Aseksualnosc to raczej efekt uboczny anoreksji

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Ogrzyczka, to może dołączymy do Big Stars :P :lol: ?
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

HEHEHEH, dopiero przy tej okazji dowiedziałam się co to jest :lol: A te ich "Kici kici" to gdzieś słyszałam nawet...
Ale ja bardziej lubię metal, dlatego jestem trochę nieszczęśliwa, bo nie mam prawa miotać się po pokoju :lol: No i mam oficjalny przykaz ZWALIĆ TO :rozowe:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

To ich "kici, kici", to polska wersja piosenki do musicalu "Moulin Rouge" (oryginał cudo :D ).
Ja lubię rocka, punk rocka, grunge, poezję śpiewaną, czasem trochę kiczowatego popu i disco. Nawet zdarza mi się posłuchać klasyki :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

uuu, to bardzo różnorodnie :) Aż się zaczynam bać, czy jeśli postrzegam sam metal jako różnorodny to nie mam trochę ciasnych horyzontów :mrgreen: No ale ostatnio jest taki "ferment gatunków" że ciągle pączkuje coś nowego :rozowe:
Buuu, cesarzowa (czyt, babcia) do spania mnie goni bo jutro idę na jarmark rękodzieła ludowego. Jak widać, czasami nie dam rady się buntować :lol:
Może piszmy ciąg dalszy tego w "moim" albo "twoim" temacie do przedstawiania się?
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Prędzej w Twoim, bo swojego nie założyłam, tylko wpakowałam się z butami na forum :)
Tylko dwóch rodzajów muzyki za bardzo nie lubię:hip-hopu i techna. Resztę przeżyję. Nawet disco polo :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
adammn9
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:11

Post autor: adammn9 »

Dzień dobry. Zastanawiałem się jakie czynniki biologiczne mogły by powodować brak popędu płciowego ? Mogę sobie wyobrazić, że istnieją jakieś czynniki psychiczne, które spychają popęd seksualny na dalszy plan (przekierowanie). Nie potrafię sobie wyobrazić natomiast całkowitego braku popędu u zdrowej jednostki. Nie sądzę aby brakowało mi wyobraźni takowej. Pytam zatem czy nie jest to jakaś aberracja związana z psychicznymi uwarunkowaniami, której błędnie nadaje się rangę i kształt samodzielnej w pełni świadomej istności ? Pozwolę sobie jeszcze jako, że jest to wątek "kontrowersyjny" zauważyć iż sama nazwa : " Sieć Edukacji Aseksualnej " jest dość kontrowersyjna. Był bym wdzięczny gdyby ktoś z państwa był mi łaskaw wytłumaczyć... Dziękuję.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Widzę, że jesteś bardzo sceptyczny i chyba lubisz się czepiać, ale spróbuję Ci to naświetlić..
Organizm człowieka to skomplikowana konstrukcja, jeszcze nie dokładnie poznana, więc jak byś się nie starał, nie jesteś w stanie dać argumentów za tym, że wrodzona aseksualność to mit. Ja też nie mogę Ci nic udowodnić, ale wiem, że istnieje, bo jestem aseksualna. Mój rozwój przebiegał normalnie, nikt mnie nigdy nie skrzywdził, seks mnie nie brzydzi, lubię ludzi, ale nie odczuwam pociągu seksualnego do żadnej płci i nic na to nie poradzę. Tak jak inni forumowidze - i możesz nam wierzyć, albo nie.

Forum SEA jest po to, żeby każdy zaciekawiony tematem mógł spytać o aseksualność u źródła. Ale jeżeli uznaje, że "źródła" to tylko jakieś zwichrowane, nie znające siebie jednostki, które wmówiły sobie brak pociągu seksualnego, i nie wierzy w to, co mówią, to rzeczywiście jego obecność tutaj nie ma sensu.
Salomea

Post autor: Salomea »

Widzę, że trollik wrócił. :diabel: :lol:
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Ej Salomea, wiesz jak to mówią, "nie oceniaj trolla po okładce". Czy jakoś tak. :)
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

no to i ja się wypowiem :lol: :lol: 180 cm wzrostu i 95 kg wagi jak widać z opisu mam troszkę więcej niż mi potrzeba ale o tam ważyłem więcej :D
Salomea

Post autor: Salomea »

U mnie trochę inaczej 180 kg i 95 cm :diabel: :xmrgreen: :P Mama mi powiedziała, że i tak jestem fajna. :diabel:
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

@adammn9

To odpowiedz sobie jakie czynniki biologiczne powodują popęd płciowy. Już wiesz (bo ja nie :P)? Brak popędu jest spowodowany ich brakiem :).

Tak to rozumiem, ale nie znam się na biologii.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Czemu ten, kto twierdzi, że aseksualność jest efektem ubocznym anoreksji (ja wiem, że nie jest) nie stwierdzi, że anoreksja jest efektem ubocznym seksualności? :mrgreen: :lol:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

Salomea pisze:U mnie trochę inaczej 180 kg i 95 cm :diabel: :xmrgreen: :P Mama mi powiedziała, że i tak jestem fajna. :diabel:
to i tak dobrze że się zaakceptowałaś


ps. dlaczego nie mogę edytować swoich postów ??
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Parkinson pisze:ps. dlaczego nie mogę edytować swoich postów ??
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php?t=852

:wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