Filozofia Krzysia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Milenka16
gimnASjalista

Filozofia Krzysia

Post autor: Milenka16 » 21 wrz 2019, 22:56

śląsko - żydowskie

Milenka16
gimnASjalista

Filozofia Krzysia

Post autor: Milenka16 » 27 wrz 2019, 11:59

związki na odległość.... źżżżenada!
nie katolickie
nie chrześcijańskie
czysto lewackie
podłe
bez sensu
głupie
dla bezmózgich

jak zachęcić osobę do naprawy związku /?

dać mu coś w zamian. na przykład doupy, albo samochód, rower. obietnicę lepszego zachowywania się, spełnienia tego czego on pragnie albo chce.

Krzyś 1981
gimnASjalista

Filozofia Krzysia

Post autor: Krzyś 1981 » 3 lis 2019, 22:11

Schizma w kosciele katolickim. NA odbywającym się soborze amazońskim (nazwa dla zmyłki) nastąpiła schizma. Korporacje żydowskie, które od dawna podkupują watykan (wiemy to po padalczych, wisielczych i zdradzieckich wypowiedziach ojca świętego benedykta, czy tam franciszka jeden choj), zaaranżowały zmiany w kościele katolickim.

Na potrzeby kościoła zachodniego, głównie niemieckiego, który cierpi na brak kapłanów sprzedał się żydom kościół zachodni, czyli niemiecki. Pod przykrywką wprowadzania zmian w kościele amazońskim - wprowadzania kobiet do kapłaństwa gdzieś tam w amazonii... ble ble ble brednie, orzeczono, że kobiety będą mogły wchodzić w diakonat, czyli jest to stopień kapłański.

Feminy nazistki pod żydowskim finansowaniem wywalczyły wreszcie to sobie - guopie kuorwy. Kapłaństwo jest kapłaństwem a nie zawodem i trzeba się bezwarunkowo oddać temu i dzieci i rodzina są temu naturalną przeszkodą. Poza tym Jezus powołał na kapłaństwo tylko mężczyzn.

Zdaje się, że także facetów z babami tez można będzie święcić na kapłana. Jest to kwestią podpisu papieża , gdyż obecnie jego podpis staje się prawem stosowanym w kosciele. Czyli słuchajcie, czy papież to podpisał.

Sobór finansuuje głównie kościół niemiecki, czyli kasa na pewno napłynęła gdzieś z żydowstwa, które niszczy kośćiół katolicki dzięki ideologii i pieniądzom i słabości chrześcijan. Kościół jest tak słaby, że nie wspomina z ambony o tym zagrożeniu. Uczestnictwo we mszy w kościele schizmowanym jest grzechem przeciwko Bogu. I może wreszcie zaczniemy czcić Boga we własnych domach pielęgnując jego dostojność tak jak nakazuje pismo święte, bez budynku Kościoła. Pierwsze przykazanie - Nie będziesz miał innych bogów przede mną. Czyli żyda, który zmienia nam prawo katolickie za pieniądze.

fandallo
młodASek

Czego nie zaakceptujecie u przyszłego partnera?

Post autor: fandallo » 16 sty 2020, 13:27

aburleksa782 pisze:
5 mar 2013, 00:23
No właśnie :). Szukałam takiego wątku, ale nie znalazłam. Jeżeli jednak gdzieś owy wątek istnieje to pardon. :)

Ciekawi mnie:
1. Czego nie jesteście w stanie zaakceptować w związku?
2. Czego nie poświęcicie dla partnera?
3. Jakie cechy charakteru albo zachowania ze strony drugiej osoby wykluczają dla Was możliwość budowania z nią związku?
ad.1. Uroda partnerki musi mnie kręcić /smukłość sylwetki, kobiece kształty, włosy ułożone na boki, proste, nie kręcone, lub opływające twarz po łuku dodające niewinności/ mogą być do ramion, jednak niewinnie nachodzące na twarz - przecież to standard dla każdego raczej. Jeżeli włosy blond, to mogą być z dodatkiem różowych, foletowych pasemek.
2. przekroczenia ustalonych rzeczy wspólnie, lub tych, które decydują o mojej osobowości, np. kazać mi się zaangażować w rzecz, którą nie musze się zaangażować, a jest to rzecz różna od mojego światopoglądu i świadomości.....tj, np. kazanie głosować na lewaków, pochwalać dewiacje, uczestniczyć w dewiacjach, propagować dewiacje,....zatem mniej więcej już wiadomo... i dla normalnych ludzi to nic nienormalnego.
3. Ona nie zechce dojść do ustalenia wspólnego stanowiska w rzeczach ważnych.

No normalny człowiek raczej nie pyta o takie rzeczy,.... to są normalne rzeczy.

Nikt raczej się nie przyzna, że nie zaakceptuje..... u kogoś czegoś.... co jest intymne...

Jeżeli masz podobne pytania, to trzeba zapytać się anonimowo,........ tak mi się wydaje.

fandallo
młodASek

Nie szukajcie już partnera, to bez sensu.

Post autor: fandallo » 19 sty 2020, 17:39

Pozdrawiam was w waszym lewactwie. :lol:
to co się stanie to oczywiście wasza wina lewactwa, które przyjęliście za swój mózg.

fandallo
młodASek

Profanacja Matki Bożej Królowej Polski.

Post autor: fandallo » 25 sty 2020, 21:37

Sprofanowaliście Matkę Bożą i nie czujecie się w odpowiedzialności przeprosić za to.

fandallo
młodASek

aseksualizm umarł 2020

Post autor: fandallo » 26 sty 2020, 13:03

Aski chcą seksu, zatem aseksualizm nie istnieje.
Knitzsche.

Adriano
gimnASjalista

Re: aseksualizm umarł 2020

Post autor: Adriano » 26 sty 2020, 14:03

Niekoniecznie ;P
,,Skoro miłość to uczucie wyjątkowe, to czemu jest takie pospolite?"

fandallo
młodASek

Re: aseksualizm umarł 2020

Post autor: fandallo » 27 sty 2020, 12:53

Adriano pisze:
26 sty 2020, 14:03
Niekoniecznie ;P
Koniecznie tak. 8)

Romantyczkapocalosci
młodASek

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: Romantyczkapocalosci » 27 sty 2020, 14:21

Nie zgadzam się Jakby chciały seksu to by szukały faceta na portalach randkowych a nie na forum dla osób Aseksualnych.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: urtika » 28 sty 2020, 13:37

Chce wam się trolla karmić? :roll:
:feedtroll:
Quirkyalone

AmeliaK
gimnASjalista

Filozofia Krzysia

Post autor: AmeliaK » 6 lut 2020, 00:41

AmeliaK pisze:
4 lut 2020, 21:55
Składaliście się na tą książkę ?
No nie, bo oczywiście była zasponsorowana przez sorosa
szukam partnerki do białego związkuhttps://pl.asexuality.org/viewtopic.php?f=16&t=7262

ODPOWIEDZ