Gwałt

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

clouds clear pisze:Mężczyźni oprócz penisa zostali wyposażeni przez naturę również w mózg, jak w ogóle mozna stwierdzić , że kobieta jest w stanie sprowokować gwałt
..Szczególnie, jeżeli przez "prowokowanie" rozumie się tylko noszenie mini czy mocny makijaż. Ale jeżeli o to chodzi, czytałam, że notoryczni gwłałciciele najpierw obserwują swoje ofiary i po ich postawie i sposobie chodzenia określają, czy dana kobieta jest pewna siebie i będzie się mocno bronić, czy się przestraszy i ulegnie - właśnie to, nie wygląd, jest głównym kryterium.
Awatar użytkownika
Miglanc
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 28 mar 2007, 11:27
Lokalizacja: z za biurka

Post autor: Miglanc »

clouds clear pisze:Mężczyźni oprócz penisa zostali wyposażeni przez naturę również w mózg, jak w ogóle mozna stwierdzić , że kobieta jest w stanie sprowokować gwałt
Istotnie natura wyposażyła mężczyzn w penisa i mózg, jest jedno ale dała do tego tylko tyle krwi aby działało tylko jedno z nich. :mrgreen:
Pesymista to osoba, która z dwojga złego wybiera obydwa.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tylko dlaczego większość wybiera tą mniejszą głowicę? ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Miglanc pisze:
clouds clear pisze:Mężczyźni oprócz penisa zostali wyposażeni przez naturę również w mózg, jak w ogóle mozna stwierdzić , że kobieta jest w stanie sprowokować gwałt
Istotnie natura wyposażyła mężczyzn w penisa i mózg, jest jedno ale dała do tego tylko tyle krwi aby działało tylko jedno z nich. :mrgreen:

:lol: :lol: :mrgreen: :wino:
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Gwałt

Post autor: DZIEWICA8 »

Wydaje mi się, że z gwałtami jest różnie. Czasem kobieta prowokuje mężczyznę nieświadomie, nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej strój lub zachowanie mogą prowokować mężczyznę. Kobieta ubierając się prowokacyjnie na pewno nie robi tego po to, żeby została zgwałcona. Czasem kobiety zachowują się ryzykownie, nie zastananawiają sie nad zagrożeniem np. idą do domu mężczyzny, którego poznały dopiero niedawno. Oczywiście nie chcę usprawiedliwiać mężczyzn - gwałcicieli, ale czasem rzeczywiście jest tak, że to kobieta ponosi część winy za gwałt, nawet jeśli to jest jej wina niezamierzona.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Salomea

Post autor: Salomea »

Winny ZAWSZE jest gwałciciel, to on jest przestępcą. Co to znaczy, że prowokuje? Jeden bandyta może powiedzieć, że go podniecają i kuszą gołe ramiona, inny, że odsłonięte nogi. To idiotyczne tłumaczenie. Kobiety powinny chyba chodzić w burkach, żeby nikogo nie kusić. Chociaż pewnie nawet wtedy znalazłby się jakiś mężczyzna, który by stwierdził, że kusiła go spojrzeniem. Kobieta może być w bieliźnie, lub nawet nago, ale jeśli powie "nie" to mężczyzna nie ma prawa jej dotknąć. Winny jest wyłącznie gwałciciel to on dokonuje przestępstwa. Oczywiście gwałciciele lubią się tak tłumaczyć, najlepiej zwalić winę na kobietę. Ich ulubione żałosne wymówki, bo ona mnie sprowokowała, bo to zła kobieta była. :diabel: :P
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Gwałt

Post autor: DZIEWICA8 »

