Słówko"seksowny"

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ognik pisze:
Agnieszka pisze:Fakt, że człowiek jest aseksualny, nie oznacza wcale, że nie zna znaczenia różnych słów. Aseksualizm nie powoduje otępienia umysłowego :diabel:
A wręcz przeciwnie :) Natura jest na tyle łaskawa, że wzmacnia to, co przez nią już jest dane. Może porównanie nietrafione, ale ktoś mi mówił, że ślepi lepiej słyszą. W takim razie ASy powinni mieć rozwinięty inny zmysł. Poszukajcie u siebie, może jesteście w czymś lepsi?
Ja myślę, że nie zmysł, tylko inną potrzebę fizjologiczną :P
Tak jak ja z jedzeniem :D :mrgreen:
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Inną potrzebę fizjologiczną? :-o Ja piję dużo wody (H2O). Ale to ma się nijak do mojej aseksualności :?
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ognik pisze:Inną potrzebę fizjologiczną? :-o Ja piję dużo wody (H2O). Ale to ma się nijak do mojej aseksualności :?
Ja tez piję dużo wody, ze 2 litry dziennie. Skąd przekonanie, że to nie ma powiązania? :D
Czarno to widzę...
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Ja mało piję. Czystej wody. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Odpowiedź przy Twojej ankiecie Czarny.
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Agnieszka pisze:Fakt, że człowiek jest aseksualny, nie oznacza wcale, że nie zna znaczenia różnych słów. Aseksualizm nie powoduje otępienia umysłowego :diabel:
Troche chyba w kolce obroslas zupelnie bez przyczyny.

Slepy tez wie, ze sa rozne kolory, ale ich nigdy nie zobaczyl wiec rozmowa z nim na en temat bedzie conajmniej jalowa. Tak jak ze mna o sekownosci czegokolwiek.
Starfuckers Inc.
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Jak w temacie to ja nie lubię tego słowa, nie używam i dziwnie się czuję, gdy ktoś je wypowiada przy mnie. A tym bardziej w moją stronę :shock: Jedyne, gdzie mi to nie przeszkadza to piosenka Right Said Fred "I'm Too Sexy". Ogólnie to nawet klip mi się podoba... :mrgreen:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Co złego jest w słówku "seksowny"? Ja używam je, aby podkreślić atrakcyjność jakiegoś faceta. Piękny? I owszem. Ale seksowny oznacza, że nie można oderwać od niego wzroku.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Ja od ludzi od których nie mogę oderwać wzroku po prostu nie mogę oderwać wzroku. Po prostu mi się podobają i tyle. Nie nazwałbym ich seksownymi, bo "nie działają na mnie podniecająco" (ze słownika), a dla podkreślenia atrakcyjności fizycznej jest to dziwny synonim.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dziwny? O tak, ale nie pisałam nigdzie, że zawsze używam adekwatnego słownictwa. :wink: Dla mnie facet może być seksowny - czyli być takim dla ogółu kobiet. Czasami słówko "seksowny" lepiej oddziałuje na wyobraźnię niż "piękny". Facet może być piękny, ale niekoniecznie seksowny. Z drugiej strony jako, że kobiety również są w dużej mierze wzrokowcami :wink: "seksowny" przeważnie idzie w parze z "piękny".

Słowniki kłamią. :lol:
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Na moją wyobraźnie to słowo nie działa.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

No pewnie, bo sądząc z Twojego nicka facetem jesteś. :wink:
Awatar użytkownika
Goś
pASibrzuch
Posty: 272
Rejestracja: 10 sie 2011, 17:42
Lokalizacja: Głogów/Poznań

Post autor: Goś »

Ja używam i nie mam z tym problemów moralno-etycznych ;)
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Wg definicji aseksualiści MOGĄ odczuwać podniecenie, więc nie ma co się wstydzić drogie Panie, że zdarzy nam się użyć słówka "seksowny". :wink: Muszę powiedzieć, że niektórzy faceci aż proszą się o tego typu sformułowanie. I to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. :)
pomaranczka1982
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23
Lokalizacja: Mysłowice/Katowice

Post autor: pomaranczka1982 »

Ja lubię używać takiego słówka o ile oczywiście jeśli jest ktoś go warty ale muszę się przyznać, że częściej używać "ale tyłeczek" :D no ale cóż zrobić skoro ma się słabość do pięknych męskich pośladów bo u kobiet to raczej piersi są interesujące- szkoda tylko, że tyle gadają ;D
ODPOWIEDZ