Wybory prezydenckie 2020

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Biollante
bobASek

Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Biollante »

Wybory pewnie ostatecznie przesuną się w terminie, ale i tak jestem ciekaw czy zamierzacie e w nich uczestniczyć i na kogo zagłosujecie.
Ja jako zwolennik centrum waham się między WKK a Hołownią.

CaptainPlanet
starszASek

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: CaptainPlanet »

To całe zamieszanie z wybranymi mnie niesamowicie męczy, ale tak czy siak głosować pewnie będę z nadzieją, iż mój głos coś zmieni, albo chociaż żeby móc oficjalnie narzekać ;) a zagłosuję tak jak na prawdziwego "lewaka" przystało :diabel: :aniol: :rozowe:

Albar
przedszkolASek

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Albar »

Ja również jestem przedstawicielem "lewactwa", co dumnie podkreślam wszem i wobec. Pewnie zagłosuję (jak w każdych wyborach), choć mam wrażenie, że będę uczestniczył w jednej wielkiej kołtuńskiej tragifarsie i gdzieś tam wewnątrz korci mnie, żeby to olać. Mimo to chyba się zdecyduję, bo poczucie obywatelskiego obowiązku nie pozwala mi na to. Jako typowy "lewak" powinienem oddać głos na Biedronia, jednak z drugiej strony widzę, że nie ma on większych szans na drugą turę, a mnie, mającemu (pewnie płonną) nadzieję, że takowa będzie, głos rozsądku każe oddać głos na WKK. O... i taki mam dziś galimatias we łbie. Być wiernym przekonaniom czy rozsądkowi? Choć pewnie i jedno, i drugie okaże się bezsilne wobec miażdżącej siły zwolenników marioneteki będącej we władzy "szpetnego gnoma" z Żoliborza.

ODPOWIEDZ