Niedepilowanie się kobiet

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Re: Niedepilowanie się kobiet

Post autor: Viljar » 31 sie 2019, 21:36

Nie w tym rzecz: Chodzi o to, że inaczej jest, jak myśli się i mówi o anonimowych ludziach, a inaczej, jak rozmawia z osobą siedzącą na drugim końcu stołu. To jednak mocno działa na człowieka.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
Rashek
przedszkolASek

Re: Niedepilowanie się kobiet

Post autor: Rashek » 1 wrz 2019, 00:39

Viljar pisze:
30 sie 2019, 19:23
Brzmiało ono tak: "Uważasz moje włosy na nogach za obleśne? A swoich nie?".
- Kochanie, może ogoliłabyś nogi?
- A co, nie podobają ci się? Może ty ogolisz swoje? Uważasz swoje nieogolone nogi za obleśne?
<mansbrainerror.exe>za dużo pytań, ale się nakręciła, dobra trzeba zdać shittest <>
A) Tak, moje nogi nie są tak piękne jak Twoje
B) Masz świetne nogi, ale ogolone wyglądają jeszcze lepiej.
C) A jak ja przytyłem, co uwydatniło ginekomastię, to prosiłaś, by coś z tym zrobić. Nie podobały ci się moje cycki? Ja Twoje ubóstwiam!
D) Moje byłyby bardziej obleśne po ogoleniu, bo jestem samcem.

- Najlepsza odpowiedź to C.
Inne są kanony atrakcyjności dla mężczyzn i kobiet. Rozbudowane, umięśnione ramiona i krata na brzuchu będzie w większości przypadków atrakcyjna u faceta i nieatrakcyjna u kobiety. Jak facetowi wyrosną cycki to wygląda obleśnie, jak kobieta ma bujne owłosienie na nogach, plecach i tyłku to dla większości ludzi będzie to obleśne, niezależnie czy jej się to podoba czy nie.
Viljar pisze:
30 sie 2019, 19:23
Niniejszym chciałbym powiedzieć, że przeczytałem to, co wcześniej pisałem w tym wątku i chciałem przeprosić za to, ze byłem głupi.
- A coś pan takiego strasznego nabazgrał?
- Wszystkich kart nie czytałem, ale w pierwszych wiadomościach pisał dość rozsądnie i podobnie do nas.
- Mógłby teraz wyznać: przepraszam, że pozwoliłem beznadziejnemu zauroczeniu lesbijką zrobić z siebie chorągiewkę.

Viljar pisze:
31 sie 2019, 21:36
Nie w tym rzecz: Chodzi o to, że inaczej jest, jak myśli się i mówi o anonimowych ludziach, a inaczej, jak rozmawia z osobą siedzącą na drugim końcu stołu. To jednak mocno działa na człowieka.
- Nie w tym rzecz: Chodzi o to, że ciężej wykrzesać inteligentną ripostę twarzą w twarz z kobietą, która nam się podoba. Nie wiem, czy tego nie badali czasem, że facet głupieje w kontakcie z podobającą mu się babką.
- Też mi odkrycie...
- Mam cię: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3394231/
- Wow. A teraz dajcie mi badanie doktora Obviousa, wykazujące, że trudniej mówić ludziom przykre rzeczy w twarz, niż w internecie. Zgadnijcie, która okazja sprzyja większej szczerości?

ODPOWIEDZ