Czy AS chce być pożądany?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
LetniLass
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 1 lip 2017, 17:09

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: LetniLass »

Kyuu pisze:Na wstępie zaznaczę, że sam nie jestem jeszcze pewien swojego bycia AS-em.

Mam tu kilka pytań, które ostatnio krążą po mojej głowie:

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
2. Czy AS lubi podrywać?
3. Czy AS chce być podrywany?
4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
1. Powiem tak, fajnie jest mieć to poczucie, że ktoś uważa mnie za osobę ładną albo ciekawą, ale to wszystko zależy od kontekstu tego ,,podoba". Jeżeli właśnie chodzi o takie bardziej seksualne ,,podoba" to raczej czułabym się osaczona i innymi słowy, nie podobałoby mi się to.
2. Ja osobiście nie lubię podrywać. Fakt, fajnie jest mi mieć tą świadomość, że potrafię, ale tak na dobrą sprawę nie widzę w tym celu. Rozmowy wtedy stają się takie dziwnie i sztuczne...
3. Zdecydowanie nie chcę być podrywana. W tym przypadku...po prostu nie.
4. Ja oczekuję przede wszystkim przyjaźni lub po prostu takiej znajomości która nie pójdzie w niepamięć na przykład po słowach ,,nie podobasz mi się" bo w takim przypadku byłaby sztuczna i udawana.
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Rheda »

1. W sensie seksualnym absolutnie nie. Sama myśl o czymś takim mnie dziko krępuje. Kiedy ktoś wysyła mi sygnały, że mu się podobam, automatycznie wchodzę w jakiś dziwny tryb bycia „awkward”, że użyję angielskiego słowa, które pasuje tu dużo lepiej, niż jakiekolwiek polskie (bo „niezręcznie” byłoby tu dużym niedopowiedzeniem). Estetycznie chcę się podobać sobie, bo wtedy mam poczucie (zapewne złudne), że inni ludzie widzą mnie tak, jak ja siebie w tym momencie widzę i to mi daje dużą satysfakcję.

2. Nie umiem podrywać. Nie wiem jak i nie chcę wiedzieć. File not found. Error 404. To chyba jeszcze gorsze, niż być podrywanym.

3. Patrz punkt pierwszy.

4. Dobre pytanie. Ciągle szukam na nie odpowiedzi. Przyjacielskiej na pewno, bo świetnie czuję się w towarzystwie moich przyjaciół-facetów. Czasem mam poczucie że może fajnie by było pójść odrobinę dalej… Ale nie mam pojęcia, jak by to miało wyglądać, bo nie chcę relacji romantycznej (seksualnej tym bardziej). Ot i dylemat nie do rozwiązania :P
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Słomiany Zapał »

1. Jest to dla mnie obojętne. Podobać się powinno przede wszystkim sobie i dobrze się czuć we własnym ciele.
2. Nie.
3. Nie.
4. Żadnej. Można się zakolegować, zaprzyjaźnić, ale to już samo wychodzi.
Świętego spokoju ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2018, 15:41 przez Słomiany Zapał, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Bartek95 »

Hmm.
1. Dążę do tego, aby podobać się przede wszystkim sobie, jednakże chciałbym podobać się płci przeciwnej.
2. Lubię jednak zależy od okazji i sposobu inaczej się podrywa osobę którą się zna a inaczej kogoś z kim trzeba dopiero nawiązać kontakt z tym drugim u mnie jest problem bo trzeba mieć jaja :D.
3. Tak i to bardzo w szczególności jeśli osoba podrywająca się stara sposób raczej nie istotny liczą się intencje.
4. W sumie to już zależy od osoby tak myślę . Jeżeli ktoś jest w stanie się zakochać to w zależności od kierunku homo/hetero zależy mu na tym by w przyszłości było coś więcej oczywiście stawiając na pierwszym miejscu na przyjaźń. Wyjątkiem są osoby które kierują się wyglądem wtedy dochodzi do zauroczenia i automatycznym pragnieniu miłości od osoby adorowanej . Jeśli chodzi o mnie to ja jestem tym 1
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Azshara »

Kyuu pisze:1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Jak najbardziej ale dbam o siebie przede wszystkim dla siebie. Teoretycznie jest mi miło, gdy mężczyźni się za mną obejrzą ale w praktyce czuję ogromne obrzydzenie, gdy widzę wymowne uśmieszki czy spojrzenia. Fajnie jest być odbierana jako atrakcyjna kobieta ale jednocześnie nienawidzę czuć się jak krowa na targu. Podobanie na zasadzie "miło mi się na nią patrzy, swoją drogą na ten obraz w muzeum także" odpowiada mi jak najbardziej.
Kyuu pisze:2. Czy AS lubi podrywać?
Na pewno nie ja. Nawet gdybym chciała to nie wiedziałabym jak to się robi. Odpaliłby mi się natychmiastowy lag mózgu.
Kyuu pisze:3. Czy AS chce być podrywany?
Nie. Jeśli już kiedyś wynikła taka sytuacja to tylko zepsuła mi humor na resztę dnia, bo chłopak się namęczył, a większe zainteresowanie zyskałby chociażby od kamiennego posągu niżeli ode mnie.
Kyuu pisze:4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Zależy od osoby ale na pewno nic związanego z seksem, a i cielesnością przez większość czasu.
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: KUNDZIA »

