Znaki Zodiaku

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Salomea pisze:Aseksualnym się po prostu jest, to nie kwestia wyboru. Tłumienie popędu i celibat to nie aseksualizm.
Racja. Ale gafa... :oops: :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znaki Zodiaku

Post autor: DZIEWICA8 »

Wiem, wiem znowu ostro pojechałam. Ale trudno, po prostu takie mam poglądy i jasno je wyrażam. W końcu każdy ma do tego prawo - wolny demokratyczny kraj. Przeczytałam tekst o antyseksualizmie i rzeczywiście z niektórymi punktami mogłabym się zgodzić, ale z niektórymi znowu nie. Ja po prostu chcę wyrazić swoje poglądy, nie chcę atakować konkretnych osób, lecz raczej chcę skrytykować media jako materialne źródła informacji. Oczywiście nie mogę wpływać na zachowanie innych ludzi (seksualnych), oczywiście to ich prywatna sprawa co oni robią ze swoim życiem. Wiem o tym. Jednak ja ich nigdy nie zrozumiem i nigdy nie będę żyć tak jak oni: mąż, dzieci - NIE! A jeśli ktoś z Was poczuł się urażony moimi słowami to bardzo przepraszam. :oops: :oops: :oops: Naprawdę nie chciałam nikogo urazić, nie chcę robić sobie wrogów na naszym forum. A jeśli czasami napiszę coś ostrego to bardzo proszę mi wybaczyć i potraktować to z lekkim przymrużeniem oka. :wink: Ja naprawdę nie robię tego w żadnych złych intencjach.
A od złoszczenia się to można dostać wrzodów żołądka, tudzież dwunastnicy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE! :D :D :D
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Znaki zodiaku

Post autor: DZIEWICA8 »

Gizmo pisze: Gdzie tu powód do nerwów? TAK JEST... Dla kobiet, które znam, seks rzeczywiście jest pogłębieniem bliskości z partnerem, sposobem na okazanie miłości, czasem służy rozładowaniu napięcia. Czy na prawdę uważasz, że taka scenka: kobieta, która patrzy na zegarek i mówi do męża "Jest 10 wieczorem, pora na kopulację w celu zachowania gatunku" - to byłaby normalna rzecz?
DZIEWICO8, Twoje podejście do seksu jest specyficzne... Przecież jedzenie to też czysta fizjologia, ale czy traktujesz je tylko jako "dostarczanie energii komórkom", z którego media robią nie wiadomo co? Nie denerwują Cię te wszystkie programy o gotowaniu, reklamy bezwartościowych dla organizmu słodyczy i tak dalej?...

