W co teraz grasz?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
mat_minstrel
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2015, 19:34

Re: W co teraz grasz?

Post autor: mat_minstrel »

.
Ostatnio zmieniony 24 lip 2017, 18:57 przez mat_minstrel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: W co teraz grasz?

Post autor: DZIEWICA8 »

Mnie ostatnio wciągnęła bardzo gra Knights and Brides na Facebooku i www.gry.pl, i gram w to codziennie.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Sightless Serpent »

Mam dość słabą kartę graficzną i ograniczony budżet, więc nie szaleję zbytnio z grami, ale stawiam kroki w kierunku znalezienia sobie jakiejś pracy i ewentualnym upgrade mojego ziemniaczanego komputera.

Wciągnęło mnie Guild Wars 2 ostatnio. Jedno z lepszych MMORPG, w jakie miałam okazję grać, a społeczność jest całkiem przyjazna (no może pomijając spvp, tu jest wysyp toksycznych ludzi, prawie jak w lidze). Trochę ironicznie lubię grać samotnie i z początku trochę mnie unieszczęśliwiał fakt interakcji z innymi graczami, no ale potem grupowe eventy stały się całkiem przyjemne.
atp
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 20 cze 2017, 09:59
Lokalizacja: Gniezno

Re: W co teraz grasz?

Post autor: atp »

Plemiona
Claude
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2017, 17:31

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Claude »

Lubię grywać w komputerowe RPG, ale perełka, którą ostatnio bardzo doceniłem to coś pięknego.

Dragon's Dogma.

Tworzenie postaci? Kobieta, mężczyzna, chłopak, dziewczyna, do wyboru, do koloru. Wzrost od 140 cm do nieco ponad dwóch metrów, tak samo w innych aspektach, przedziały niesamowite. Fryzury? Kilkadziesiąt, bez podziału na męskie/żeńskie, róbta co chceta. Do tego tworzenie osobno postaci własnego przyjaciela/towarzysza na resztę historii.

I zero scen łóżkowych. Fabuła skupia się na tym, na czym skupia się typowa historia fantasy - bicie legendarnych potworów i rozwiązywanie zagadek. Jestem kim chcę, z kim chcę i robię co chcę czy lubię. Fanom RPG polecam.
ODPOWIEDZ