Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
mat_minstrel
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2015, 19:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: mat_minstrel »

.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2017, 17:08 przez mat_minstrel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Justys245 »

Piękna piosenka :)
Awatar użytkownika
hispanistka
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:54

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: hispanistka »

Heremis87 pisze:Stealing Eden - All I Need
Absolutnie genialne :D już się cieszę na odkrywanie pozostałych piosenek tego zespołu.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Heremis87 »

hispanistka pisze: Absolutnie genialne :D już się cieszę na odkrywanie pozostałych piosenek tego zespołu.
Dla mnie tak samo, już mam inne kawałki, świetne są, a trafiłem na zespół przypadkiem, podczas oglądania migawek z NHL, zawsze na podkład rock albo metal.
A teraz ciągle słucham tego:
https://www.youtube.com/watch?v=FvZZw3FjlsQ
Nie mogę doczekać się wtorku :D
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Sherly »

Madame.Hortensja
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2016, 13:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Madame.Hortensja »

Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: SamotnyWilk »

Tove Lo - Moments
https://youtu.be/W8tbQgXyn1c

Pozdro dla Wszystkich :-D
Awatar użytkownika
pzonko
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 4 maja 2015, 13:36

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: pzonko »

ColdChris pisze:Haha :D Uwielbiam jak ktoś zaczyna odnosić sukcesy sportowe, albo jak jakiś artysta umiera to nagle wszyscy go tak lubio i znajo :D

Ja tam standardowo zadaję sobie to pytanko: https://www.youtube.com/watch?v=WJd8DGwd8gc
Akurat jego słucham już od jakiegoś czasu, ale rozumiem czemu nie lubisz sezonowców.
Sam pamiętam jak w czasach podstawówki surfowałem po internecie i znalazłem teledysk "Smooth Criminal" Michaela Jacksona(niezbyt znałem się wtedy na muzyce pop, pierwszy raz wtedy słuchałem tej piosenki) i tak mi się spodobał że postanowiłem podzielić się nim z kolegami z klasy, wyśmiano bezlitośnie mój gust i to że słucham "jakiś staroci".

Jakie było moje zdziwienie gdy tuż po jego śmierci ci sami koledzy zaczeli chodzić w koszulkach z jego podobizną i opowiadali jakimi to dedykowanymi fanami są i jak bardzo żałują że zmarł :?
https://www.youtube.com/watch?v=h_D3VFfhvs4
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ColdChris »

pzonko pisze: Akurat jego słucham już od jakiegoś czasu, ale rozumiem czemu nie lubisz sezonowców.
To nie tak, że nie lubię, ale jeżeli już ktoś odznacza się takim pozerstwem chcąc zaistnieć to trochę śmieszy ;) Oczywiście nie uważam od razu, że każdy kto wrzuci kawałek Bowiego czy Amy jest pozerem, wiadomka. Myślę, że moje odczucie jest bardziej spowodowane widocznym prostym faktem, przykład: Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek z moich znajomków na fb wrzucał na ścianę kawałek ww artystów kiedy jeszcze byli wśród żywych. Jak kopnęli w kalendarz to nagle okazuje się, że kilkunastu ich słucha i szanuje. Zatem zwyczajnie czasem powątpiewam ;)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Sherly »

Po co się denerwować z takiego bzdurnego powodu?

A nie może być tak, że ktoś po prostu był za młody by znać jakiegoś artystę, i wszechobecne wzmianki o jego śmierci skłoniły człowieka by sięgnął po twórczość tego artysty? Może się naprawdę spodoba i ktoś zostanie fanem. W ogóle to chyba dobrze że artystę doceni więcej osób, nawet to "pozerstwo" o którym wspominacie może spowodować większe zainteresowanie dziełami zmarłego artysty, taka szeptana/facebookowa reakcja łańcuchowa.

Mój ukochany Vincent Van Gogh też został doceniony po śmierci. Straszni pozerzy z tych, co docenili jego dorobek artystyczny.
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ColdChris »

Sherly pisze:Po co się denerwować z takiego bzdurnego powodu?

A nie może być tak, że ktoś po prostu był za młody by znać jakiegoś artystę, i wszechobecne wzmianki o jego śmierci skłoniły człowieka by sięgnął po twórczość tego artysty? Może się naprawdę spodoba i ktoś zostanie fanem. W ogóle to chyba dobrze że artystę doceni więcej osób, nawet to "pozerstwo" o którym wspominacie może spowodować większe zainteresowanie dziełami zmarłego artysty, taka szeptana/facebookowa reakcja łańcuchowa.

Mój ukochany Vincent Van Gogh też został doceniony po śmierci. Straszni pozerzy z tych, co docenili jego dorobek artystyczny.
Pewnie, że nie ma co się denerwować, dlatego napisałem, że pojedyncze przypadki i wzrost zainteresowania mnie czasem śmieszy i tyle ;) Ale masz rację, tak trochę to działa, że ludzie zapoznają się z twórczością artystów często dopiero po ich śmierci, kierująć się czystą ciekawością lub namową innych. Rozumiem, że ktoś może tak zrobić jeśli wcześniej kogoś nie znał lub nie słuchał/czytał/widział obrazów itp. Spoko. Nie rozumiem jednak sytuacji gdy ktoś doskonale wiedział kim dany denat był, ale miał zlew i mu się nie podobała jego twórczość jakoś specjalnie, a po jego zgonie robi z siebie fana i wychwala go w niebiosa. To jest zabawne dla mnie :P
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: marisaxyz »

ColdChris pisze: Nie rozumiem jednak sytuacji gdy ktoś doskonale wiedział kim dany denat był, ale miał zlew i mu się nie podobała jego twórczość jakoś specjalnie, a po jego zgonie robi z siebie fana i wychwala go w niebiosa. To jest zabawne dla mnie :P
A nawet jak się tak stało w paru przypadkach to co z tego? może ktoś przesłuchał paru płyt i go olśniło, a może chce być cool, jakie to ma znaczenie?
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: Sherly »

marisaxyz pisze:
ColdChris pisze: Nie rozumiem jednak sytuacji gdy ktoś doskonale wiedział kim dany denat był, ale miał zlew i mu się nie podobała jego twórczość jakoś specjalnie, a po jego zgonie robi z siebie fana i wychwala go w niebiosa. To jest zabawne dla mnie :P
A nawet jak się tak stało w paru przypadkach to co z tego? może ktoś przesłuchał paru płyt i go olśniło, a może chce być cool, jakie to ma znaczenie?
No właśnie. Pozerzy czy nie, ich sprawa 8)
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: urtika »

o hrabinie Elżbiecie Batory
https://www.youtube.com/watch?v=DzU9DZl3N3Y
Quirkyalone
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Czego słuchacie w tej chwili? ;-)

Post autor: ColdChris »

No pewnie, że nie ma to większego znaczenia, pewnie, że ich sprawa. Przecież ja się tu nie kłócę o nic i nie próbuję czegoś udowadniać LOL. Napisałem tylko, że mnie to śmieszy i tyle :-P
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
ODPOWIEDZ