1.W sumie nie wiem,czy takowym asem jestem,ale lubię słyszeć np.że jestem ładna,piękna itp.ale oczywiście bez podtekstu seksualnego np.jakby ktoś powiedział mi,że mam fajny tyłek czy kształty itp. to bym chyba pogryzła :-D Tak w skrócie miło mi jak dana osoba uważa mnie za ładną.
2.Mówiąc o podrywaniu to jakoś mnie to nie kręci,chociaż np. jak piszę z jakimś przystojnym chłopakiem to mam ochotę czasem wysłać mu serce lub całusa ale potem stwierdzam,że to i tak nie ma sensu i nic z tego by nie wyszło.
3.O nie,raczej nie.Odpycha mnie to,ale komplementy typu piękne oczy mile widziane.
4.Nasza relacja przede wszystkim musi opierać się na szczerości,wsparciu i zaufaniu.A co do takich wymagań to lubię być przytulana,całowana w usta,policzek a najbardziej chyba w czoło ;3 W skrócie pragnę związku platonicznego i romantycznego :)
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Nightmarine »

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Chcę się podobać sobie.

2. Czy AS lubi podrywać?
Nie.

3. Czy AS chce być podrywany?
Nie. Rażą mnie takie sztuczne interakcje.

4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Przyjaźń, dbanie o siebie nawzajem, wzajemna troska, ufanie sobie, wsparcie emocjonalne, wsparcie w realizacji planów, lojalność, szacunek, ciepło, wyrozumiałość, skupienie na zaletach.
???
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: panna_x »

1. Czy chcę się podobać? Zależy, co to znaczy. Jeśli ktoś powie coś miłego, że jestem ładna czy komplement, to chcę, mam niską samoocenę i mi się poprawia. Jeśli jest to podobanie o podtekście seksualnym, czyli ktoś mówi coś o mocno erotycznym zabarwieniu, albo próbuje mnie dotykać, obłapiać, macać, to nie. Natomiast o wygląd nie dbam: nie maluję się prawie, robię to rzadko, nie stosuję jakichś balsamów do ciała, nawilżaczy skóry, nie farbuję włosów, nie maluję paznokci, nie noszę raczej kobiecych ubrań.
2. Nie lubię i nie umiem podrywać.
3. To zależy, kto i w jaki sposób.
4. Na razie oczekuję luźnej relacji, bez zobowiązań, bez wspólnego mieszkania, coś w stylu LAT.
takasobie

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: takasobie »

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Chciałabym się podobać każdej płci pod względem estetycznym. Świadomość, że mogłabym się komuś podobać pod względem seksualnym jest czymś dla mnie odrażającym. I nigdy nie chciałabym żeby do moich zdjęć lub myśląc o mnie ktoś się masturbował. Chciałabym choć raz usłyszeć, że jestem piękna, że jestem tak piękna jak Dziewczyna z perła.

2. Czy AS lubi podrywać?
Nie wiem jak się podrywa, ale wydaje mi się, że są to podchody. Ja wole od razu mówić co i jak, bez jakiś gierek.

3. Czy AS chce być podrywany?
Nie chciałabym być podrywana. Sama lubię mówić prosto, więc tego samego oczekuję od drugiej strony.

4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Oczekuję takiej samej relacji jak od swojej płci opartej na szacunku, równym traktowaniu, szczerości, akceptacji, bez elementów seksualnych.
Awatar użytkownika
aldrig
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2017, 12:22

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: aldrig »

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Raczej nic w tym kierunku nie robię. Podobanie się z wyglądu to dla mnie sprawa drugorzędna, skoro nie odczuwam pociągu, śmieszy mnie też to całe "przyciągnij wyglądem, zatrzymaj charakterem" (ja wieeem, że przecież tak w większości przypadków jest, no ale bitte wyłączcie mnie z tego). Czy to "podobanie się estetyczne" (lol, nie jestem dziełem sztuki w galerii, poza tym jeśli miałabym własną estetykę i bardziej określony styl - to też nie każdemu by się to pewnie podobało), czy "seksualne" (to już ten, olaboga, spadam stąd). Poza tym, jakby mnie poparzyło i na przykład wywaliło blizny na pół twarzy to bym się chyba mogła załamać.

2. Czy AS lubi podrywać?
Podobno czasem to robię, ale nieświadomie. Tak okazuję zainteresowanie drugą osobą (i przykro mi że czasami wychodzi to w tak tandetny sposób!). I powoli się tego wyzbywam, bo wyszło z tego wiele nieporozumień. : D

3. Czy AS chce być podrywany?
Niee. To znaczy.. wolę nie. Ale się na to po prostu nie oburzam, muszę stwierdzić, jak tak patrzę na niektóre odpowiedzi. Po prostu nie wchodzę w interakcję.

