Aski i bobaski ;)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy

Czy chcesz mieć dzieci (lub masz)?

tak
44
22%
nie
103
53%
nie wiem
29
15%
adoptuję
20
10%
 
Liczba głosów: 196

kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Aski i bobaski ;)

Post autor: kot »

Salomea pisze:Może i wszyscy tacy nie są, możliwe, że ja trafiam na jakieś wybrakowane jednostki. :twisted: :P
Takich jednostek w całej populacji ludzkiej nie brakuje , i łatwo jest na tych osobników trafić .. :twisted: :P
Logos
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 sty 2007, 16:57
Kontakt:

Re: Aski i bobaski ;)

Post autor: Logos »

jako ze jestem tu nowy wole na razie odpowiedziec na zadane pytanie;sprawa dzieci-czy mysle o tym? prawde mowiac nigdy nie podchodzilem do tego "na serio" :| Sam siebie uwazam za osobe zbyt slaba psychicznie, zeby podejmowac sie tak trudnego zadania jak wychowanie dziecka :( Wlasnie obliczylem ze jak zajmujesz sie dzieciakiem do jego 18-tych urodzin to zajmie ci to mniej wiecej 567648000 sekund waszego zycia :? Oczywiscie nie mam na mysli tego ze sprawa ta jest z gruntu zla :aniol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
shevandell
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 24 sty 2007, 01:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aski i bobaski ;)

Post autor: shevandell »

A ja bardzo chciałabym mieć dzieci, i to chętnie nawet kilkoro - jak na razie, chyba jedyną osobą, która wyraziła podobne pragnienie, jest Aneshia, więc jesteśmy w mniejszości. Jako "fajna ciocia" sprawdzam się nieźle, i mamą tez chyba byłabym nienajgorszą. Ciąża mnie nie obrzydza, wręcz przeciwnie - chciałabym spróbować, tylko że jak myślę o dziecku, to w tym wyobrażeniu jest wielka biała plama w miejscu, gdzie powinien znajdowac się jego ojciec ;)

Tak więc pewnie zostanie adopcja - może wspolnie z jakimś ASem, gejem albo innym sympatycznym facetem, który chciałby spróbowac sił jako tata :) ale to na razie bardzo odległa przyszłość, jeśli w ogóle.
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Aski i Bobaski

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Kruk, czy ty naprawdę uważasz, że każdy pies tylko siedzi przy nodze swego pana,każdy jest taki sam?Mój pies jest indywidualistą(pies upodabnia się do właściciela), wychodzi na spacer kiedy chce,nie znosi brania na ręce(chyba, że ma w tym interes).Z psami jest podobnie jak z ludzmi-każdy ma inny charakter. Nie spotkałam jeszcze dwóch podobnych.A kotów nie cierpię. :xmrgreen: :mrgreen:
Ambdy
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 30 kwie 2009, 22:34

Post autor: Ambdy »

Droga shavandell, ja także należę do zwolenniczek dzieci. Bardzo chciałabym miec kiedyś dwie córeczki. Jednak żaden mąż raczej nie wchodzi w gre, a na pewno nie jako partner seksualny. Ogólnie to moją aseksualnośc jest mi przeszkodą chyba tylko w kwesti posiadania dzieci. Ale jako zwolenniczka Nauki liczę na to, ze za kilka lat będzie w Polsce dostępne i w zasiegu ręki dokonanie odpowiedniego zabiegu, by pod moim sercem zaczęło rozwijać się życie. Bo przecież instynkt macierzyński wcale nie musi iśc w parze z popędem seksualnym.
mat9030
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 20 wrz 2009, 19:16

Post autor: mat9030 »

ja osobiście mam opsesję na punkcie dzieci, póki co zajmuje się dziećmi ludzi których znam a jest ich troszkę ale nie zamierzam rezygnowac ze swoich wręcz przeciwnie gdybym tylko mógł juz zaadoptował bym jakiegoś maluszka niestety za młody jestem, trudno znaleść osóbkę która myśli tak smao więc jeśli będe mósiał sam będe no a w zasadzie nie sam a z maluszkami :)

