Fetysze:)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Fetysze:)

Post autor: Patryk »

Karlola pisze:Ja niestety mam :( Jest tak idiotyczny, że nie mówiłam tego nawet psycholożce... Coś w rodzaju tych mp3 "dosów" które się ściąga i "odlatuje" zamiast narkotyków. Dokładniej nie chcę się rozpisywać, bo to mój najbardziej obrzydliwy sekret :<
Dosy wywołujące orgazm :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:58 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

@wyrwana z kontekstu - pokaz foto to ocenimy ;)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:58 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Fetysze:)

Post autor: dimgraf »

Mój wizerunek to zaprzeczenie epitetów: "seksowny" i "kobiecy".
Eee tam to kwestia gustu. Mogę powiedzieć, że Wyrwana to naprawdę ładna dziewczyna tylko jak widać nie chce się do tego przyznać. (choć jak na forum by ktoś dobrze poszukał to chyba jest zdjęcie:P) A poza tym nie ocenia się książki po okładce.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze:)

Post autor: Zdzichu »

Sądząc po zdjęciach, to Wyrwana jest nie tylko ładna, ale nawet śliczna (szczególnie na tym ostatnim, prezentowanym na forum, którego juz nie mozna obejrzeć). Ma tez fajny głosik, wysoki ale za to jaki rezolutny! :wink:
@Wyrwana? - Mrrrau :rozowe:

Ps Uważam, że Wyrwana_z_kontekstu mogłaby byc wspaniałą ozdoba dla każdego wymagającego mężczyzny :P
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Fetysze:)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 18:58 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze:)

Post autor: Zdzichu »

wyrwana_z_kontekstu pisze: Przez telefon mój głos podobno brzmi inaczej, niektórzy mylą mnie wtedy z babcią. :P
Z babcią?! :shock: Ja miałem wręcz przeciwne wrażenie, twój głos wydał mi sie wręcz dziewczęcy. No cóż, komus przydałaby sie może wizyta u laryngologa, tylko komu?
wyrwana_z_kontekstu pisze:Choć na żywo miałam już jednego adoratora, który porównywał go do anielskiego.
A to bardzo mozliwe, jeśli podobał ci sie ów adorator, pewnie byłas cała rozanielona :wink:
wyrwana_z_kontekstu pisze:A ozdobą to może być kwiatek do kożucha, a nie dziewczyna, a już na pewno nie ja. :roll:
Hehe :wink: wiedziałem, ze nie spodoba ci się takie sformułowanie, ale chciałem się z toba podroczyc :P Powinienem był raczej napisać cos w rodzaju: "Uwazam, że wyjątkowa uroda Wyrwanej, będzie wspaniałą ozdobą pary, którą stworzy z jakims szczęśliwcem".

Ps Według estetów, kwiatek nijak nie pasuje do kożucha, ale ja tam sie własciwie na modzie nie znam.

Ps2 Sorrki za off-topic
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Fetysze:)

Post autor: Patryk »

Koniec wojen gwiezdnych między Zdzichem a Wyrwaną to niemal jak między Kargulem a Pawlakiem.No nie uwierzybym :mrgreen:
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze:)

Post autor: Zdzichu »

Kargul i Pawlak godzili się, a potem znowu sie kłócili, tak że "nie chwal dnia..." :wink:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Fetysze:)

Post autor: chochol »

Zdzichu pisze: Ma tez fajny głosik, wysoki ale za to jaki rezolutny!
Zdzichu, głos słyszany przez telefon to Twój fetysz?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze:)

Post autor: Zdzichu »

haha :D nie no co ty, skąd taki pomysł w ogóle? :D Fetyszy jako takich, to chyba nie mam. Przykładowo wole raczej brunetki, niż blondynki i rude, ale nie jest to u mnie "mus", po prostu mam jakis swój ulubiony typ urody. Fetyszyzmu sensu stricto u siebie nie stwierdziłem, jak do tej pory :roll:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

z czasem moze sie pojawic ;).. np. na zapach czy ubiór u tej konkretnej osoby
Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch
Posty: 198
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fetysze:)

Post autor: Zdzichu »

szczecinianin pisze:z czasem moze sie pojawic ;).. np. na zapach czy ubiór u tej konkretnej osoby
No to będę się trzymał tej nadziei, a na razie spróbuje przeżyć jakos bez :wink:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Fetysze:)

Post autor: szczecinianin »

Przytoczę za wikipedia chyba te "najciekawsze"

Teoretycznie każdy przedmiot lub sytuacja może stać się dla człowieka fetyszem. W literaturze fachowej oraz w mediach często pojawiają się terminy opisujące specyficzne przypadki fetyszyzmu, lecz tylko część z nich ma jakiekolwiek znaczenie medyczne, a część wystąpiła albo tylko w pojedynczych udokumentowanych przypadkach, albo opiera się wyłącznie na przekazach anegdotycznych.

Poniżej znajduje się zestawienie spotykanych terminów:

agorafilia − bodźcem seksualnym są miejsca publiczne
akrotomofilia, dysmorfofilia − fetyszem jest okaleczone lub zdeformowane ciało partnera
endytofilia − osiąganiu satysfakcji seksualnej wyłącznie z ubranymi partnerami
nekrofilia − dewiacja seksualna polegająca na podejmowaniu obcowania płciowego z osobą zmarłą
koprofilia − bodźcem seksualnym jest kał i czynności związane z nim
apotemnofilia − fetyszem jest własne okaleczone ciało (zob. też samookaleczenie)
grawiditofilia − fetyszem jest brzuch ciężarnej kobiety
klizmafilia − satysfakcja seksualna jest osiągana poprzez wlew doodbytniczy
pigmalionizm (agalmatofilia) − osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok wizerunków, np. zdjęć, rzeźb, obrazów
podofilia − fetysz związany ze stopami
urofilia − przedmiotem pożądania seksualnego jest mocz
heterochromofilia − fetysz związany z odmiennym kolorem skóry partnera[1]
sthenolagnia − fetysz związany z odczuwaniem satysfakcji seksualnej w przypadku obcowania z wyrzeźbionymi mięśniami
ozolagnia − fetysz związany z odczuwaniem satysfakcji seksualnej tylko w przypadku kontaktu z zapachami partnera
fetyszyzm pępka


i
ODPOWIEDZ