TESTY

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

a, faktycznie, sorry
Czarno to widzę...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

dorosłe dziecko pisze:Były tam jakieś pytania o głosy? :mrgreen: Na poważnie, to chyba trudno kogoś zdiagnozować na odległość. Gdyby to było możliwe, to psychiatrzy przyjmowaliby przez Internet. ;)
Akurat jeśli chodzi o diagnozę psychiatry czy psychologa to większość, jeśli nie wszystko, opera się na rozmowie, więc diagnoza taka tak czy owak nie jest łatwa ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Roxy24
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:23

Post autor: Roxy24 »

No nie byłabym taka przekonana. Jak zdiagnozować ludzką osobowość tylko na podstawie rozmowy? Po to są te testy. I te testy i tak wypełnia się u psychiatry lub psychologa w gabinecie.

I naprawdę proszę się przestać dziwić pytaniom. Nie ja układałam ten test. Nie mogę się tłumaczyć z ich treści, co więcej nie wolno mi powiedzieć, co dane pytanie ma diagnozować. Proszę tylko o szczere odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

Chciałam te testy wypełnić ale mi przeglądarka ich nie wczytuję :? Nie wiem jak temu zaradzić.
Może ktoś byłby tak miły i na pocztę mi przesłał :roll:
Oh no!
They're after me again
I have to hide I'm scared of them
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Z tymi testami to jest tak, że się klika prawym przyciskiem myszy na link i daje "Zapisz element docelowy jako..." czy jakoś tak. Później się otwiera plik jakimś WinRAR-em czy innym ustroistwem i voila ;)

Zresztą jakby co, to i tak poszło ma maila xD
Czczony nie tylko w Chinach
Hamster
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:07

Post autor: Hamster »

Wysłane ;)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak tak dalej pójdzie, to po wejściu na skrzynkę, to będzie mieć pierdyliard nowych wiadomości z tym samym załącznikiem :twisted:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

dziękuję :)
jak kliknę na linka to mi jakiś błąd 4400 wyskakuje :evil:
Oh no!
They're after me again
I have to hide I'm scared of them
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

A to dziwne, bo ja dzisiaj ściągnąłem plik i najnormalniej w świecie wysłałem :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Hamster
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:07

Post autor: Hamster »

Mi także link działa. Umieściłem plik na serwerach zapasowych.

SERWER 1
SERWER 2
SERWER 3
Awatar użytkownika
Lilu
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:54

Post autor: Lilu »

problem mam z moja głupia przeglądarką...nie wiem jak jaka naprawić . T o juz nie pierwsza stronka ktorej nie otwiera>
Ale powyższe linki dzialaja
Oh no!
They're after me again
I have to hide I'm scared of them
Hamster
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:07

Post autor: Hamster »

W mailu w którym wysłałem rozwiązane testy poprosiłem o potwierdzenie, czy wszystko doszło i jest ok. Do dnia dzisiejszego 0 odpowiedzi :|
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Czym Ty się przejmujesz? Przecież wziąłeś udział w badaniu, pomogłeś. Brak odpowiedzi świadczy o kulturze tej osoby, której chciałeś pomóc. Pewnie materiał do pracy został zebrany a dalej ani be ani me ani kukuryku ani pocałuj mnie w d... :roll:

P.S: Chcę się mylić, (nie została przeze mnie wypełniona rzeczona ankieta), ale doświadczenie nie bardzo pozwala mi sądzić inaczej. :wink:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Salomea

Post autor: Salomea »

Ha! Właśnie dlatego ja nie pomogłam. :diabel: :mrgreen: Poza tym testy mi się nie podobały. :diabel: :lol:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Salomea pisze:Ha! Właśnie dlatego ja nie pomogłam. :diabel: :mrgreen:
A ja myślałam, że nie pomogłaś, żeby podtrzymać swój image złej i niepokornej :P
ODPOWIEDZ