TESTY

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Roxy24
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:23

TESTY

Post autor: Roxy24 »

Witam!
Z góry przepraszam, jeśli temat jest nie w tym dziale, ale nie bardzo wiedziałam, gdzie wsadzić mój apel.

Jestem studentką psychologii i piszę pracę magisterską na temat zmian kulturowych w zakresie seksualności. Mam zamiar uczynić zagadnienie aseksualizmu ważną częścią tej pracy, ale niezbędne mi są osoby chętne do wypełnienia testów.
Najlepiej, jeśli będą to sosoby w wieku 16-27 lat.

Link do baterii testów jest tutaj:

http://www.yaoi.strefa.pl/NAM/magisterka/testy.zip

Bardzo proszę zapoznać się z plikiem "przeczytaj!" i błagam o pomoc! Wiem, że te testy to przysłowiowe "KOBYŁY", ale poświęćcie się dla nauki. :) Pomyślcie, że ja będę musiała to wszystko zliczać. I to z kilkuset testów. :(

Testy proszę nadsyłać na podany we wstępie adres meilowy do końca lutego b.r.

uwaga! - jeśli ktoś ma zamiar wypełnić te testy na chybił trafił, to proszę, żeby w ogóle ich nie przysyłał, bo są one wrażliwe na takie "sposoby" i taki test na nic się mi nie przyda.

z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Gdy tylko znajdę czas to z miłą chęcią wypełnię :-) Lubię takie formy, bo zawsze można dzięki nim się czegoś dowiedzieć :-)

Hm, a podobno ASy są niedostrzegane i uważane za nieistniejący wybryk natury...
A jeśli jeszcze można wiedzieć - otworzyłam plik i zobaczyłam pytanie o "Alicji w Krainie czarów". Jak to się ma do ludzkiej osobowości?
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

466. Jestem bardzo łaskotliwy.
To mnie rozwaliło :wink: Trochę innych błędów też się tam wkradło.. Tak czy inaczej, postaram się wypełnić.
Roxy24, jestem ciekawa jak Twoim zdaniem aseksualność łączy się ze zmianami kulturowymi - jakieś spostrzeżenia w tym temacie?
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

jest też wiele pytań które mogą być zastosowane do poszuki9wania schizofreników i nie tylko. po rozwaleniu tych testów uświadomiłem sobie że być może pytania te mają świadczyć jedynie o tym że jesteśmy niezrównoważeni i sami nie wiemy czego chcemy. wniosek ten nasunął mi się dopiero teraz jak się przespałem.
Oczywiście zawsze mogę się mylić.
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Jak się poszukuje schizofreników?
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Były tam jakieś pytania o głosy? :mrgreen: Na poważnie, to chyba trudno kogoś zdiagnozować na odległość. Gdyby to było możliwe, to psychiatrzy przyjmowaliby przez Internet. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

A może się sprawdza czy ma ktoś rozdwojenie jaźni poprzez udzielanie dwóch przeciwstawnych odpowiedzi? :-)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

A jak ktoś ma roztrojenie jaźni? :roll: :mrgreen:
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Roxy24
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:23

Post autor: Roxy24 »

Widzę, że na forum sami są ludzie po psychologii. :diabel:
Proszę nie dziwić się tak pytaniom. Nie ja je układałam. To testy uznane na całym świecie. Pytania się powtarzają celowo, a skoro są dziwne, to są. Co mierzą powiedzieć mi nie wolno.

A że mogą się zdarzyć literówki, to wybaczcie, ale po przepisywaniu ponad 600 pytań z pożółkłych kartek na formę elelektroniczną mogą się zdarzyć jakieś literówki. Ludzka rzecz chyba.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

@Roxy24
Na literówki nie zwróciłam uwagi :wink: chodziło mi o błędy stylistyczne.
Szkoda, że nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Może chociaż w dwóch słowach?
Podejrzewam, że zgromadzisz więcej wypełnionych ankiet, jeśli uchylisz chociaż rąbka tajemnicy i wyjaśnisz, w jakim kontekście aseksualność ma się pojawić w Twojej pracy :wink:
Roxy24
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 21 sty 2008, 21:23

Post autor: Roxy24 »

Na błedy stylistyczne nie poradzę. Test był przepisywany słowo w słowo z oryginału. Nie mam prawa tego zmieniać, mimo, że bardzo bym czasem chciała.

A rąbek tajemnicy... hm.. piszę o zmianach kulturowych w zakresie seksualności. Chociaż praca powoli mi się sypie ku mojej rozpaczy, bo spotkałam się ze straszną agresją i nieufnością na stronach homoseksualnych, a oni także są mi niezbędni do badań.

No, ale jakby tutaj udało mi się zdobyć co najmniej 60 ankiet - po 30 od kobiet i po 30 od meżczyzn, to może bym poświęciła tą pracę właśnie aseksualistom. :)
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Nie a takich zmian kulturowych.
Zawsze byli hetero, homo, bi i as.
Chyba, że masz na myśli popularyzację, swobodę i dyskryminacje itp.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Mam nadzieję, że Roxy24 nie zamierza pisać o tym, jak to nagle w nowym tysiącleciu niektórzy ludzie 'stali się aseksualni'..

@Roxy24
Nieufności ludzi się nie dziwię, ale agresja? :shock:
Co do liczby ankiet - w zeszłym roku dwie studentki Uniwersytetu Gdańskiego 'badały' forumowiczów, ich ankieta była nieco krótsza i o ile dobrze pamiętam wypełniło ją 39 osób. Ciężko Ci będzie pobić ten wynik ale trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Ja rozwiązałem mniejszą część testu.
Do kiedy mam czas?
Czarno to widzę...
Hamster
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:07

Post autor: Hamster »

Czarny pisze:Ja rozwiązałem mniejszą część testu.
Do kiedy mam czas?
"Testy proszę nadsyłać na podany we wstępie adres meilowy do końca lutego b.r." :roll:
ODPOWIEDZ