Czy bylibyście w stanie kogoś zabić?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

O, to się mylisz
Piorun posiada wielką wiedzę trucicielską - nawet zastanawiałem się czy nie pisać magisterki z toksykologii

Ale gdybym tak miał wybierać...
Chyba preferował bym dystans i kuszę - jest bardziej klimatyczna niż broń palna. Ale palna też może być.
Ostatecznie sztylet, czy chisa-katana
Wszystko zależy od okoliczności


Vadera możesz sobie zostawić. Nikt kto odrzuca na sam koniec Ciemną Stronę nie jest godzien miana Mrocznego Lorda :diabel:
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Nikt kto odrzuca na sam koniec Ciemną Stronę nie jest godzien miana Mrocznego Lorda
Jasno postawiona sprawa :diabel: :diabel:

A propos doboru srodków unicestwiania wymienionych przez Ciebie

http://www.youtube.com/watch?v=7cZav76WLRk

:P Zwłaszcza test na indyku :mrgreen:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Zabijanie samym spojrzeniem i swoją obecnością jest efektywniejsze niż kusza. 8)
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Może i tak, ale nie słyszałem o zbyt wielu przypadkach zabicia kogoś spojrzeniem czy samą obecnością, za to wymienione przez mnie metody cieszą się zasłużoną złą sławą

Jak mawiał czarownik do swojego ucznia: "Zawsze pamiętaj że ostra maczeta działa szybciej od najlepszego VooDoo"
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

szarysmok pisze: http://www.youtube.com/watch?v=7cZav76WLRk

:P Zwłaszcza test na indyku :mrgreen:
Test na indyku rulez! ;)

A z broni, to zamiast fancy-smancy katanek ktore ladnie wygladaja ale latwo sobie samemu uciac reke czy noge, polecam sprzety przasne ale sprawdzone i skuteczne wielce: srubokret z antyposlizgowa raczka oraz dwu-trzykilowy mlotek. Krew nie sika na wszystkie strony i w zaleznosci od miejsc uderzen mozna dozowac i kontrolowac doznania ofiary. ;]
I jeszcze jeden plus. Posiadanie wspomnianych narzedzi nikomu nie wydaje sie podejrzane i jest zgodne z prawem ;]
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

srubokret z antyposlizgowa raczka oraz dwu-trzykilowy mlotek. Krew nie sika na wszystkie strony i w zaleznosci od miejsc uderzen mozna dozowac i kontrolowac doznania ofiary.
To zbyt okrutne techniki unicestwiania. Mało subtelne i szlachetne. Czy byłabyś w stanie dźgać kogos śrubokrętem, albo słuchać gruchotu pękających kości? :shock: , który przenikalby za każdym uderzeniem, :shock: :shock: przez rozbite mięśnie czy skórę???

Zapomniałem jeszcze dopisać. Aaaaaaa! Miałem ochotę zakrzyknąć, czytając o tych narzędziach mordu.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Posiadanie katany też jest legalne :D Dziwne to, ale prawdziwe

Trzykilowy młot? :shock:
Przecież tego się nie da kontrolować (zamachnij się trzykilowym młotkiem)

Śrubokręt (krzyżakowy) to już o niebo lepszy wybór
Poza tym może być gwóźdź, nożyczki, albo choćby i gazeta,


Tyle że mi chodziło o broń elegancką.
Według mnie jest zasadnicza różnica między taką ślicznotą:
http://tlim.net/fora/20091019oplotki/a01.jpg

