Troche seksu i polityki na forum

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: Uluru »

Obrazek
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: clouds clear »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :ciasto:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Czas na Leppera .

Post autor: kot »

Teraz ponoć Lepper ma złożyc materiał genetyczny do stwierdzenia ojcostwa dziecka pani Anety . :? Tylko ja sie tak zastanawiam jak mnie wezwą to co mam robić :shock: Co prawda do samoobrony nie należę , ale w koncu na mnie przyjdzie czas , mogą nie uwierzyć , że jestem asem . W razie czego nie odbiore wezwania .... ot co 8) 8) 8) 8) :xmrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: clouds clear »

Kumplujesz sie z Aneta? :mrgreen: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: kot »

clouds clear pisze:Kumplujesz sie z Aneta? :mrgreen: :mrgreen:
O ile se przypominam to tej Pani nie znam :wink: :wink: , ale ja mam zawodna pamięć . :shock: :mrgreen: Dużo piwa pije , ale piwo zawiera lupulinę no i .... chce sie spac ...samemu
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Troche seksu i polityki na forum

Post autor: clouds clear »

Hahahaaa :xmrgreen: :xmrgreen:

Pani Aneta dziwnym trafem zniknęła z powierzchni Polski .Ponoć miała powiedzieć na wieść o wynikach testu genetycznego, że " nie mogła się aż tak pomylić"-parodia...Myślę , że powinna się teraz ładnie spakować i wyjechać gdzieś daleko... :mrgreen: :mrgreen:
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Jak tak patrze na Anete K to mi jej zal .

Post autor: kot »

Mi tej Pani coraz bardziej żal. :shock: Tak patrzre na nią i tą jej córkę. na rekach(sojotechnika co prawda ale ...) W co ona sie władowała . :D .
Ponoć Aneta wybiera się po sprawie do UK .Ale najpierw będzie musiała sie jeszcze potłumaczyć i wyjasnic watpliwosci .
A jeśli chodzi o Samobrone to na pewno jest coś na rzeczy . Się wyrwali z PGR(nie chce nikogo urazić) do sejmu i im na mózg odstawiło . Młode dziewczyny , duże miasto , rodziny daleko i ... palma im odbiła . :!: stare dziady .
:shock: :shock: :shock: Natomiast ci z wyborczcej nie lepsi, tacy sami jak lepper z kumplami . :shock: :shock: Na siebie zasłużyli .
Do tego dziwna pani mecenas . Jakim cudem stać Anete K na tak drogiego adwokata , który np. jeździ najnowszym modelem Jeepa rocznik 06 . to nie wiem .
Popaprana sprawa .

Od takie moje dywagacje po obejrzeniu wiadomości . Mozna sie z nimi nie zgadzać .
ODPOWIEDZ