"Macierzyństwo to ściema"...

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
-viki-
ASiołek
Posty: 59
Rejestracja: 3 paź 2008, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: -viki- »

Tak, masz rację. Ci co specjalnie szukają z Polski, to własnie są jak opisujesz tj szukają darmowej gosposi i tyle. Niezmiernie istotne jest zatem w jaki sposób się ludzie poznają. Jesli np mieszkasz gdzieś tam, pracujesz, to spotykasz różych ludzi na miejscu. Kolegów z pracy, znajomych od znajomych itd. To jest inny sort. To nie są ci, co nie chcą wyemancypowanych rodaczek.
Ci, co sami aktywnie szukają po Polskach , Ukrainach, wcześniej z upodobaniem po Tajlandiach itp, tych można tylko szerokim łukiem omijać. Ale ich jest tylko część.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

-viki- nie rozumiem Twojego postępowania. W jednym dziale życzysz sobie ignorowania Twoich postów, co byłoby dla mnie niepowetowaną stratą, bo dawno się tak nie bawiłam, a tutaj zadajesz pytania. Ale, żeby nie uchodzić za niewychowaną, odpowiadam. Mieszkam z byłym mężem, dwoma konkubentami oraz tajemniczą sektą kradnącą w realu reklamówki jednorazowe. Oczywiście ze wszystkimi uprawiam seks. W tym ostatnim przypadku ma on charakter rytualny.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

O, to ta sekta co przygarnęła mojego kumpla. A ja się zawsze dziwiłem czemu on każden jeden batonik pakuje w osobną torebkę :laught:

A żeby nie było :offtopgut: Zastanawialiście się kiedyś czemu z jednej strony marudzi się o przeludnieniu, a z drugiej zachęca do dziecioróbstwa, macierzyństwa i płacze nad spadającym przyrostem populacji?
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

Piorun pisze:
A żeby nie było :offtopgut: Zastanawialiście się kiedyś czemu z jednej strony marudzi się o przeludnieniu, a z drugiej zachęca do dziecioróbstwa, macierzyństwa i płacze nad spadającym przyrostem populacji?
Lepszy taki offtopic :offtopgut: niz "plucie jadem"(co miało miejsce :mrgreen: ) :wink: :wink: :offtopic: "

a co do kwestii dziecioróbstwa i przeludnienia:
--wychodzi mi że zazwyczaj marudzi sie w danym miejscu albo o jednym albo o drugim--nigdy o obu naraz :roll: :roll:
(----w Chinach o przeludnieniu a w Europie o spadku przyrostu na przyklad :roll:)

ale co ja tam moge wiedziec :P
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

No to przenieśmy część Chińczyków do Europy :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
damian-dec
AS gaduła
Posty: 415
Rejestracja: 12 lut 2008, 23:14
Lokalizacja: Dublin/Wroclaw

Post autor: damian-dec »

no ktos musi nam te stadiony i autostrady wybudowac :diabel:
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: "Macierzyństwo to ściema"...

Post autor: panna_x »

https://kobieta.wp.pl/matki-ktore-zaluj ... oGsx8_tyyw

bardzo smutny tekst o tym, gdy kobiety jednak nie poczuły tego czegoś. Na fejsie powstała już cała grupa "żałuję rodzicielstwa".
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: "Macierzyństwo to ściema"...

Post autor: BardzoLittle »

Bycie mamuśką i posiadanie gromady dzieci to taki wyidealizowany schemat, od którego coraz więcej ludzi odchodzi. Nie rozumiem jak to jest, że młode, fajne dziewczyny w wieku 18 - 26 chcą szybko zostać matkami i mieć mężów. W sensie, rozumiem to, ale nie rozumiem czemu chcą tego tak od razu. Chwilę później odcinają się od znajomych, przestają się razem pokazywać i kończą na kanapie przy cda.pl Oczywiście nie wszyscy tak działają, ale umówmy się - większość. Korzystajmy z wolności, dzieci to na pewno fajna pociecha, ale teraz wielki stres i odpowiedzialność. Jeśli nie czujemy się milionowo pewni że będziemy dobrymi rodzicami, to się za to nie bierzmy, bo możemy zatruć swoje życie i skrzywdzić dzieciaka, który na świat się nie pchał.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: "Macierzyństwo to ściema"...

Post autor: panna_x »

BardzoLittle pisze: 20 sty 2019, 23:45 Bycie mamuśką i posiadanie gromady dzieci to taki wyidealizowany schemat, od którego coraz więcej ludzi odchodzi. Nie rozumiem jak to jest, że młode, fajne dziewczyny w wieku 18 - 26 chcą szybko zostać matkami i mieć mężów. W sensie, rozumiem to, ale nie rozumiem czemu chcą tego tak od razu. Chwilę później odcinają się od znajomych, przestają się razem pokazywać i kończą na kanapie przy cda.pl Oczywiście nie wszyscy tak działają, ale umówmy się - większość. Korzystajmy z wolności, dzieci to na pewno fajna pociecha, ale teraz wielki stres i odpowiedzialność. Jeśli nie czujemy się milionowo pewni że będziemy dobrymi rodzicami, to się za to nie bierzmy, bo możemy zatruć swoje życie i skrzywdzić dzieciaka, który na świat się nie pchał.
Moim zdaniem dzieci nie są fajną pociechą.
A co do pewności, to gdyby takiej wymagać, to z połowa ludzi nie powinna mieć dzieci... Mój tata w ogóle się nie nadawał na rodzica. Gdy byłam dzieckiem to pił i sprowadzł kolegów do domu. Teraz się uspokoił bo ma 60 plus.
Zresztą w art jest babka, która marzyła o dziecku, myślała, że tego chce i pewnie wtedy by powiedziala o tym milionie procent, a jak już było, to rozczarowanie. Jak niby można przewidzieć taką zmianę?
ODPOWIEDZ