Postcrossing

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Postcrossing

Post autor: bezemnie »

Bawi się tutaj w to ktoś? (๑•́ ₃ •̀๑)
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Postcrossing

Post autor: Sherly »

Bawiłam się przez jakiś czas. Potem jakoś straciłam zainteresowanie.

Miałam spory problem ze znalezieniem odpowiednich kartek, bo mieszkam w brzydkiej dziurze. Szczególnie że ludzie na stronie postcrossingu mają nieraz niezłe wymagania co do tego, jakie kartki chcą otrzymać :roll:
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Postcrossing

Post autor: bezemnie »

Sherly pisze:Bawiłam się przez jakiś czas. Potem jakoś straciłam zainteresowanie.

Miałam spory problem ze znalezieniem odpowiednich kartek, bo mieszkam w brzydkiej dziurze. Szczególnie że ludzie na stronie postcrossingu mają nieraz niezłe wymagania co do tego, jakie kartki chcą otrzymać :roll:
Haha, to prawda! A czasem mają urocze wymagania, które zaprzeczają same sobie... Ale myślę, że to naprawdę mały uszczerbek z całej tej frajdy.
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Postcrossing

Post autor: Sherly »

Te zaprzeczające są najciekawsze.
Awatar użytkownika
Liriel
mASełko
Posty: 136
Rejestracja: 17 maja 2014, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Postcrossing

Post autor: Liriel »

Awatar użytkownika
ksandra
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2016, 18:28

Re: Postcrossing

Post autor: ksandra »

Ja się bawiłam przez jakiś czas. Nawet co jakiś czas sobie myślę, żeby do tego wrócić, ale powstrzymuje mnie oczywiście lenistwo, bo nie chce mi się szukać kartek. (A perfekcjonizm nie pozwala mi wysłać takiej, którą uważam za tylko ok.) :P
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Postcrossing

Post autor: bezemnie »

ksandra pisze:Ja się bawiłam przez jakiś czas. Nawet co jakiś czas sobie myślę, żeby do tego wrócić, ale powstrzymuje mnie oczywiście lenistwo, bo nie chce mi się szukać kartek. (A perfekcjonizm nie pozwala mi wysłać takiej, którą uważam za tylko ok.) :P
SZUKANIE ODPOWIEDNICH KARTEK TO WYZWANIE. Zwłaszcza, że 90% tych które znajduję to widoki na Pałac Kultury.
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
ksandra
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2016, 18:28

Re: Postcrossing

Post autor: ksandra »

bezemnie pisze:
ksandra pisze:Ja się bawiłam przez jakiś czas. Nawet co jakiś czas sobie myślę, żeby do tego wrócić, ale powstrzymuje mnie oczywiście lenistwo, bo nie chce mi się szukać kartek. (A perfekcjonizm nie pozwala mi wysłać takiej, którą uważam za tylko ok.) :P
SZUKANIE ODPOWIEDNICH KARTEK TO WYZWANIE. Zwłaszcza, że 90% tych które znajduję to widoki na Pałac Kultury.
Tak! Albo takie średnie widoczki ze Starego Miasta.
Może zrobię to w drugą stronę - jak mi się rzucą w oczy fajne kartki, będę je kupować, i jak zbiorę tak kilka, wrócę do postcrossingu.
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Postcrossing

Post autor: bezemnie »

ksandra pisze:
bezemnie pisze:
ksandra pisze:Ja się bawiłam przez jakiś czas. Nawet co jakiś czas sobie myślę, żeby do tego wrócić, ale powstrzymuje mnie oczywiście lenistwo, bo nie chce mi się szukać kartek. (A perfekcjonizm nie pozwala mi wysłać takiej, którą uważam za tylko ok.) :P
SZUKANIE ODPOWIEDNICH KARTEK TO WYZWANIE. Zwłaszcza, że 90% tych które znajduję to widoki na Pałac Kultury.
Tak! Albo takie średnie widoczki ze Starego Miasta.
Może zrobię to w drugą stronę - jak mi się rzucą w oczy fajne kartki, będę je kupować, i jak zbiorę tak kilka, wrócę do postcrossingu.
Ja uzbierałem armię zwierząt, od lemurów po tukany, I TERAZ TRAFIAM NA SAMYCH KLIENTÓW, CO SOBIE ARCHITEKTURĘ ŻYCZĄ. Cios prosto w serce, ale pan każe - sługa musi!
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
ksandra
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 29 sty 2016, 18:28

Re: Postcrossing

Post autor: ksandra »

O nie! Ale lemury i tukany pewnie też się nie zmarnują. ;)
ODPOWIEDZ