Ex Umówiłam się

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Ex Umówiłam się

Post autor: dziwożona »

Aleś się napisał, ufff.... Każdemu wolno wypowiadać się w temacie i pisać, co chce. Nawet, jeśli nie zna tematu od kuchni, pokoju, czy innej części mieszkania. Faktem jest, że psychiatrzy i psychologowie trzepią niesamowitą kasę. A tatuś nie słyszał, ani żaden inny specjalista? Jak to sprawdziłeś? Obdzwaniałeś wszystkich, czy chodziłeś po gabinetach? Oj, daleko Warszawa od zachodu, daleko... :laught:
<ciach>
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
MAESTRO
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: 8 sty 2009, 20:27

Post autor: MAESTRO »

Dziwożono specjalistyczną wiedzę widać,słychać i czuć.....
Pustą gadaninę żeby tylko podkreślić swoją obecność też widać,słychać i czuć......Jakoś ja nigdzie tych błędów nie zauważyłem .....Może Ci komp nawala i żle widzisz? A może są inne tego motywy,co? Ja na takim poziomie rozmów nie prowadzę. Co miałem do napisania to napisałem w tej materii.
Do koleżanki Damy- proponuję zgłosić zachowanie koleżanki Dziwożony do administratorki. To jest naruszenie regulaminu ! Zresztą sam to zrobię za chwilę !
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ubiegnę Cię, sama się zadenuncjuję! :lol:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
MAESTRO
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: 8 sty 2009, 20:27

Post autor: MAESTRO »

Prośba do ADMINISTRATORKI :

Proszę o reakcję,bo został naruszony regulamin oraz zasady NETYKIETY. W tym co pisze koleżanka Dziwożona nie ma absolutnie prawdy,bo czytając to forum zwróciłem przede wszystkim uwagę na posty DAMY ze względu na jej piękne wypowiedzi i bezbłędną,piękną polszczyznę. Być może koleżanka Dziwożona widzi to inaczej na swoim komputerze. Proszę o reakcję administratorki i wyciągnięcie konsekwencji albo o sprostowanie tego przez Dziwożonę.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

:laught:
Proszę o publiczne ubiczowanie mnie.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
MAESTRO
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: 8 sty 2009, 20:27

Post autor: MAESTRO »

Dziwożono,zawsze możesz usunąć te zdania,które tam dopisywałaś stopniowo i sprostować to co napisałaś. Czekam na reakcję administratorki. Zobaczymy teraz,czy regulamin jedynie " wisi",czy jest rzeczywiście stosowany. Jeśli miałaś jakieś uwagi ( które według mnie są bezpodstawne i wyssane z palca) to trzeba było załatwić tę sprawę w postaci prywatnej wiadomości. Złamałaś regulamin i zasady wynikające z netykiety. Czekamy na decyzję administratorki. Według mnie ta decyzja jest jednoznaczna i nie ma nad czym się zastanawiać!

DROGA ADMINISTRATORKO - czekamy!
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Może jakoś sobie umilimy ten czas oczekiwania?
Kawy? A może ciasteczko? :ciasto:
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
FRIDA
Zbanowana
Posty: 38
Rejestracja: 30 gru 2008, 07:39
Lokalizacja: z Polski

Post autor: FRIDA »

Szczerze mówiąc jestem zaszokowana zachowaniem Dziwożony podobnie jak MAESTRO.
Napiszę o sobie. Kiedy śledziłam to forum nie będąc jeszcze zalogowana zwróciłam głównie uwagę na posty i wypowiedzi DAMY ( chociaż nie tylko). Moją uwagę poza oczywiście bezbłędną polszyznę zwróciła ich treść i prawdy tam zawarte. Postanowiłam się zalogować między innymi dlatego żeby poznać osobiście tę osobę ( jestem homoseksualna ,a Dama nie ). Forum nie jest mi potrzebne dla żadnej edukacji ,integracji,czy jeszcze czegoś tam. Chciałam poznać Damę,a tylko mogłam zrobić to poprzez zalogowanie się tutaj. Uważam,że zachowanie Dziwożony na forum jest wręcz chamskie i powinna ponieść surowe konsekwencje. Domagam się publicznych przeprosin albo jak napisał Maestro usunięcia tych zdań....W innym wypadku - ban.
Jeśli administracja forum tak nie postąpi to znaczy,że regulamin jest fikcją. Podpisuję się pod tym co napisał MAESTRO. Dziwożona - wstyd !
MAESTRO
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: 8 sty 2009, 20:27

Post autor: MAESTRO »

FRIDO, każdy występuje jak potrafi. Skoro Dziwożona nie potrafi jak Dama to stosuje inne metody.

