Quasiszowinistyczny offtop

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Quasiszowinistyczny offtop

Post autor: magellan »

cytat;

"powolutku przekonuję się, że chyba znalazłam, ale <edit>na wniosek jednego z użytkowników po wspólnej naradzie usunięto tekst uznany za obraźliwy - Agnieszka (moderator)<edit>, więc na razie nie zapeszam..."

prosze o wykasowanie/edit tego postu; uwazam go za obrazajacy, i osobiscie jako mezczyzna/uczestnik tego forum nie zycze sobie takich zwrotow. zdaje mi sie, ze w-ka nie ma pojecia o netykiecie i uzywaniu odpowiednich slow na (tym) forum.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Quasiszowinistyczny offtop

Post autor: clouds clear »

w-ka moze faktycznie przesadzila z osadzaniem, ale z drugiej strony wcale nie dziwie sie jej opinii.Doswiadczenia z seksualnymi potrafia zapasc w pamiec, i niestety wykreowac pewien obraz, stereotyp. To dziala w dwie strony, na kazdym kroku kobiety spotykaja sie z szowinizmem, wiec nie szczedza gorzkich slow pod adresem mezczyzn.
Jestem pewna , ze kolezanka nie chciala urazic nikogo z meskiej załogi forumowiczow, a jedynie okreslic swoje odczucia , zapewne na podstawie swoich doswiadczen :wink: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
einmal ist keinmal
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Quasiszowinistyczny offtop

Post autor: magellan »

sorry - to jest nie istotne, jakie ONA ma doswiadczenia; jest to zwrot uzyty tu okreslajac ogolnosc: moze sobie w ten sposob dla siebie pomyslec, moze sobie o tym pogadac z kolezankami, lecz tak sie nie pisze na publicznym forum, na ktorym ma sie z ludzmi do czynienia, ktorych sie absolutnie nie zna. ja nigdy zadnej kobiecie nic zlego nie zrobilem, nie oszukalem, nie zdradzilem, i nigdy bym tego nie zrobil. wiec co to ma znaczyc... :?
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Quasiszowinistyczny offtop

Post autor: Agnieszka »

No ja się muszę zgodzić z Magellanem. Szowinistyczne uwagi nie powinny mieć miejsca na tym forum - ani skierowane przeciw kobietom, ani przeciw mężczyznom. Podejrzewam, że gdyby jakiś facet napisał - nawet w cudzysłowie - że nie ufa kobietom, bo 'baba to tylko na furę, skórę i komórę leci', to by się zaraz podniósł rwetes. W związku z tym proszę o zachowywanie tego typu uwag dla siebie. Co do edycji - wolałabym, aby jednak była to wspólna decyzja administracji/moderacji, więc ja na razie powiem tylko, że jestem za edycją. Nie chcę póki co przeprowadzać aktu samowoli. ;)
Niebieskaa6
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 sty 2007, 18:45
Lokalizacja: Kraków

partner as

Post autor: Niebieskaa6 »

To dobrze, że być może znalazłaś partnera, to cieszy :-)
Jednak faktycznie szowinistycznych zwrptow nie powinno sie tutaj uzywać ani w odniesieniu do kobiet ani do mężczyzn. Zresztą ludzie sa różni i takie ogólne sformułowania ze facet to .... a kobieta to ..... nie są w porządku. Nie wszyscy są tacy sami. Też mam nie fajne doświadczenia ale wierzę, że nie wszyscy są tacy jak ów pan z którym byłam ... Trzeba wierzyć, że bedzie dobrze chociaż faktycznie czasem sił trochę brakuje ...
Pozdrawiam.
Niebieska
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Post autor: ewutek »

Wnoszę o złagodzenie stanowiska admodów wobec cytatu wyjętego z repertuaru formacji Big Cyc "facet to świnia".
A Forumowiczkę w-ka uprasza się o umieszczenie stosownego przypisu, bo zaskarżę ją o łamanie praw autorskich. ;)

*żart* :mrgreen:
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Nie rozumiem tego oburzenia, świnia to jedno z najinteligentniejszych zwierząt! I wcale świńsko się nie zachowuje. A niektórzy faceci tak :diabel:.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Post autor: magellan »

2 dni minely, i nic. naprawde super prowadzone jest to forum... Obrazek
ciekawe, ile "minut" (nie dni, minut..) by to trwalo do wykasowania/edit postu, gdyby jakis facet tu kiedykolwiek napisal, ze kobieta to świnia. niestety - takiego postu nikt nie znajdzie - pewnie, facet jeszcze takiego czegos tu nie napisal...

