Słówko"seksowny"

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Post autor: Thanais »

No fakt, ja tez nie mam hopla na punkcie pośladków. Co innego bicepsy, obręcz barków, plecy, klata, brzuch (sześciopak, mniam :D ). Natomiast pośladki to sprawa drugorzędna. Już uda mnie mocniej kręcą.
A ze sportów to kocham też gimnastykę; czyste piękno, harmonia ruchów, koordynacja, siła, finezja.

p.s. Goś, nie czuję się urażona zupełnie :) Boks faktycznie stoi dużo niżej, niż MMA. Ja lubię rozmaite kata (cudo). I bjj, bo tam jest niewiele przemocy, a mnóstwo elegancji, umiejętności, techniki. Cholerka, jak ja kocham ładnie wypracowane poddania! (np. duszeniem czy dźwignią :serce: )
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Mogę się spytać - jakie sporty walki trenujesz Thanais? :)
Ze sportów walki, to mi osobiście podoba się kung fu, karate (tylko bez okrzyków) itp. Jet Li jest taki seksowny kiedy walczy. Nawet w filmie. :)

Poza piłką nożną lubię też rugby (choć mało transmisji jest w naszej telewizji), hokej, chyba to wszystko.

O tak, język polski to przepiękny język. :D
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Post autor: Thanais »

Jestem raczej milośnikiem, niż aktywnym sportowcem :D heh, regularnie to uprawiam jedynie fitness i siłkę co drugi dzień. Bjj ruszyłam rok temu, ale bardzo amatorsko. W sumie czasu mało na regularne treningi :/
A Jeta Li bardzo lubię :) Jest świetny i ma klasę.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

On chyba prezentuje styl walki wu shu. :)

Słownictwo:hot, hot, hot. Często używane w fandomie oznaczające dokładnie to samo co "seksowny". :wink:
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Powiedziałabym, nie ważne jak to nazwiemy, jak dałyśmy powyżej parę przykładów, jeśli ciągle mówią o tym samym ;) Często przecież mamy jakieś swoje małe określonka na ową "seksowność", zwłaszcza jak nie chcemy, by obiekt szybko się zorientował, o czym mówimy, kiedy stoimy obok ;)
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Kiedy ten obiekt stoi obok, to ja udaję, że go nie ma. :wink: Na pewno się nie zorientuje. :lol: Myślę, że słowo seksowny nie zawsze jest odpowiednie. Lepiej na początek użyć sformułowań typu: "Ładnie pachniesz", albo "Interesuje mnie to, o czym mówisz". Facet może uciec, kiedy nazwie się go z grubej rury "seksowny", albo pomyśli o nas, że jesteśmy... No właśnie. :wink:
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Oj nie, facetowi nie zdarzyło mi się mówić, że jest seksowny, ale pewnie użyłabym właśnie słowa "charyzmatyczny", czy coś ;) Często za to mówię to koleżankom, które akurat chcą się podobać i tak czuć, że w danej sukience nie wyglądają źle czy głupio, tylko seksownie. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Post autor: Thanais »

Zamiast seksowny mówię: fascynujący, intrygujący, wyrazisty :D
Np. "fascynuje mnie rzeźba Twoich przedramion. Ćwiczysz coś?". To brzmi subtelnie i działa lepiej, niż słowo: seksowny :P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Kobieta inaczej to pojmuje. Facet kiedy usłyszy słowo "seks" nie ważne w jakiej konfiguracji, to reaguje tak samo. Oczywiście polemika z Panami z naszego forum byłaby wskazana. :wink:
W sumie nie mówię nic, może poza sformułowaniami w stylu: "Jesteś inteligentny", lub "Znasz się na tym." To samo mogliby facetowi powiedzieć kumple. :lol:
Awatar użytkownika
Thanais
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 17 lut 2011, 17:15
Kontakt:

Post autor: Thanais »

Winkie, a dużo jest mężczyzn na naszym forum? Czy przeważają kobiety?
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Można to sprawdzić klikając na "Użytkownicy" pod nazwą FORUM SEA, Sieć Edukacji Aseksualnej. Podawanie płci jest dobrowolne, więc prawdziwej liczby Panów nie da się poznać, tylko w przybliżeniu. Z często zaglądających można wyróżnić kilku: Maksio, Viljar, o i jeszcze kilku Panów. :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

No widzisz, najpierw trzeba było zapoznać się z ogółem tematów na forum. :wink:
Założyłeś z góry jak ma wyglądać "porządny aseksualista" i nie bierzesz udziału w dyskusjach mających na celu ustalenie (choć to chyba jest niemożliwe) czym tak naprawdę dla każdego z nas jest aseksualizm. Przykładowo dla mnie aseksualizm oznacza zero seksu i brak tego typu potrzeby. Nie wykluczam jednak tego, że dana osoba może mi się fizycznie podobać. Ale nie będę Ciebie zanudzać, więc dodam tylko krótko - opinie na ten temat są różne, tak jak różni są ludzie. :)
Nie porównuj proszę zoofilii do zwykłej ludzkiej seksualności. Pierwsze to zboczenie - nie oszukujmy się, zboczenie. Natomiast napięcie seksualne między ludźmi to coś innego. To jest piękne. :)