a ordynarnym kuchenniakiem
a przecież jednym i drugim można ziaziu zrobić
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Według mnie jest zasadnicza różnica między taką ślicznotą:
http://tlim.net/fora/20091019oplotki/a01.jpg
Cholera! Sniło mi się kiedyś, że takim w nerę dostałem, co za ból :x
Mam nadzieję, ze nie miewam snów proroczych :x :x
Ale jeśli już, to wolałbym zginąć przygnieciony słownikiem Dziwożony; ewentualnie dobrze ulokowana kula lub pocisk z kuszy. Ostatecznie sztylet w serce :cry:
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Oczywiscie, ze jest roznica. Tez wolalabym elegancko wywijac czyms "bialym" zblizonym do katany czy rapiera. Ale przelozywszy swoje sily i umiejetnosci na zamiary, najbardziej praktyczny i bezpieczny wydaje mi sie srubokret i mlotek. I 3 kg raczej przewidywalam dla meskiej populacji, dla mnie optymalny bylby 1,5-2. I moge udowodnic chetnym jak ladnie, wrecz poetycko potrafie zamachnac sie takim ;}
Posiadanie niektorych broni bialych jest owszem, legalne, ale raczej trudno je wsadzic do kieszeni aby przemiescic w razie potrzeby niezauwazone ;] Btw, sliczna mlotkowa akcje polecam w filmie "Oldboy". ;) I niech mi ktos powie, ze to nie jest czysta poezja! ;)
Gwozdz? Nozyczki? Gazeta? Ja rozpatruje realne walory broni i to jak sa praktyczne w zastosowaniu. Te nie sa. Zwlaszcza gazeta ;P
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Czy Ci co jadą na spotakanie do Częstochowy, nie będą Cię podejrzliwie obserwować pod kątem posiadania śrubokrętu, tudziez ślicznego 1,5 kilogramowego młotka w damskiej torebce :kocha: :kocha: Ciekawe...
Koniec Świata :mrgreen:
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Nie musza podejrzewac. Srubokret zwykle nosze. Czasem tez noze. Zwykle takie odpowiednie "uniwersalne wielofunkcyjne survivalowe".
Torebek zwykle nie nosze, raczej torby albo plecaki.
Mlotek sluzy do dobijania raczej albo dzialania z zaskoczenia-przyczajenia.
Albo dzialania w furii. ;)
I koniec jakiego swiata? Albo tez czyjego? ;)
Some people just like to watch the world burn.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Oj, ktoś tu chyba nie ma praktyki
A i teorię zna tylko z kina :P

Dobre nożyczki to świetny tzw. push dagger (po naszemu sztylet pięściowy)
Gwóźdź - oczywiście nie maleńki, ale ciesielski - zrobi za yawarę, zrobi za sztylet, zrobi dużą krzywdę
A gazeta? Umiejętnie zastosowana doskonale zastępuje drewnianą pałkę
Serio.

Młotek?
Może być i młotek
Ten ma całe 500g
Obrazek
Nie kilogram, nie półtora, nie trzy, tylko pół kilo
Popatrzcie na ten sympatyczny dziób z tyłu i... :diabel:

A jeśli chodzi o broń legalną, łatwą do ukrycia, zastosowania i zabójczo skuteczną to tu od zawsze króluje stary dobry nóż
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Sorry, wypisuję się z tematu. Mam swietną wyobraźnie. Do zobaczenia za jakiś czas. :x Ale tu chyba nie za prędko
Awatar użytkownika
Agg
mASełko
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2009, 03:47
Lokalizacja: "z Disneylandu"

Post autor: Agg »

Noz jest ok, ale zwykle osobnik krwawi duzo mocniej. Mlotek ladny ale przy niekontrolowanym odbiciu mozna sie skleczyc. Wole takie bez ostrych bajerow, zwykle tepe klasyki, dwureczne ;]
Ciezszy jest moze wolniejszy, ale juz pierwsze uderzenie ma wieksze szanse powalic przeciwnika.
Nozyczki i inne gwozdzie moga byc oczywiscie skuteczne, tak jak i ceglowka. Ja rozwazam je od strony praktycznej. Srugokret jest latwiejszy w obsludze bo chwyt jest pewniejszy i mozliwosc samozranienia znikoma. A obrazenia wewnetrzne przeciwnika bardzo powazne przy minimalnym krwawieniu.
Btw...najlepiej to w ogole najesc sie czosnku i ryby z cebula i chuchnac ofierze w nozdrza. Padnie jak nic :)
szarysmok pisze:Sorry, wypisuję się z tematu. Mam swietną wyobraźnie. Do zobaczenia za jakiś czas. :x Ale tu chyba nie za prędko
Ja tez, ale i dystans zblizonych gabarytow ;]
Myslalam, zes Ty militarysta a nie ... ;)
Zaloz temat o pielegnacji kwiatow ogrodowych wiec i pogadamy sobie "ladniej" ;]
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, 21:32 przez Agg, łącznie zmieniany 1 raz.
Some people just like to watch the world burn.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Przerażacie mnie.
Agg, ile osób w życiu uderzyłaś młotkiem lub śrubokrętem?
ODPOWIEDZ