Odpowiadam: 1. Sytuacja, którą tu opisujesz rzeczywiście jest nienormalna. Dlatego, że wydaje mi się, iż kobieta, która miałaby takie podejście do seksu nie powinna w ogóle wychodzić za mąż, lecz powinna żyć samotnie lub iść do klasztoru. Nie powinna wciągać w to innych osób. Myślę, że takie rzeczy czuje się już przed ślubem, wtedy gdy się chodzi z chłopakiem. Powinno się z nim zerwać jak najszybciej i nie zawracać mu dłużej głowy. Niech szuka sobie innej kobiety, takiej która akceptuje seks. Ja właśnie tak zrobiłam nie dawno. Spotykałam się z pewnym chłopakiem. Chciałam, byśmy byli tylko przyjaciółmi. Jednak on w pewnym momencie zaczął mi proponować wspólny wyjazd z noclegiem. Domyśliłam się o co mu chodzi i powiedziałam jasno, że nie zgadzam się na to, bo możemy być tylko przyjaciółmi. On powiedział, że da mi więcej czasu, że przyjaźń mu wystarczy, ale tylko na razie. Ja dobrze wiedziałam, że czas tu nic nie zmieni, więc zerwaliśmy ostatecznie naszą znajomość i już się nie spotykamy. Nie staram się obecnie o żaden nowy związek. Zresztą nigdy się o to nie starałam. Z tym chłopakiem i z poprzednim zapoznała mnie moja koleżanka mimo że ja ją o to nigdy nie prosiłam. Z żadnym chłopakiem nigdy nie zrobiłam niczego więcej poza całowaniem się, przytulaniem i trzymaniem za ręce.
2. Niektóre reklamy rzeczywiście mnie denerwują, ale niekoniecznie te dotyczące jedzenia. Słodycze jem rzadko, zdecydowanie bardziej wolę warzywa i nabiał - to jem prawie codziennie. Jednak nie potrafiłabym być wegetarianką, bo lubię też mięso i wędliny, a także ryby. Programy o gotowaniu oglądam rzadko i one mnie nie denerwują. Sama gotuję też rzadko, chociaż lubię przyrządzać to co sama lubię jeść np. surówki lub kanapki z rybą. Ogólnie lubię jeść i potrafię czerpać z tego przyjemność, doceniam smak potraw. Nie czuję wstrętu do jedzenia, bo gdyby tak było to byłabym anorektyczką i ważyłabym 30 kilo, a tymczasem ważę około 50 kilo przy wzroście około 157 i anoreksja mi nie grozi.
3. Nie uważam, żeby moje nastawienie do seksu było "specyficzne". Wydaje mi się, że bardziej "specyficzne" byłoby gdybym uważała się za osobę aseksualną i jednocześnie twierdziła, że seks jest cudowny i że to wielka przyjemność. Wtedy byłabym raczej seksualna i do tej pory zdążyłabym już stracić cnotę "dziesięć razy". Przecież inne dziewczyny w moim wieku (25 lat) już mają mężów, dzieci lub mieszkają z chłopakami. A u mnie wszystko się zgadza, nie akceptuję seksu, więc go nie uprawiam. Proste jak drut! A niektóre osoby z naszego forum po prostu bardzo lubią ze mną polemizować, ale mi to nie przeszkadza, gdyż robią to inteligentnie, kulturalnie i na poziomie.
Jeszcze raz: POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE! :D :D :D :D
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 28 maja 2007, 11:01 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Pannica jestem :)
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Temat o tyle ciekawy, że można co niektórych przekonać do astrologii. Trochę się na tym znam. Z tego, co widzę to i Agnieszka coś na ten temat wie, a Dorosłe dziecko jest zainteresowane, więc liczę na dyskusję :)
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

Skoro temat został odświeżony, to ja też się dopiszę.
Ryba
z roku koguta

Chciałam zrobic taką ankietę, ale 12 opcji to za dużo dobrego;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

a rok 80-ty byl rokiem jakiego zwierza :?: pewnie powiecie ze pawiana :xmrgreen: :xwink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

żebys wiedział, że małpy :xmrgreen: :xmrgreen:
Wiem bo to rok przed kogutem :diabel: :diabel:
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

no tak strzelec z roku malpy to wiele tlumaczy np moja anormalnosc :xmrgreen:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

strzelasz z łuku bananami :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

:xbiggrin:
spokojnie to bezpieczna amunicja ...na kazdego bananka naciagam gumke :xmrgreen: :xwink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
margot
offtopAS
Posty: 1071
Rejestracja: 25 paź 2007, 15:38
Lokalizacja: Gród Kraka i Smoka Wawelskiego
Kontakt:

Post autor: margot »

żeby się nie zdeformwał na głowie, tak jak temu panu :insane:
Obrazek
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

:insane: on ma na glowce cala kisc bananow, a w sasadzie samych skorek po bananach :xmrgreen:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Sprawdzcie sobie jeszcze gdzie macie AScendent, najlatwiej na stronie http://www.astro.com w dziale Free Horoscopes i Personal Portait. Znak, w którym macie ascendent to Wasza druga osobowosc, to jak Was postrzegają ludzie. Możecie poczytać jeszcze, co oznaczają u Was planety w konkretnych znakach, ale ponieważ jest to tylko wygenerowane przez program często interpretacje mogą być sprzeczne, ponieważ nie rozpatrzono siły konkretnych znaczeń.
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

No, dobra, sami tego chcieliście :P , przyznam się w roku jakiego zwierzęcia się urodziłam - konia (żywioł: metal) :) .

To teraz napiszę z innych horoskopów:
horoskop celtycki - leszczyna
horoskop Majów - akwamaryn
horoskop kwiatowy - tojad
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
ODPOWIEDZ