Rozumiem to, że gwałciciel jest przestępcą i jest winny. Wiadomo, że nie ma prawa zrobić nic kobiecie bez jej zgody. Jednak to tylko piękna teoria, w prawdziwym życiu jest inaczej i gwałty mimo wszystko się zdarzają. Wydaje mi się, że artykuł, który znalazłam ma po prostu na celu ostrzec kobiety, pokazać im jakie zachowania są ryzykowne i jakich zachowań powinny unikać. Ja sama nie zdawałam sobie sprawy z niebezpieczeństwa wielu sytuacji opisanych w artykule, wydawały mi się one całkiem zwyczajne np. chodzenie z mężczyzną do kawiarni, sama to robiłam. Może zdarzyć się tak, że kobieta zostaje zgwałcona przez swoją nieostrożność. Wtedy oczywiście winny jest gwałciciel, bo perfidnie wykorzystuje sytuację, ale często kobieta mogła by tego uniknąć przez nie podejmowanie ryzykownych zachowań. Czytałam też teksty o pigułce gwałtu i tam też były podawane ostrzeżenia dla kobiet. Jest to substancja dodawana do napojów. Nie można jej wyczuć, a po wypiciu napoju kobieta traci przytomność i gdy ją już odzyska to nic nie pamięta, a substancja znika z organizmu szybko i nie można nic udowodnić. W artykułach tych były, więc rady, aby nie przyjmować napojów od osób nieznajomych i nie zostawiać bez nadzoru swoich napojów, gdy się gdzieś wychodzi. Chodzi, więc o to żeby kobiety uważały. Oczywiście nie należy przesadzać np. siedzieć całe życie w domu, ale trzeba zachować zdrowy rozsądek, unikać ryzykownych sytuacji i słuchać dobrych rad innych osób. Ja miałam kiedyś taką sytuację. Na weselu siostry ciotecznej tańczyłam z chłopakiem. On był trochę pijany, nie bardzo, raczej wstawiony, jak to na weselu. W pewnym momencie zaproponował mi, żebyśmy wyszli razem na dwór. Było już ciemno, a obok budynku był las. Mi wydało się to podejrzane i nie wyszłam. Pamiętałam, że kiedyś mama ostrzegała mnie przed takim zachowaniem. Nie zrobiłam tego i być może uniknęłam gwałtu. Po prostu trzeba uważać na swoje zachowanie, ale oczywiście nie popadać w skrajności. Podobnie jest z ubraniem. Ja oczywiście nie chodzę w burce, czy w worku po kartoflach, jednak nie ubieram się też prowokacyjnie, a raczej umiarkowanie. Nie noszę dużych dekoltów, gołego brzucha, czy pleców. Mimo to wcale nie czuję się jak zakonnica czy Arabka. Po prostu zawsze najlepiej jest zachować tzw. złoty środek.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
anonymouse
mASełko
Posty: 130
Rejestracja: 9 lut 2007, 23:48

Post autor: anonymouse »

Lepiej nosić ze sobą broń, najlepiej gdzieś pod ręką (a nie na dnie torebki zawalonej różnego rodzaju Niezbędnymi Do Życia Przedmiotami). Nawet jeżeli się nie przyda, to zawsze zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

A żeby nie prowokować musiałybyście siedzieć cały czas w domu, bo większość potencjalnych gwałcicieli poczuje się sprowokowana już samym widokiem kobiety.
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Jaką broń masz na myśli? Shotguna od razu, czy coś mniej rzucającego się w oczy? :mrgreen:
(Pytanie pół żartem pół serio :wink: ).
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Kocham broń białą, szczególnie katany, ale broń palna, np. Magnum, też jest niczego sobie... :D
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

eeeeeeeeee tam od razu magnum

Obrazek
a odnośnie broni białej preferuję raczej to:

Obrazek

lub to

Obrazek
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Salomea pisze:Czytałam kiedyś o zgwałconych 70-latkach
Fuj :? To już podchodzi pod nekrofilię :P
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Wilczek pisze:To już podchodzi pod nekrofilię :P
:shock: :!:
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

:arrow: Parkinson- to ostatnie też mi się podoba :D . Trochę mi przypomina Obrazek
Chodzi o to na dole, oczywiście, czyli kirpan. Co ciekawe, będę musiała się w niego zaopatrzyć, jeśli zostane już oficjalnie sikhijką :D . Będzie mi on potrzebny do obrony religii (to jest chyba wzięte z islamu).
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Post autor: wilczek »

Magda pisze::arrow: Parkinson- to ostatnie też mi się podoba :D . Trochę mi przypomina Obrazek
Chodzi o to na dole, oczywiście, czyli kirpan. Co ciekawe, będę musiała się w niego zaopatrzyć, jeśli zostane już oficjalnie sikhijką :D . Będzie mi on potrzebny do obrony religii (to jest chyba wzięte z islamu).
Ja myślę że tym grzebieniem wyrządziła byś więcej szkód ;)

Kto to jest sikhijka?
ODPOWIEDZ