ADMINISTRACJO proszę o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do Dziwożony. Jeśli nie sprostuje albo nie przeprosi to ban !!!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Widzę, że od dwóch godzin toczy się zażarta walka...

Przede wszystkim wydzielam spór i przenoszę do "Archiwum X" - temat "Umówiłam się" nie jest dobrym miejscem na tego typu dyskusje. Skargi, wnioski, zażalenia zgłaszamy na pw, szczególnie jeśli dotyczą one zachowania innych użytkowników - rozumiem wzburzenie, ale to nie powód, żeby robić bałagan w temacie Camellii. Pkt 7 regulaminu - krytykę osobistą przeprowadzamy poza forum. To pierwsza sprawa.

Druga sprawa - odzywam się dopiero teraz, ponieważ nie spędzam na forum całego wolnego czasu - zaglądam tu dwa, czasem trzy razy dziennie, więc proszę o cierpliwość - nie ma powodu trzy czy cztery razy powtarzać swojego apelu.

Trzecia sprawa - odnośnie zarzutu ujawnienia zawodu DAMY - pytanie brzmi, czy Dziwożona wiedziała, czym zajmuje się DAMA, czy też zgadła/domyśliła się. Nie wiem, czy obie koleżanki kontaktowały się wcześniej prywatnie i nie znam przebiegu ich ewentualnych rozmów/korespondencji, więc to muszę ustalić już na pw. Jeśli okaże się, że DAMA powiedziała Dziwożonie, czym się zajmuje, jednocześnie prosząc ją o dyskrecję, to faktycznie można mówić o ujawnianiu jakichkolwiek informacji, czyli o naruszeniu pkt. 6 regulaminu. Należałoby się tylko zastanowić, czy zawód mieści się w kategorii informacji osobistych i czy można mówić o jaskrawym przypadku naruszenia regulaminu. Proszę o wyjaśnienia na pw. Dla porównania wspomnę tylko, że ostatnie usunięcie wypowiedzi miało miejsce w sytuacji, kiedy jeden z użytkowników na forum ujawnił dość obszerną treść prywatnej korespondencji.

Czwarta sprawa - o ile się nie mylę, tekst "to już drugi na tym forum, który nie zna zasad interpunkcji i pisania w wordzie" tyczył się jeszcze innego prawnika udzielającego się na tym forum - ale tu już musiałaby się Dziwożona wypowiedzieć. Moje podejrzenie bierze się stąd, że kilka razy rzuciła taką uwagę w kierunku innego użytkownika (nie jako obraźliwy epitet, o ile dobrze pamiętam). Jeśli się mylę, sprostuj mnie Dziwożono.

Zarzuty interpunkcyjne musiałabym sprawdzić - faktem jest, że każdemu zdarza się uchybienie takim czy innym zasadom interpunkcji, ale nie jest to powód do zwracania komukolwiek uwagi.

Jakiekolwiek konsekwencje będą wyciągnięte dopiero po wyjaśnieniu spraw, o których mowa powyżej.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ponieważ porządek musi być, a "Dura lex, sed lex", oświadczam, że zostałam upomniana przez Administratora tegoż szacownego Forum w tonie ostrym i nieznoszącym sprzeciwu. I również przyrzekam, że moje posty nabiorą poprawności. Równocześnie dziękuję wszystkim zainteresowanym za wspaniałą rozrywkę tego piątkowego wieczoru.
Pozdrawiam serdecznie
Dziwożona
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Kontrowersyjny tekst w poście Dziwożony został przeze mnie wycięty.
Temat uważam za zamknięty.

A na marginesie dodam, że na tym forum chyba wszyscy popełniają błędy interpunkcyjne - mnie też się zdarza. Z zasady nie powinno się zwracać uwagi w takich przypadkach, ale warto pamiętać o tym, że niestosowanie zasad ortografii i interpunkcji również jest naruszeniem netykiety. Na koniec dla wszystkich:
Nie wstawiamy spacji przed: kropką, przecinkiem, średnikiem, znakiem zapytania, wykrzyknikiem, dwukropkiem, wielokropkiem, nawiasem oraz cudzysłowiem zamykającym.

Nie wstawiamy spacji po nawiasie otwierającym, a także po cudzysłowie otwierającym.

Stawiamy spację po: przecinku, kropce, średniku, znaku zapytania, wykrzykniku, wielokropku oraz przed i po myślniku. Nie należy umieszczać spacji między liczbą a znakiem % - 100%, 25%.
Zamykam temat.
Zablokowany