4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Pełnej wzajemnego zrozumienia, szczerości, wsparcia. Takiej, w której mogłabym się czuć zupełnie swobodna i niczego by mi nie brakowało - i w której mogłabym to samo zapewnić drugiej stronie.
Awatar użytkownika
amnezja
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 4 cze 2017, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: amnezja »

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Zależy mi na tym by podobać się sobie. To co myślą o mnie inni ma mniejsze znaczenie, jednak lubię czasami usłyszeć jakiś komplement. Jednak nie chcę się podobać pod względem seksualnym, krępuje mnie to.
2. Czy AS lubi podrywać?
Ciężko mi powiedzieć, bo nigdy nikogo nie podrywałam (chyba że nieświadomie).
3. Czy AS chce być podrywany?
Nie chcę. Marzy mi się, żeby każdy obchodził się ze mną tylko po przyjacielsku.
4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Chciałabym kiedyś znaleźć kogoś kto stworzy ze mną "przyjacielski" związek, bez chodzenia za rączkę, całowania i seksu :P
Trze­ba wszys­tko uporządko­wać. Mu­sisz się zde­cydo­wać, cze­go chcesz się trzy­mać. Mu­sisz wie­dzieć, co trwa, a co prze­minęło. I cza­sami us­ta­lić, cze­go nig­dy nie było. I mu­sisz so­bie pew­ne rzeczy odpuścić. - Lois Lowry "Egzamin dojrzałości"
Awatar użytkownika
Decadente
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:27

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Decadente »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 19:31 przez Decadente, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nasza cywilizacja, którą uważamy za najwyższą, jest tylko głęboką dekadencją?
Nemo
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 30 cze 2017, 21:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Nemo »

Kyuu pisze: 3 mar 2011, 11:351. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Jest mi miło, gdy podobam się płci przeciwnej.
2. Czy AS lubi podrywać?
Ja tak. Ale nie chcę mi się posuwać w tym zbyt daleko. Czasem wykonuję jakiś mały kroczek, a potem pozostawiam piłkę po drugiej stronie boiska :)
3. Czy AS chce być podrywany?
Jest to dla mnie miłe :) Moja eks mnie poderwała i w ten sposób mnie zdobyła.
4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
Nie szukam związku. Na ogół koleżeńskiej. Choć czasem jestem w nastroju na coś bardziej, hmm...romantycznego. Ale to mi później mija a nieraz jestem wręcz znużony płcią piękną.
Awatar użytkownika
MadMargaret
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2016, 11:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: MadMargaret »

1. Czy chcecie podobać się swojej płci, lub płci przeciwnej?
Ogólnie staram się dbać o siebie. Na pytanie dla kogo to robię, odpowiedziałabym, że w większości dla samej siebie. Mam strasznie krytyczne oko. Zależy mi na pozytywnej opinii społeczenstwa, ale bez przesady.

2. Czy AS lubi podrywać?
Hmm, chyba kiedy ktoś mi się podoba czuję się niezręcznie, ale wydaje mi się, że miałam okazje kogoś podrywać, ale zarówno dla mnie jak i tej "adorowanej" strony to był żart. W innej formie chyba nie potrafiłabym tego zrobić. W sensie tak na poważnie.

3. Czy AS chce być podrywany?
Ja tak. Czuję się w ten sposób atrakcyjniejsza. Oczywiście wszystko musi się mieścić pewnych granicach. Czyli kiedy podziękuje za komplementy, delikatne gesty, to wszystko się ładnie skończy.

4. Jakiej relacji oczekuje AS od płci przeciwnej?
To pytanie jest strasznie ogólne. Mogłabym w niej znaleźć znajomych, kolegów, przyjaciół, a nawet tą "szczególną", jedyną osobę z którą mogłabym stworzyć ten "szczególny" jedyny w swoim rodzaju przyjacielski związek.
Obrazek
Libra

Re: Czy AS chce być pożądany?

Post autor: Libra »

Libruszek ostatnio potrzebuję się podobać.

Łaknę komplementów, albowiem u mnie od pewnego czasu "Ładnie wglądasz" zostało zastąpione przez "Po co się tak ubrałaś?".
Staram sie coś zmienić w moim związku, ale ciągle jakbym napotykała na ścianę...

Dzisiaj wyjde do pracy 10 minut wcześniej, bo zasuwam na obcasach - 8 cm klocek, dla wielu bab nic, ale jam jest nieprzyzwyczajony pędziwiatr i taki but mnie mocnoi spowalnia ;)/oczywiście w pracy przebieram na trampki :D / I rzęsy sobie przykleję, co by spoglądać powłóczyście(żadne firany, Demi Wispies, wyglądają w miarę naturalnie).

Potrzebuję :(
ODPOWIEDZ