@mariah; naprawde szkoda, ze akurat przy twoim poscie taki temat padl, i przepraszam, ze akurat ja go jeszcze poszerzam - nie chce sie w nieskonczonosc czepiac tych trzech slow, lecz jest to naprawde kontraproduktywne, jednak w pierwszej lini ze strony kobiecej, jesli akurat jedna z was tu takie cos pisze; jesli jakis facet sie naprawde tu za szukajaca kobieta rozglada, i przeczyta ze "i tak jest uwazany za swinie" i inni to nawet popieraja/nie maja nic przeciwko temu, no to mozna sobie wyobrazic jak szybko mu przejdzie chec do dalszego szukania.

nie wiem, dlaczego "szefostwo" tak dlugo spi - ten post powinien byc juz dawno od wpisu w-ka wykasowany i slowa od w-ka usuniete. osobiscie jest mi to juz obojetne, co i jak sie tu na forum dzieje. pozostaje jedynie wciaz od nowa to zaskoczenie, jak obojetnie tu jest wszystko przyjmowane... Obrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Edytowałam kontrowersyjnego posta.
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

"facet to świnia" tak jest i udowodniliśmy to na przestrzeni wieków więc przestań się rzucać jak ... :diabel: :diabel:


pozdro for all

Magellan na twoją prośbę oto tekst mojej kumpeli która mówi o innych kobietach "kobiety to c.h.u.j.e"


jeśli się komuś nie podoba ten tekst i uważa że został obrażony (nie ważne kobieta czy mężczyzna) przepraszam.
Śmiejecie się, że jestem inny, ja się śmieję, że jesteście tacy sami. :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Post autor: Kuba »

Przedewszystkim Magellan chyba nie rozumie, że to jest tekst z piosenki BIG CYC. Jeżeli jej nigdy nie slyszał to można to odczytać w bardzo negatywny sposób. Wydaje mi się że to był ze strony w-ka tylko żart.
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Post autor: magellan »

Parkinson;... - jesli czujesz sie sw..., prosze bardzo. ja nikomu nic nie udowodnilem.
mylisz mnie z kims, kogo twoja "kumpela" interesuje. o nic nie prosilem.

Kuba; nie pisz w tym przypadku, ze czegos nie rozumie, bo to tu nie ma nic z piosenka do czynienia. -> faktycznie nie znam BIG CYC, i z pewnoscia nie jestem tym zainteresowany, juz z powodu "niskiego poziomu" w samej nazwie. oprocz tego, o B.C. pisala ewutek, a nie w-ka. obojetne, czy to ma z piosenka do czynienia, czy to jakis zart - jak juz sam wspomniales, "odczytalem to w bardzo negatywny sposob", bo a) mnie to nie dotyczy, i wlasnie ze mam prawo sie "rzucac", b) takich zwrotow sie publicznie nie uzywa.

zreszta, po co jeszcze dyskusja; moderatorzy uznali tekst za obrazliwy, i tyle. i jest wszystko w pozadku. kropka.
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

ach ta poprawność polityczna ehhhhh
Śmiejecie się, że jestem inny, ja się śmieję, że jesteście tacy sami. :)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Hehhh, no wlasnie....
einmal ist keinmal
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Z przyczyn oczywistych zbaczająca z tematu część dyskusji dotycząca kontrowersyjnych słów została wydzielona z oryginalnego tematu i przeniesiona do kontrowersji.
ODPOWIEDZ