Lubicie gry?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Maciej88
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 17:48

Lubicie gry?

Post autor: Maciej88 »

Lubicie jakieś gry? Strzelanki, MOBA, może jakieś symulatory typu Sims, albo Farming Simulator?

Ja osobiście ostatnio zacząłem grać w Simracing, nawet wszedł do telewizji

Podzielcie się swoimi doświadczeniami!
[URL
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Lubicie gry?

Post autor: CaptainPlanet »

Ja lubię i planszowe i na pc/konsole. Chyba najchętniej gram w platformówki. Moja gra wszechczasów to Jazz Jackrabbit 2 ;) Poza tym u mnie w domu dużym powodzeniem cieszą się Herosy a w szczególności trójka. Aktualnie częściej niż na pc gram na konsoli PS4/Nintendo w takie tytuły jak uncharted, Spyro, crash, Spiderman, FIFA, wszelkie Dragonballe i Naruto, Finał Fantasy, Tekken, Mario. Mam też w kolekcji Sims ale jakoś nie mogę się przekonać żeby zagrać w to na konsoli ;p Niestety na co dzień z czasem jest kiepsko i jak już uda się wygospodarować to wolę usiąść że znajomymi czy rodziną przy planszówkach. Ale że teraz sytuacja nie sprzyja spotkaniom to może trochę nadrobię zaległości :rozowe:
Lit
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2020, 21:02

Re: Lubicie gry?

Post autor: Lit »

Lubię gry typu RPG. :) Najlepiej w starych klimatach.
fenkayo
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 10 mar 2020, 23:53

Re: Lubicie gry?

Post autor: fenkayo »

Lubię :D
aktualnie powooli przechodzę w końcu Wiedźmina 3,
w międzyczasie odświeżyłam sobie Portal 2 i Journey.
Na PS Plus rozdają teraz Farming Simulator 19 i City Skyline. Spróbowałam Farming ale chyba odpaliłam plansze bez tutoriala i mi się nie spodobało.
Gry ekonomiczne są dla mnie ok, ale jak mają jakąś historię z progressem. Np. Zeus Pan Olimpu :D
Przyjemny był dla mnie też ostatnio The Last Guardian i Shadow of the Colossus.
Nie wiem za co się teraz zabrać.
Awatar użytkownika
requithe2
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 10:16

Re: Lubicie gry?

Post autor: requithe2 »

Ja najbardziej lubię gry planszowe :) Ale w gry na PC też sporo gram. Ja bardzoe lubię gry strategiczne, a moją ulubioną jest Heroes of Might and Magic 3 :)
Błyskotliwość myśli i szybkość skojarzeń w brunatnym napoju się budzi.
Delegowanie pracowników szkolenia - Sprawdź!
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Lubicie gry?

Post autor: CaptainPlanet »

Planszówki i Herosy 3 <3
Awatar użytkownika
anka1377
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 17 lut 2020, 02:32

Re: Lubicie gry?

Post autor: anka1377 »

Ja też lubię gry, tylko z czsem na granie jest gorzej. A jak już znajdę chwilkę to ostatnio pogrywam w Simsy i Identity V.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Lubicie gry?

Post autor: Nautilus1992 »

6 lat grałem w World of Tanks na PC, ale nie spodobał mi się kierunek w którym twórcy rozwinęli grę, więc przestałem. Obecnie czasem odpalam Tzar: Ciężar Korony, ale produkcja z 2000 roku potrafi się na nowym komputerze wykrzaczyć. :(
Heroes'y 3 też bardzo dobrze znam. :)
chimaera
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2019, 22:07

Re: Lubicie gry?

Post autor: chimaera »

Czasu ostatnio (a nawet i nie ostatnio) mało, żeby grać, ale wyszedł ostatnio Baldur's Gate 3 early access i przypomniały się stare dobre czasy, gdy z zapałem osoby, która ma bardzo dużo wolnego czasu grałam w dwójkę. Z jednej strony ten "early access" to trochę jak płacenie za demo, ale z drugiej strony - ech, te wspomnienia. :wink: Kusi mnie więc bardzo, by nabyć. Grał ktoś już może? Jakie wrażenia?
maseks
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 3 lis 2020, 17:32

Re: Lubicie gry?

Post autor: maseks »

Pewnie, że lubię:) szczególnie teraz gdy pandemia zabrała sporo czasu na inne aktywności. Ostatnio tym bardziej, że zima to natchnęło mnie grać w Ski Jumps taki manager skoków :) chyba każdy swego czasu chciał być jak Adam Małysz czy Kamil Stoch :)
leander
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 13 lis 2020, 18:18

Re: Lubicie gry?

Post autor: leander »

Ja od jakiegoś czasu grywam w planszówki. Mam już swoją kolekcję :) Baldura 2 uwielbiałem. To był chyba pierwszy rpeg w którym się zakochałem.
O 3 części nie słyszałem. Ale mi smaka narobiłaś chimaera :D . Wiem, ze była jakaś odświeżona wersja ale, nie próbowałem w nią grać.
A kojarzycie serie commandos? Ja właśnie nie grałem w to, ale jakiś czas temu natknąłem się na Shadow tactics. Gierka bardzo podobna, jeśli chodzi o system walki, tylko akcja toczy się w Japonii w czasach samurajów.
SURFAKTANT
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 3 gru 2020, 00:54

Re: Lubicie gry?

Post autor: SURFAKTANT »

Ja ostatnio przez pandemie znalazłam czas na gry. Z znajomymi gram w kalambury on-line, z familią czasem w UNO ( uwielbiam xD ) i Life is Strange pierwszą część przerabiam.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Lubicie gry?

Post autor: Mikenoge »

Maciej88 pisze: 28 kwie 2020, 17:52 Lubicie jakieś gry? Strzelanki, MOBA, może jakieś symulatory typu Sims, albo Farming Simulator?

Ja osobiście ostatnio zacząłem grać w Simracing, nawet wszedł do telewizji

Podzielcie się swoimi doświadczeniami!
Lubię stare gry na DOS i stare komputery. Lubię nowoczesne gry w stylu 3D FPP, najnowszą którą mam jest ok. 2008 roku. I to mi wystarczy.
Ostatnio jednak wole poświęcać czas na co innego, nie chcę przesiedzieć czasu przed komputerem.
W symulatory też grałem, ale dużo mniej niż w wymienione FPP i nawet nie pamiętam już tytułów.
Pograłbym w symulator autobusu. A najchętniej z miastami które znam.
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Lubicie gry?

Post autor: wakahisa »

Ja to ogólnie przegrałam całe swoje życie xD Każdy gatunek w sumie lubię. Pogrywałam w CSa, CODA, GTA, Simsy i całą masę RPG, które są moim życiem. :3 Aktualnie nie mam czasu na granie, a jak spróbuję coś odpalić to mnie zaczyna nudzić. Jedyne co potrafi mnie przytrzymać na dłużej to granie multi ze znajomymi w cokolwiek.
Awatar użytkownika
CathDiva
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2021, 00:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Lubicie gry?

Post autor: CathDiva »

Lubię! Obecnie mam zastój jeśli chodzi o gry, ale ogólnie lubię bardzo dużo gatunków. Grałam w Tomb Raider, dzieciństwo spędziłam na GTA (San Andreas forever), Simsy, Need for Speed, Assasin i uwielbiam MMORPG - Aion! :serce:
Cath.
ODPOWIEDZ