie ma, w jej wypadku taki obowiązek ma każdy hodowca.

To się pośpiesz, ja marzyłam o sprowadzeniu anatolianów i co? Nie dość, że mnie ubiegli, to rasa się przyjęła i hodowlami sypnęło. ;)


Sympatyczne stadko, meg.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Pies

Post autor: Tuatha »

@Libra Nie dziwię się że chciałaś, anatoliany są super :) W ogóle ostatnio coraz więcej ras u nas, których bym się w Polsce nie spodziewała zobaczyć, a nie tylko ON-golden-york i koniec ;) Ale spokojnie, żeby zostać ich hodowcą trzeba przejść dwuletni okres próbny połączony ze szkoleniem. Nie wiem jak sobie z tym poradzę, ale najważniejsza jest determinacja i miłość do psów, reszta się ułoży :)

Im więcej zwierząt tym weselej, oczywiście w granicach rozsądku ;) Prawda?

I przepraszam za założenie nowego tematu, widzę że został scalony. Wrzucałam go w pośpiechu i dlatego nie przeszukałam najpierw forum.
Libra

Post autor: Libra »

Ale spokojnie, żeby zostać ich hodowcą trzeba przejść dwuletni okres próbny połączony ze szkoleniem.
??


Jesteś pewna, że tej Twojej rasy u nas nie ma?
Kiedyś obserwowałam u nas thai ridgeback, które dotąd uznawałam za nowinkę egzotyczną.
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Jestem. Poza Ameryką jest tylko jedna hodowla, bodajże w Danii. Mam nawet kontakt z panią która ją prowadzi.
Libra

Post autor: Libra »

Powodzenia.


Ze mnie byłby lipny hodowca, bo nie wierzyłabym nikomu na tyle aby szczenie sprzedać i zarosłabym psami...
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Rozumiem Cię w pełni :) Liczę się z tym, że będę mocno sprawdzać ludzi. Ale właśnie tacy ludzie powinni być hodowcami, a nie ci, którzy opchną szczenię komukolwiek byle zarobić, prawda? Więc wcale nie uważam żeby Ciebie to z bycia hodowcą dyskwalifikowało :)
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

A ja mam bernardyna. Wielkie trzyletnie bydlę. Został mu jeszcze urok i morda szczeniaka (podejrzewam, że nie dorósł psychicznie także :mrgreen: ). Lubi się obrażac. Jednego razu, jak mama na niego nakrzyczała, to tak się nadąsał, że poszedł na koniec ogrodu, położył tam się w trawie i wrócił dopiero na kolację :lol:
Dziwak. I leń. Jak mu każesz siadac, to siada, a za chwilę też się kładzie, takie 2w1. : )
Mój brat nazwał go Rambo :D
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Ach, bernardyny. Został mi sentyment po dziecięcej fascynacji (któż nie oglądał Beethovena? :D ) Masz może zdjęcie którym mogłabyś się z nami podzielić? :)
Awatar użytkownika
...
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 11 maja 2011, 10:43

Post autor: ... »

Z takich najbardziej aktualnych...
Obrazek

Nie jest najlepsze, jak przyjadę za tydzień do domu, to mu zrobię kilka ładnych i tu wrzucę. :)
'- faceci to kontenery na hormony.
- a kobiety na emocje, tak?'
Awatar użytkownika
Tuatha
ciAStoholik
Posty: 350
Rejestracja: 18 kwie 2011, 15:19
Lokalizacja: Toruń przez większość czasu
Kontakt:

Post autor: Tuatha »

Rzeczywiście bydlę ;) (w znaczeniu jak najbardziej pozytywnym, UWIELBIAM ogromne kudłate psy <3 )
Awatar użytkownika
Unheilig76
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 4 paź 2010, 06:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Unheilig76 »

Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Świetne ujęcie.
Słodka psica.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
ODPOWIEDZ