Fetysze:)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
motokogirl
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 7 kwie 2012, 22:39
Lokalizacja: opole

Re: Fetysze:)

Post autor: motokogirl »

fetysze? piękno ludzkiego ciała z pewnością mnie kręci :D
heh, a tak szczerze, lubię dotykać czyjejś aksamitnej skóry . poza tym ...kurcze...nic mnie nie "urzeka" :p
Awatar użytkownika
pigmalion
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 11 lis 2007, 17:41
Lokalizacja: warszawa

Re: Fetysze:)

Post autor: pigmalion »

a ja lubię, jak kobieta nosi okulary, najlepiej - minusy. Najlepiej - duże. Taka intelektualistka z biblioteki... Niesłusznie zakompleksiona, a przecież odróżniająca się od laleczek, które kręcą nowe tipsy. Pisałem kiedyś o tym w "kto wam się podoba".
Zbyt wiele wrażliwości jest przekleństwem. Nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest nóż na gardle.
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Fetysze:)

Post autor: tymczasowy »

Ja mimo ze jestem facetem to mam jednak cos z kobiety. Lubie zapach partnerki, ktory po sobie zostawia. Czy to na poduszce (oj jak milo sie zasypia), czy moich ciuchach.

Damn, jestem fetyszysta.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:44 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Fetysze:)

Post autor: tymczasowy »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Jestem dziwna, wiem. :P
Wlasnie nazwalas mnie dziwnym. Perfumy rzecz jasna tez, acz chodzilo mi o taki wlasny zapach, taki jaki opisalas. Bez zadnych ekstremow, po prostu zapach :oops:
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

wlasnie chcialem poruszyć tą kwestię i chcialem juz zakladac podobny temat : czy można być aseksualnym a zarazem podniecać się czymś? ;)

Musze przyznać że o ile potrafie nie zwrócc uwagi na nawet n super extra modelke w bikini czy coś w tym stylu - to niemal zawsze nie udaje mi się przejśc bez zainteresowania obok dziewczyny/ kobiet (nawet srednio atrakcyjnych) ale ubranych w skórzaną/ skóropodobną odzież - zwłaszcza w takowe spodnie! ;)
mam juz tak od nastolatka ze kobieta w skórze (nawet o przecietnym wygladzie) moze mnie bardziej zainteresowac od nagiej super modelki ;)

mniej pociaga mie latex/ lack, itp rzeczy.. choc tez lubie na to popatrzec...

ktos z facetow ma podobnie?
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Moda jest obecnie dla Ciebie nadzwyczaj łaskawa, co druga dziewczyna chodzi w skóropodobnej, ceratowej kurteczce z bazarku, a i o amatorki skórkowych legginsów nietrudno. ;)
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:56 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Fetysze:)

Post autor: Layla »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Moda jest obecnie dla Ciebie łaskawa, co druga dziewczyna chodzi w skóropodobnej, ceratowej kurteczce z bazarku, a i o amatorki skórkowych legginsów nietrudno. ;)
Dokładnie, 50% populacji biega ubrane w ceraty, a obnoszą się z tym jakby to co najmniej skóra jagnięca była :P

Tak na marginesie, to mnie też latex kręci, nawet worda dla niego zostawiłam, obecnie w niczym innym nie piszę :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

Layla pisze:
wyrwana_z_kontekstu pisze: Moda jest obecnie dla Ciebie łaskawa, co druga dziewczyna chodzi w skóropodobnej, ceratowej kurteczce z bazarku, a i o amatorki skórkowych legginsów nietrudno. ;)
Dokładnie, 50% populacji biega ubrane w ceraty, a obnoszą się z tym jakby to co najmniej skóra jagnięca była :P

Tak na marginesie, to mnie też latex kręci, nawet worda dla niego zostawiłam, obecnie w niczym innym nie piszę :mrgreen:
zwykle kurteczki to tylko doatek - jednak skoropodobne /skorzane spodnie to jest to!!!

@layla nie bardzo wiem o czym mowisz bo jedyny program z latex w nazwie jaki mi sie kojarzy to ten matematyczny prawie u nas nieznany
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Fetysze:)

Post autor: Layla »

- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Fetysze:)

Post autor: Pau »

babka :((
z polewą czekoladową *idzie ukroić*

Może dlatego, że mam to raz do roku?
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Fetysze:)

Post autor: klapouchy »

ja z kolei ciesze sie z mody na rurki, kiedys były straszne czasy jak kobiety miały suknie od stóp do głów, hehe skórzane obcisłe spodenki też mogą być, ale wole chyba obcisłe jeansy :)
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

klapouchy pisze:ja z kolei ciesze sie z mody na rurki, kiedys były straszne czasy jak kobiety miały suknie od stóp do głów, hehe skórzane obcisłe spodenki też mogą być, ale wole chyba obcisłe jeansy :)
jeansy i inne materialy sa zbyt powszechne - co innego np. taki widoczek:
http://imageshack.us/photo/my-images/88 ... age23.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/21 ... 35400.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/189/5598.jpg/
http://img256.imagevenue.com/img.php?im ... _427lo.jpg
http://www.imagebam.com/image/87c67b246263240

@layla - no popatrz ilt to ciekawych rzeczy czlowiek moze sie dowiedziec "przy okazji" ;)
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Fetysze:)

Post autor: Falka »

Ja uwielbiam rurki :D
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Też lubię rurki, najlepiej do luźnej góry.
Sorry, ale skórzane spodnie kojarzą mi się z podstarzałymi rockmanami, creepy motocyklistami i generalnie z tandetą. Nie założyłabym never. :P
ODPOWIEDZ