Lubicie gry?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Maciej88
bobASek

Lubicie gry?

Post autor: Maciej88 »

Lubicie jakieś gry? Strzelanki, MOBA, może jakieś symulatory typu Sims, albo Farming Simulator?

Ja osobiście ostatnio zacząłem grać w Simracing, nawet wszedł do telewizji

Podzielcie się swoimi doświadczeniami!
[URL

CaptainPlanet
starszASek

Re: Lubicie gry?

Post autor: CaptainPlanet »

Ja lubię i planszowe i na pc/konsole. Chyba najchętniej gram w platformówki. Moja gra wszechczasów to Jazz Jackrabbit 2 ;) Poza tym u mnie w domu dużym powodzeniem cieszą się Herosy a w szczególności trójka. Aktualnie częściej niż na pc gram na konsoli PS4/Nintendo w takie tytuły jak uncharted, Spyro, crash, Spiderman, FIFA, wszelkie Dragonballe i Naruto, Finał Fantasy, Tekken, Mario. Mam też w kolekcji Sims ale jakoś nie mogę się przekonać żeby zagrać w to na konsoli ;p Niestety na co dzień z czasem jest kiepsko i jak już uda się wygospodarować to wolę usiąść że znajomymi czy rodziną przy planszówkach. Ale że teraz sytuacja nie sprzyja spotkaniom to może trochę nadrobię zaległości :rozowe:

Lit
przedszkolASek

Post autor: Lit »

Lubię gry typu RPG. :) Najlepiej w starych klimatach.

Awatar użytkownika
fenkayo
bobASek

Post autor: fenkayo »

Lubię :D
aktualnie powooli przechodzę w końcu Wiedźmina 3,
w międzyczasie odświeżyłam sobie Portal 2 i Journey.
Na PS Plus rozdają teraz Farming Simulator 19 i City Skyline. Spróbowałam Farming ale chyba odpaliłam plansze bez tutoriala i mi się nie spodobało.
Gry ekonomiczne są dla mnie ok, ale jak mają jakąś historię z progressem. Np. Zeus Pan Olimpu :D
Przyjemny był dla mnie też ostatnio The Last Guardian i Shadow of the Colossus.
Nie wiem za co się teraz zabrać.

ODPOWIEDZ