Jak minął dzień?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

Całki łaczą się z każdym przedmiotem więc również na j.polskim można robić z nich kartkówki - a nawet powinno się :P
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Związek między całkami a językiem polskim jest trywialny:
a) całka, całki, całce, całkę, całką, całce, całko!
b) całki, całek, całkom, całki, całkami, całkach, całki!

:twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Ant pisze:Związek między całkami a językiem polskim jest trywialny:
a) całka, całki, całce, całkę, całką, całce, całko!
b) całki, całek, całkom, całki, całkami, całkach, całki!

:twisted:
prosze, deklinator sie znalazl :mrgreen: :mrgreen: :wink:
pzdr
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

nie minal dopiero sie zaczyna,....do pracy ide :(
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

Myślałam o czymś bardziej
wyrafinowanym :roll:
np można by dorysować oś i liczyć pole pod literkami :rozowe:
ok nie wszystkie dałoby się tak potraktować - ale tym niech się już uczniowie martwią
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Przy "Panu Tadeuszu" można by zacząć całki podwójne i policzyć powierzchnię Litwy ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Wracając do tematu.Ch...wo mi minął.A następne będa wyglądać bardzo podobnie :]
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Jak minął dzień?

Post autor: DZIEWICA8 »

No i skończyło się! Minął mi już czwarty i niestety ostatni tydzień pracy w szkole. Dyrektorka podpisała za mną umowę tylko na miesiąc wrzesień i niestety jej nie przedłużyła. Od poniedziałku przyjdzie na moje miejsce nowa nauczycielka. Ja też muszę przyjechać do szkoły w poniedziałek, żeby odrobić dwie zaległe godziny indywidualnego nauczania z jednym uczniem, rozliczyć się ze szkołą i z nową nauczycielką, uzupełnić dzienniki. Potem wszystko zacznie się od nowa: będę musiała znowu zarejestrować się w Urzędzie Pracy i od nowa szukać pracy. Zrobię to we wtorek. :cry: :cry: :cry: :? :? :? :( :( :( :roll: :roll: :roll:

Ten tydzień nie był dla mnie przyjemny, bo straciłam pracę. Dzisiejszy dzień też nie minął mi przyjemnie, bo musiałam pożegnać się z uczniami i nauczycielami. To był ostatni oficjalny dzień mojej pracy w szkole. W poniedziałek muszę tylko porozliczać się i nadrobić zaległości z września. Trochę szkoda mi stamtąd odchodzić, bo zdążyłam się już przyzwyczaić. Znów zostałam bez pracy! Znowu jestem bezrobotna! :cry: :cry: :cry: :? :? :? :( :( :( :roll: :roll: :roll:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Tołdi
ASiołek
Posty: 54
Rejestracja: 23 sty 2007, 12:48
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tołdi »

A ja dzisiaj właśnie skończyłam miesięczne praktyki studenckie - na początku było strasznie - nudziłam się trochę, szef to strasznie wybuchowy człowiek i tworzył niemiłą atmosferę, potwornie mnie to wszystko męczyło, chciałam żeby się jak najszybciej skończyło, aż do pewnego momentu - zaczęłam poznawać ludzi, szef pojechał na delegację, zrobiło się miło i przyjemnie, praca zaczęła mi po prostu odpowiadać
I nadszedł dzisiejszy dzień - ostatni
i teraz potwornie mi smutno - jak się ze wszystkimi żegnałam to życzyli mi powodzenia, mówili że szkoda że miesiąc tak szybko minął, pytali czy do nich wrócę - nigdy nie spotkałam tyle miłych i serdecznych osób na raz!!
Już zaczynam za nimi tęsknić i ciężko mi się przestawić i przyzwyczaić do myśli że w poniedziałek ich nie zobaczę
Czuję się jakby ktoś bliski odszedł , albo umarł
ula :cry:
Wiem że czas leczy rany (o ile można to tak nazwać) ale musiałam się wygadać
"Wszystko będzie jak być powinno - bo tak już jest urządzony świat"
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Jak minął dzień?

Post autor: DZIEWICA8 »

Tołdi pisze: I nadszedł dzisiejszy dzień - ostatni i teraz potwornie mi smutno - jak się ze wszystkimi żegnałam to życzyli mi powodzenia, mówili że szkoda że miesiąc tak szybko minął, pytali czy do nich wrócę - nigdy nie spotkałam tyle miłych i serdecznych osób na raz!!
Już zaczynam za nimi tęsknić i ciężko mi się przestawić i przyzwyczaić do myśli że w poniedziałek ich nie zobaczę.
Ja z kolei jutro (w poniedziałek) idę po raz ostatni do swojej pracy, muszę się porozliczać z sekretariatem i nową nauczycielką, uzupełnić dzienniki, odrobić dwie zaległe godziny indywidualnego nauczania. W piątek był ostatni oficjalny dzień mojej pracy. Nauczyciele żegnali mnie serdecznie, życzyli mi powodzenia w życiu, klepali po plecach na pocieszenie, dzieci dały mi prezenty, pożegnały mnie, napisały mi pożegnalne listy, mówiły, że żałują, że odchodzę, bo mnie polubiły. Ja też je zdążyłam polubić, mimo że często były niegrzeczne na lekcjach. Przyzwyczaiłam się już do tej pracy i też ciężko mi jest z niej odchodzić. Liczyłam na to, że zostanę tam do końca roku szkolnego i odrobię sobie staż nauczycielski. A tak skończyło się już po miesiącu. Czuję się naprawdę podle. Znowu jestem bezrobotna, znowu muszę szukać pracy. Znowu mi się nie udało.

Popłaczmy, więc sobie razem koleżanko Tołdi.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Otwarłem oczy, w pośpiechu doprowadziłem sie do porządku, szybka kawa, trasa, praca, trening z dzieciakami, parę spraw związanych z dniem jutrzejszym, odwołane spotkanie, kolacja i komp
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

dziwnie,dosc meczaco,byly mile momenty i te troche mniej,spotkalam osoby,ktorych nie widzialam 2 miesiace,mila pogawedka z dziewczynami
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Wczoraj?

2 :piwo: i wyrwany guzik z koszuli gdy sie rozbieralem do spania ale na duszy lzej :P
"Piwo przeczyszcza: nie tylko cialo ale i duszę ;)" :shock: :lol: :lol: :lol:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Dzień minął niespodziewanie bardzo dobrze:-)
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

W gigantycznym pośpiechu :shock: .
ODPOWIEDZ