Regulamin się kłania.
Wolę żeby ludzie nienawidzili mnie za to kim jestem niż kochali za to kogo udaję
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Heh jak dla mnie to jeszcze nie ten wiek, na myślenie o takich sprawach - może w przyszłości zaadoptuję jakąś małą azjatkę ;p albo inne dziecko - swoich nie chcę mieć... Jeśli chodzi o dogadywanie się z dziećmi to ludzie pchają mnie na przedszkolankę, no cóż ale to jest raczej bycie na poziomie tych dzieci, aniżeli ich respekt w stosunku do mnie, lubię się z nimi bawić o ile mnie też dana zabawa się podoba :D...
Obrazek
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Myślę, że wiek nie ma tu za wiele do rzczy... :roll:
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Jak mawia pewien przyszły mędrzec - Dzieci nie powinny mieć dzieci. (Chociaż dobrze pielęgnować swoje wewnętrzne dziecko :P)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

od nowa pisze:Myślę, że wiek nie ma tu za wiele do rzczy... :roll:
No właśnie wszyscy zawsze tłumaczą, że "to" jeszcze przyjdzie... że niby "powołanie" pojawia się z biegiem czasu... - nie mam pojęcia jak to jest w praktyce bo zwykle mówią tak osoby które potomstwo poczęły w wieku dwudziestu kilku lat a ja nie sądzę, żeby wiele się zmieniło w najbliższym czasie...
Obrazek
Libra

Post autor: Libra »

Mój instynkt macierzyński działa tylko w odniesieniu do szczeniaków, kociąt, piskląt i innych niemowlaków i przedszkolaków fauny wszelakiej. Tego, że nie chcę mieć dzieci jestem pewna. Ot, dzieci budzą we mnie potwora.
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

beebep pisze:
od nowa pisze:Myślę, że wiek nie ma tu za wiele do rzczy... :roll:
No właśnie wszyscy zawsze tłumaczą, że "to" jeszcze przyjdzie... że niby "powołanie" pojawia się z biegiem czasu... - nie mam pojęcia jak to jest w praktyce bo zwykle mówią tak osoby które potomstwo poczęły w wieku dwudziestu kilku lat a ja nie sądzę, żeby wiele się zmieniło w najbliższym czasie...
"To" czasem może wcale nie przyjść, niektórzy nie są do tego stworzeni i nie będą, albo nigdy się o tym nie dowiedzą, bo postępując zgodnie ze swoim poglądem nigdy się na bycie rodzicem nie zdecydują. A prawdą jest, ze mogłoby być różnie. Dlatego jak mówię- wg mnie nie chodzi o wiek, a raczej o dojrzałość emocjonalną i pewne doświadczenia.
Sex jest przereklamowany...
mat9030
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 20 wrz 2009, 19:16

Post autor: mat9030 »

oj tak dojrzałośc emocjonalna ale co do doświadczeń to się nie zgodze chyba że wytłumaczysz co dokładnie masz na myśli(mam grypę, jakoś wolno łapie dziś)
Wolę żeby ludzie nienawidzili mnie za to kim jestem niż kochali za to kogo udaję
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Chodzi mi o to, że można dzieci nie lubić bądź nie planować, ale jak to czasem bywa- zdaży się "wpadka" (już nie wnikam w szczegóły, bo jak ktoś nie planuje lub nie chce dzieci to się zabezpiecza, ale powiedzmy, że jednak stało się tak, a nie inaczej i już)... jest okres ciąży, później dziecko... Ten fakt może zmienić podejście (choć nie musi)- tego typu doświadczenie mam na myśli.
Sex jest przereklamowany...
Awatar użytkownika
Lorien
jASkółka
Posty: 118
Rejestracja: 20 lip 2008, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lorien »

Libra pisze:Mój instynkt macierzyński działa tylko w odniesieniu do szczeniaków, kociąt, piskląt i innych niemowlaków i przedszkolaków fauny wszelakiej. Tego, że nie chcę mieć dzieci jestem pewna. Ot, dzieci budzą we mnie potwora.
moge sie pod tym podpisać obiema rękami :lol:
i dodam jeszcze ze jak odwiedzam kogoś kto zdecydował sie na takiego "domownika" mam niezłego stresa przed wpychaniem mi na ręce "weź potrzymaj, zobacz jak to fajne" :evil:
nie czuć, nie myśleć , nie pamiętać...
ODPOWIEDZ