Troche seksu i polityki na forum

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Troche seksu i polityki na forum

Post autor: kot »

:shock: :shock: :shock: :shock: Ciekawie się dzieje w polskiej polityce . Mam na myśli aferę w Samoobronie. Pierwszy raz widziałem Leppera płaczącego . :shock: Jesli zarzuty wobec niego sie potwierdzą to dopiero bedzie "wesoło" , chyba padnie sejm .Może to i dobrze 8) 8) 8) Seks i polityka to wybuchowa mieszanka.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: clouds clear »

Ja sadze, ze jesli nawet doszlo do takiej sytuacji , to ta kobieta publicznie przyznala, ze "sprzedala sie" zeby dostac upragniona posade.W momencie, w ktorym ja wyrzucili , postanowila sie odgryzc i wyprula sprawe publicznie.bez komentarza :?
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: kot »

clouds clear pisze:Ja sadze, ze jesli nawet doszlo do takiej sytuacji , to ta kobieta publicznie przyznala, ze "sprzedala sie" zeby dostac upragniona posade.W momencie, w ktorym ja wyrzucili , postanowila sie odgryzc i wyprula sprawe publicznie.bez komentarza :?
No kobitka sobie opinie wyrobiła . to fakt . No twoja opinia jest zblizona do mojej koncepcji wydarzeń . Troche to dziwne , ze babka sobie przypomniala po3 latach z kim spała i kto jest ojcem jej dzieci. Dziwne to wszystkie . :twisted: :twisted: :twisted: No i to wszystko wyborcza ujawniła - to to juz bardzo mocno podejrzane . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: clouds clear »

Moim zdaniem kobieta się zwyczajnie ośmieszyła. Owszem sytuacja dość nietypowa, ale jeśli poczuła się urażona dlaczego nie zgłosiła sprawy do prokuratury trzy lata temu , tylko dzielnie się oddawała w imię lojalności wobec partii :lol: :mrgreen: Wstyd jak beret, żenada.Przypuszczam, że ktoś jej dobrze zapłacił za wywleczenie tej sprawy , albo faktycznie jest tak pusta i postanowiła się zemścić za odebranie stołka.
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Kuba »

Mnie tam jest jej mimo wszystko szkoda. Podejrzewam że prawda jest taka że jednak godziła się na upokorzenie zato żeby miec prace. Na początku pewnie wydawało się jej że wytrzyma w takim stanie ale nie dała rady.
Jedno co wiem to żeby nigdy w życiu nie wierzyć Lepperowi i jego świcie, więc łatwiej jest mi tej kobiecie uwierzyć. Często jest tak że kobiety, które są mniej ambitne stają pewnego dnia przed sytuacją gdzie nie widzą innego wyjścia jak tylko oddawać się za obietnice lepszego życia - desperacja. Do tego dochodzi bezrobocie i problemy osobiste. Co nieznaczy że ludzi można tak wykorzystywać. Mimo wszystko dobrze że po tak długim czasie zdecydowała sie przerwać swój dramat.
Awatar użytkownika
Arieska
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2006, 19:49
Lokalizacja: śląsk

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Arieska »

Leppera , Giertycha i ich świte powinno się ubezwłasnowolnić moim zdaniem. A cała ta afera z wymuszaniem seksu i imprezami faszystowskimi to tylko dowód na to, że ewolucja intelektualna nie wszystkich objęła i powinno się jednak eliminować niektóre genotypy. Tak dla ochrony populacji ludzkiej.
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Ludzie podzielą się na giganty i gnomy

Post autor: Uluru »

Arieska pisze:... to tylko dowód na to, że ewolucja intelektualna nie wszystkich objęła i powinno się jednak eliminować niektóre genotypy. Tak dla ochrony populacji ludzkiej.
Podobno sama natura to "załatwi" :mrgreen: :
"Naukowcy z London School Of Economics przeprowadzili symulacje, z których wynika, że w ciągu najbliższego tysiąclecia ludzkość podzieli się na dwie krańcowo różne rasy. Zdaniem teoretyka ewolucji Olivera Curry, różnice społeczne podzielą ludzkość na gigantów i karły. Potomkowie klasy wyższej będą wysocy, zdrowi, atrakcyjni fizycznie, inteligentni i twórczy, natomiast klasa niższa ewoluuje w brzydkie, niskie i niezbyt rozgarnięte umysłowo istoty, przypominające gnomy." :|
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Arieska
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2006, 19:49
Lokalizacja: śląsk

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Arieska »

nie podoba mi się to. Kolejna sztuczna stygmatyzacja moim zdaniem. Słyszałam już o tych badaniach, ale powiem szczerze, że mnie nie przekonują.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Ant »

Gdyby tak spojrzeć na Polskę, to wysoki polityk wcale nie jest inteligentny. Jedynie gnomy to gnomy ;)
Czczony nie tylko w Chinach
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: ewutek »

Nie komentuję. Jestem zdegustowana. Ale polecam Wam Sztukę pt. "Won!" :lol:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Uluru »

Arieska pisze:... Słyszałam już o tych badaniach, ale powiem szczerze, że mnie nie przekonują.
Mnie też nie przekonują, ot kolejna hipoteza na temat przyszłości przytoczona przeze mnie raczej w formie żartu :wink:.
Ant pisze: Gdyby tak spojrzeć na Polskę, to wysoki polityk wcale nie jest inteligentny. Jedynie gnomy to gnomy Wink
Teraz nie jest inteligentny, ale przyjmując tezę O. Curry'ego - za paręset lat będzie :wink:. Albo wyginie :mrgreen:.

A to ciekawa wypowiedź na temat rodzimej, samoobronnej "sex aferki"
http://wiadomosci.onet.pl/1377302,2677,kioskart.html
Uluru
Obrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Ant »

Uluru pisze:Teraz nie jest inteligentny, ale przyjmując tezę O. Curry'ego - za paręset lat będzie :wink:. Albo wyginie :mrgreen:.
"Giertych jest inteligentny" to zdanie wewnętrznie sprzeczne ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Uluru »

Kolega z logiki dobry jest. Brawo!
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Ludzie podzielą się na giganty i gnomy

Post autor: Kuba »

Uluru pisze:Potomkowie klasy wyższej będą wysocy, zdrowi, atrakcyjni fizycznie, inteligentni i twórczy, natomiast klasa niższa ewoluuje w brzydkie, niskie i niezbyt rozgarnięte umysłowo istoty, przypominające gnomy." :|
No i sie rozchodzi oto żeby więcej bylo tych wysokich i twórczych, bo inaczej karły będą głosowac na siebie i dalej Samoobrona będzie rządzić. Trzeba tego w jakiś sposób przypilnować.
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: kibic »

Uważajcie pan Lepper jest zwłaszcza znakomitym aktorem. Jest też jak kot który spada na 4 łapy. Gdzieś polecą głowy, złamie się kilka osób, ale jemu nic się nie stanie. Będzie tylko musiał publicznie przeprosić za brak kontroli w partii.
wasz k i b i c
ODPOWIEDZ