Heteroelastyczność

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

rzygać mi sie od tego wszystkiego zachciało...
Czarno to widzę...
aurora
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2008, 19:08
Lokalizacja: wschód

Post autor: aurora »

Wydaje mi sie, tak jak ktos tu wczesniej zauwazyl, ze "nowe" slowo jest niepotrzebne. Przynajmniej dla mnie brzmi nieco smiesznie ;) chociaz moze rzeczywiscie podkresla w jakis sposob, ze sa to pojedyncze wyskoki osob hetero..

Nie wydaje mi sie, zeby kogos, kto jest ciekawy, jak "to jest" z wlasna plcia, albo nawet sprawdzil raz, jak to jest, mozna od razu nazywac biseksualnym, tak jak to zasugerowal ktos wczesniej. Ja np. jestem ciekawa wlasnej plci ;) ale za bi sie nie uwazam...
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Jednak skoro ktoś potrafi bez oporów "sprawdzić własną płeć" to chyba ma skłonności biseksualne (czy jakieś inne odpowiednio). Dajmy na to, że jestem hetero, ale mam koleżankę, z którą postanowiłam się przespać, ot tak - żeby zobaczyć jak to jest. Dalej nie rozumiem - koleżanka, ja jestem hetero, więc coś chyba z kimś nie tak, skoro jest gotowy na coś takiego. W sensie, że chyba jednak nie jest hetero. Ja mam podobno chorą ciekawość, ale do czegoś takiego to bym się nie paliła ;)
Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Posty: 147
Rejestracja: 20 sie 2008, 16:19
Lokalizacja: GZM

Post autor: Prozak »

heteroelastyczność - biseksualizm w czystej postaci a nowe słowo stworzon by ludzie którzy są hetero a boją się słowo zaczynającego sie na bi i homo nie czuli wyrzutów sumienia że są takimi bi lub homo.... bo oni są poprostu heteroelastyczni
Krzyż? Najlepiej płonący...
Rj
ASiołek
Posty: 88
Rejestracja: 5 sty 2008, 18:52

Post autor: Rj »

glupi i obrzydliwy temat
ODPOWIEDZ