Asy a wredny charakter

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

Ostatnio dowiedziałam sie ze jestem wredną s***ą(samicą psa :P ) To chyba dobrze, bo odebrałam to jako komplement :wink:

A ja zawsze taka miła i uczynna jestem.... :diabel:
Oh no!
They're after me again
I have to hide I'm scared of them
Salomea

Post autor: Salomea »

Ja w ogóle nie bywam wredna, nie mam takiej potrzeby. Zawsze jestem miła, sympatyczna, uczynna, co tam jeszcze było :roll: wrażliwa i chętnie pomagam innym. :aniol: :piggy: Jak mawiają kandydatki na miss "no i oczywiście chcę nakarmić wszystkie głodujące dzieci i pragnę pokoju na świecie" :xmrgreen: :dancingdog: :piggy: :diabel:
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Salomea pisze:Ja w ogóle nie bywam wredna, nie mam takiej potrzeby. Zawsze jestem miła, sympatyczna, uczynna, co tam jeszcze było :roll: wrażliwa i chętnie pomagam innym. :aniol: :piggy: Jak mawiają kandydatki na miss "no i oczywiście chcę nakarmić wszystkie głodujące dzieci i pragnę pokoju na świecie" :xmrgreen: :dancingdog: :piggy: :diabel:
jakby wykarmiła wszystkie dzieci na świecie to jej cycki przypominałyby... strach myśleć.
A może zrobić pokój na świecie, dwoma sposobami.
1. Buduje zwykły pokój w budynku, zamykają ją w nim i mówią, że jest idiotką.
2. Buduje wielki pokój z tarasem na cały świat, przy czym taras ma jakieś 8m sześciennych, co do metra, wychodzi na taras i dowiaduje się że pokój jest bez klamek.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2008, 22:50 przez Czarny, łącznie zmieniany 1 raz.
Czarno to widzę...
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Czarny, dobre – normalnie trafiłeś w samo sedno. :mrgreen: :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Czarny pisze:jakby wykarmiła wszystkie dzieci na świecie to jej cycki przypominałyby... strach myśleć.
A czy to akurat z cyca trzeba karmić? :P

Jakieś 2000 lat temu był ponoć ziomek, który nakarmił swoich ziomów bynajmniej nie z cyca :twisted: Chociaż jakby to zrobił w ten sposób, to dopiero byłby cud :lol: :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
ASymilant
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 4 mar 2008, 19:29
Lokalizacja: Opole-Londyn

Post autor: ASymilant »

a mi sie zdaje ze w kazdym drzemie wredota. bez wzgledu na to czy as czy nie :wink:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

ASy a wredny charakter.

Po sobie stwierdzam, że to idzie w parze.
fonfeluch
mASełko
Posty: 144
Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Asy a wredny charakter

Post autor: fonfeluch »

Bianka pisze:Czy zgadzacie się z opinią, że człowiek żyjący bez "piep..." jaką jest wymiana płynów ustrojowych zmienia się z czasem w osobnika złośliwego, niemiłego, odpychającego, po prostu w jakiegoś potwora bez duszy???

Co o tym sądzicie?
a nie odwrotnie czasem, he? :)
z pewnością nie chodzi o wymianę płynów ustrojowych tylko osamotność,
ale nawet tak, to tylko schemat poznawczy. :)
zajrzyjcie http://www.youtube.com/fonfeluch
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
możliwe że jesteś zainteresoanya przyłączeniem do grupy aseksualistów na youtube jak tak to klik klik:
http://www.youtube.com/group/aventube :)
pozdrochy
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
świat jest o wiele ciekawszy/bogatszy gdy nam się zdaje że nikt nie pa3y --- Kofta
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

No ja nie widzę związku. Stanowczo najwredniejsza byłam w gimnazjum, a wtedy brak jakichkolwiek stosunków fizycznych nie powinien być postrzegany jako główny problem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Wredny? Ja? Jestem człowiekiem spokojnym i serca łagodnego

Żartowałem :diabel: "
Tak na prawdę to ze mnie wredny, cyniczny, sarkastyczny mizantrop. Na mój widok płaczą dzieci, kiśnie mleko a z drzew spadają liście i zdechłe ptaki
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Nie uważam, że jestem wredna, raczej mam trudny charakter. I czasami nie panuję całkowicie nad swoimi emocjami i sypią się złośliwości... Wydaje mnie się jednak, że to nie ma związku z byciem ASem.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Oj, mam dziwny charakter. Wszystkim się przejmuję, płaczę z byle powodu. A wredna też bywam i czasami to bardzo :evil:
efaruda
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2006, 19:57
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: efaruda »

cholera :P
ja mam 23 lata. zaraz mi w rodzinie beda gadac, ze stara panna :/ juz i tak czesto słysze teksty typu: brak sexu - to dla wyjasnienia mojego wrednego charakteru. Ale przeciez nie pojde uprawiac sexu, tylko dlatego, zeby nagle stac sie mila i sympatyczna :/
ja nie wiem o co chodzi.
Ja w ogóle nie bede go uprawiac :/ matko..
"Kobieta króluje w złości nad żmiją, tygrysem i szatanem"
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Też mam 23 (juz niestety :( ) i tez się czepiają ze stary kawaler... :evil: Ale mi to koło gwizdka lata :P

A co do tematu charakteru - ja nie jestem wredny. Wręcz przeciwnie - miły, uczynny, przyjacielski - chodzący ideał ;) :mrgreen: :xmrgreen:
Samiec Alfa 8)
efaruda
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2006, 19:57
Lokalizacja: Wlkp

Post autor: efaruda »

no, to teraz zaplac za reklame :P
"Kobieta króluje w złości nad żmiją, tygrysem i szatanem"
ODPOWIEDZ