Mangi i anime horrory godne polecenia

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Mangi i anime horrory godne polecenia

Post autor: Keri »

Słomiany Zapał pisze:
Keri pisze:A ja jestem w grupie Skanlacyjnej!

Jako Edytor ;)
Nad jaką mangą pracujesz? Chodzi mi o tytuł.
Mam kilka projektów w grupie teraz to chyba 10 może 11. Dziewczyny jakieś erotyczne są :shock: Muszę jakoś to przeboleć bo mimo, że sobie pożartuję nawet z jedną na temat propozycji wibratorów :lol: Ale to typ który się droczy i nie cierpi facetów 8) Ale mam taką co zmienia facetów (5-6) i trafia na fatalnych :-o Ogólnie zakręcona ale i sympatyczna grupka :lol:

Jestem nii - san dla jednej oraz mam 2 podopieczne "córcie" ;) A nii-san ma chłopaka "męża" oraz córcię również :) I oboje też mamy kolejną nii -san wspólną ;) Taka rodzinna gromadka xD

Dziewczyny dodały ecchi :shock: I mam 2 projekty tego typu :roll:

Uwaga +18 :lol:

http://www.mangago.me/read-manga/erotic ... mh/c001/9/

A o to i grupa http://sukoshi.skanlacje.pl/index.html choć więcej to mangi dla dziewczyn niż dla facetów ;)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Mangi i anime horrory godne polecenia

Post autor: Słomiany Zapał »

Keri pisze:Mam kilka projektów w grupie teraz to chyba 10 może 11.
Dziewczyny dodały ecchi :shock: I mam 2 projekty tego typu :roll:
Nie czytam ecchi. Nie wiem... może gdyby była jakaś ciekawa fabuła to dałoby się to zmęczyć. W sumie golasy mi nie przeszkadzają, gdy występują epizodycznie :lol: ale w tym konkretnym przypadku to chyba za dużo tej nagości w nagości hehe. I nie tylko.

A tak poza tym udało mi się dziś nabyć "Drrr!! Durarara!!" light novelkę :D Cieszę się jak małe dziecko. Z mangi mam wszystkie tomiki. Szykuje się super lektura na weekend. Polecam, jeśli ktoś z tym tytułem się jeszcze nie zapoznał. Warto!
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Mangi i anime horrory godne polecenia

Post autor: Keri »

Jak chcesz wiedzieć co edytuję:

1 Rokka Melt - Fiance wa Yukiotoko
2 Ore to Atashi no Kareshi-sama
3 Haru Matsu Bokura
4 Jigoku no Enra

Ecchi:
5 Ero Meruhen - Shirayukihime
6 Ero Meruhen - Mach Uri no Shoujo

7 Wolfull Moon
8 Juuza Engi - Engetsu Sangokude
9 Kono Oto Tomare!
10 Kyouai Catastrophe

I trudna manga tą którą zaprezentowałem:

11 Aka akatoreachi no Monogatari

Ja nie kupuję bo brak kasy mi na to.
noguris

Anime & Manga

Post autor: noguris »

Sami fani anime tu, a nie ma wątku? Naprawiamy!

Co tam ostatnio grane? U mnie docierają się w Horimiya. Hori z dwubiegunówką - moja nowa miłość.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Anime & Manga

Post autor: urtika »

noguris pisze: 14 mar 2021, 19:56 Sami fani anime tu, a nie ma wątku? Naprawiamy!
Jak nie ma, jak jest i to na 21 stron. :D
Quirkyalone
Dolly
ASoholik
Posty: 1782
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mangi i anime horrory godne polecenia

Post autor: Dolly »

Nie wiem, czy polecam, ale ostatnio odświeżyłam sobie takie króciutkie anime z kategorii horror - Sekai No Yami Zukan.
msv

Re: Anime & Manga

Post autor: msv »

urtika pisze: 14 mar 2021, 20:10
noguris pisze: 14 mar 2021, 19:56 Sami fani anime tu, a nie ma wątku? Naprawiamy!
Jak nie ma, jak jest i to na 21 stron. :D
O filmach jest kilka wątków, a w końcu wszystkie kręcą się wokół tego samego, czyli filmów. Szkoda, że anime & manga zawsze spychane są do jednego wątku, chociaż przewijają się tu tematy nadające się na oddzielne wątki. No, ale to nieistotne, bo to forum i tak nie żyje.

Odnośnie tytułu wątku, jedyne anime z gatunku horror, jakie obejrzałam, to Corpse Party i odradzam, chyba że ktoś lubi bezmyślne gore - nieważne jak nielogiczna jest fabuła, ważne by krew się lała!!!1 Może gra lepsza.
Edit. Zapomniałam o Shiki, chociaż horrorem bym to nie nazwała, ale jestem w połowie i pozycję mam na on-holdzie chyba z pół roku, kiedyś je dokończę, bo klimat i historia są jednak ciekawe.
ODPOWIEDZ