"Okolice odbytu". Ty to naprawdę w ten sposób określasz, czy to ma być wyłącznie element prowokacyjny? Okolice odbytu związane są z kolonoskopią, natomiast pośladki to już dalsze okolice. To straszna trywializacja czegoś czego nie rozumiesz, bo uważasz ze tylko seksualni zwracają na tą część ludzkiego ciała uwagę.

Pisałam o rugby, jednakże obecnie nie oglądam meczów ponieważ jestem odcięta od transmisji.
Co do komentatorów piłkarskich... Hm, są tacy których da i których nie da się słuchać. Częstym błędem, który zdarza niektórym z nich się popełniać jest zajmowanie się wszystkim poza rzetelnym komentowaniem meczu. Rozwodzą się czasami nad takimi rzeczami o których ludzie wiedzą, a jak nie wiedzą to mogą doczytać. Są przecież do kupienia gazety piłkarskie.
Inna sprawa to kamerowanie - wkurza mnie pokazywanie trybun, kiedy na boisku rozgrywa się kontra.
Ale powracając do komentatorów - kojarzę to nazwisko. Czyżby jakieś mecze Ligii Mistrzów na Polsacie (zwykłym)?
Samą T - Mobile Ekstraklasę nie oglądam. Szkoda mi czasu. :lol: Gra pozostawia wiele do życzenia, poziom meczów jest słaby, w porównaniu do hiszpańskiej czy holenderskiej ligi. Nie wspominając o angielskiej.
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Przyznam, że zastanowiło mnie tu coś. Wydaje mi się, że wiele osób, które się tu pojawiają nie tyle określają siebie jako osoby aseksualne, a często jako poszukujące "co z nimi jest". Ja tak na przykład mam, wiecznie jestem rozerwana z różnych względów. Mam nadzieję, że to nie w tym tkwi problem, że jesteśmy niezdecydowani czy nieokreśleni ;) A jeśli nasza dyskusja jakoś cię uraziła, to cóż, na pewno nie zrobiłyśmy tego specjalnie.
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Widzisz, w rozmowie jest tak, że przedstawiasz na początek własny punkt widzenia, a potem czekasz co z tego będzie. Są i inne sposoby, ale po co będę o nich pisać, skoro i tak nie bierzesz udziału w tego typu dyskusjach. :wink:
W swych wypowiedziach użyłam słowa "uważam" (czyli to moja prywatna opinia), a potem znaku zapytania - postawiłam pytanie. Nie pytanie retoryczne, ale takie na które chcę aby ktoś odpowiedział i wyjaśnił dlaczego sądzi tak, a nie inaczej.
W definicji aseksualizmu nie ma nic o seksie, więc opierając się na niej spróbowałam dowiedzieć się dlaczego jedni ludzie rozróżniają się od innych. Na jakiej podstawie.

Tak, sprawdzenie? A czego jeśli można wiedzieć? :)

Nie, do nazwisk nie mam pamięci. Skojarzyło mi się to nazwisko z innym komentatorem.
Czyżbym wyczuwała nutkę pogardy w twym jakże kibicowskim głosie, a może powinnam była napisać - klawiszach? Mylisz się, orientuję się w ogólnych zarysach polskiej ligi, a to że nie zagłębiam się w to głębiej wynika z tego, że po prostu uważam polską ligę za słabą ligę, czego dowodem były chociażby mecze eliminacji Ligii Mistrzów, a teraz Ligii Europejskiej naszych drużyn.
"Kibicuję tylko wielkim zagranicznym klubom." :lol: Dobre.
Wiesz mi, kibicuję tym klubom, które potrafią grać w piłkę. Może to być nawet mało znany zespół, choć i tu wielkiego pola do popisu nie mam ponieważ tak się składa, że ligi zagraniczne są w całości pokazywane na płatnych kanałach. I nie każdego stać na taki wydatek. Więc ja mogę jedynie liczyć na skróty oraz na Mecze Z Górnej Półki.
Ja mogłabym to samo powiedzieć do Ciebie i w innych nieco słowach, choć nie chcę, bo mogą być tu jacyś kibice polskich zespołów i mogłoby zrobić się im przykro, nazwać Twoje zainteresowanie gorszym od mojego. Ale spoko, tak też można. Nie twierdzę, że to źle. :wink:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Winkie pisze:No pewnie, bo sądząc z Twojego nicka facetem jesteś. :wink:
Wierz mi, gdybym był kobietą nie było by inaczej.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
ODPOWIEDZ