Znaki Zodiaku

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Elise
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2007, 11:26

Znaki Zodiaku

Post autor: Elise »

Interesujecie się trochę astrologią? Nie mam na myśli czytania horoskopów w kolorowych pismach:) Ja od jakiegoś czasu zgłębiam wiedzę z tej dziedziny. Ponoć ludzi urodzonych w niektórych Znakach Zodiaku cechuje ogromna zmysłowośc i wybujały wręcz seksualizm a w zyciu innych seks odgrywa raczej drugoplanową rolę. Zastanawiam się ile w tym prawdy. Jakie więc Znaki Zodiaku patronują Wam kochane Asy?
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Strzelec - jestem erotomanem? :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Skorpion.

Ale to niewiele znaczy bez informacji odnośnie tego, jak wygląda układ planet w znakach, domach, aspekty, gdzie ascendent itp. :P
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Lew, a właściwie lwica :mrgreen: :mrgreen:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Baran :kocha:

Oh, więc mamy już trzy znaki ognia :D .

Mój avatar, Rei Hino, też Baranek :D
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Salomea

Post autor: Salomea »

Lewek :diabel: :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Pewnie okaże się, że jestem Pan Największe Orgazmy Na Południu, a nazwa zodiaku wyraża to, iż z racji oszczędności kupuję gumki na wagę :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znaki Zodiaku

Post autor: DZIEWICA8 »

Elise pisze: Interesujecie się trochę astrologią? Nie mam na myśli czytania horoskopów w kolorowych pismach:) Ja od jakiegoś czasu zgłębiam wiedzę z tej dziedziny. Ponoć ludzi urodzonych w niektórych Znakach Zodiaku cechuje ogromna zmysłowośc i wybujały wręcz seksualizm a w życiu innych seks odgrywa raczej drugoplanową rolę. Zastanawiam się ile w tym prawdy. Jakie więc Znaki Zodiaku patronują Wam kochane Asy?
Ja jestem zodiakalnym Strzelcem. Ostatnio określiłam siebie nawet jako "samotny strzelec". A czy według tego o czym piszesz Elise to Strzelcy należą do tej pierwszej, czy do tej drugiej grupy?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

strzelec :wink: wersja erotoman gawędziasz. :oops:
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

no i ja też strzelec > pani strzelec :mrgreen:
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Elise
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 15 mar 2007, 11:26

Post autor: Elise »

Ponoć najbardziej spragnione milosci fizycznej sa osoby urodzone w znakach Barana, Byka i przede wszystkim Skorpiona. Panny, Raki i Koziorożce sa mniej zmyslowe, dla nich najwazniejsze jest uczucie, nie wyobrazaja sobie seksu bes milosci, obce im sa flirty i skoki w bok. Strzelce uwazaja seks za niezbedny do zycia,jest to dla nich tak naturalne jak oddychanie, lubia erotyczne gry i zwiazki pelne pikanterii, prowadza dosyc intensywne zycie seksualne, nie stronia od przelotnych milostek i nic nie znaczacych przygod. Najmniej łakome na seks sa Bliznieta i Wodniki, u ktorych sfera seksualna jest silnie kontrolowana przez umysl i spychana na dalszy plan. Oczywiscie nie mozna tu generalizowac bo nasze usposobienie i charakter zaleza od bardzo wielu czynnikow. Wiadomo ze cala ludzkosc nie dzieli sie tylko na 12 roznych typow i nie mozna uznac ze wszyscy urodzeni w tym samym znaku maja taka sama osobowosc. Jednak mysle ze znak sloneczny nadaje nam pewne cechy charakterystyczne dla osob urodzonych w tym samym okresie trzydziestodniowym. Stwierdzam to na podstawie wlasnego doswiadczenia. :)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

hehe, wiedziałam, że według horoskopów powinnam być nimfomanką :D , ale nie ma tak dobrze :diabel: .

Czytałam dzisiaj artykuł z "Elle" zamieszczony w Necie (z 2006r.; o Asach) i było w nim napisane, że aseksualność jest rzeczą naturalną, bo badania przeprowadzone na baranach (!) dowiodły, że kilka osobników płci męskiej nie wykazywało żadnego zainteresowania samiczkami, a tym bardziej samcami, więc naprawdę nie wiem skąd przeświadczenie, że barany to erotomani :wink: .

Pozdrawiam :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Strzelec - a wszystko co tu o nim przeczytalem moge skomentowac krotkim ..gow... prawda :mrgreen: :lol:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Jestem Raczkiem :) Choć bardziej od wody wolę góry :)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znaki zodiaku

Post autor: DZIEWICA8 »

Widzę, że na naszym forum jest dużo Strzelców.

W moim przypadku (Strzelca) sprawdziło się w zasadzie tylko jedno: że seks jest dla mnie "naturalny jak oddychanie". Według mnie jest to zwykła kopulacja służąca do ściśle określonego celu - do rozmnażania się, po prostu jedna z czynności fizjologicznych organizmu człowieka. Wygląda podobnie także u zwierząt i ma u nich taki sam cel - rozmnażanie. Jest, więc naturalna. Od innych czynności fizjologicznych różni się zaś tym, że pojedynczy człowiek może bez niej przeżyć, a nie przeżyje bez pozostałych: oddychanie, odżywianie się, wydalanie. Okropnie denerwuje mnie :evil: :evil: :evil: podejście mediów do seksu, które do zwykłej, czysto fizjologicznej kopulacji dorobiły całą wielką ideologię np. wielka przyjemność psychiczna, okazywanie sobie miłości, rozładowanie napięcia. [S]!Czytałam niedawno w encyklopedii medycznej, że skurcze u kobiety w czasie orgazmu służą poprowadzeniu plemników do jajowodu w celu zapłodnienia, a więc orgazm jest potrzebny do rozmnażania, a nie do czerpania przyjemności. Tymczasem media oddzielają prawie całkowicie seks od rozmnażania, zapominają jaki jest jego prawdziwy cel. Ciągle podają nowe sposoby na uzyskanie tej psychicznej przyjemności, a z tego wynika, że seks ze swej natury wcale nie jest przyjemny, bo gdyby taki był to przyjemności nie trzeba by było szukać, bo pojawiałaby się ona automatycznie. Media uważają, ze bez seksu człowiek nie może żyć. A tym czasem my jakoś bez niego żyjemy i mamy się dobrze. Media stworzyły sobie produkt medialny i zarabiają na tym ogromne pieniądze. Dla mnie to jest to lipa z sosną i w życiu im nie uwierzę. Trudno mi jest wyobrazić sobie mnie samą uprawiającą seks. Ja nie lubię dzieci i nie chcę ich mieć, więc nie muszę kopulować.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