Onet.pl (Białe małżeństwo) 28.04.2008

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
fikander
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2007, 13:09
Lokalizacja: Warszawa

Onet.pl (Białe małżeństwo) 28.04.2008

Post autor: fikander »

Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Tak na moje oko to artykuł o tym jak powrócić do sexu w małżeństwie (w dodatku taki sobie).
O ile pierwsze przydaje się do przedłużania gatunku (i niech przedłuża ten kogo to bawi), o tyle drugie jest IMO absolutnie zbędne.

Za to komentarze... no comments...
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Nuda. wzbudzanie kontrowersji sytuacja z dupska wyjętą, ze się tak kolokwialnie wyrażę.Nie oceniam, ale wpierw mowa o zupełnym braku zapotrzebowania na kontakt fizyczny , a później wyciąganie argumentów typu ciąża itp. To sie kupy nie trzyma. Spoko , jeśli ludzie twierdzą, że cos ich nie bawi , ale mam wrażenie, że w tym akurat przypadku jest to wina jakiegos braku porozumienia, zrozumienia intymności i naturalnej fizyczności człowiaka itp.Przynajmniej takie wrażenie odniosłam po przeczytaniu artykułu.Wiele hałasu o nic..
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

Też to czytałam w nadziei, że znajdę coś o małżeństwach, które TEGO nie robią, bo nie przychodzi im na myśl, a tu o takich co to zbyt znerwicowani, zalęknieni czy coś, ale jednak chcą :/ Beznadziejna prowokacja i strata 15 minut :/
Salomea

Post autor: Salomea »

Ten dział się zwie "Aseksualność w Mediach", więc tak mi się wydaje, że najlepiej by było, gdybyśmy tu wrzucali artykuły na temat aseksualności. :mrgreen:
Celibaty, białe małżeństwa, śluby czystości itp. chyba nie mają zbyt wiele wspólnego z aseksualizmem. :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Dlaczego? Myślę że takie działania jak celibat (świecki) czy białe małżeństwo mogą być wyrazem nieuświadomionego aseksualizmu. Oczywiście wszystko zależy od kontekstu
Dodatkowo, historycznie rzecz biorąc jeszcze nie tak dawno były to jedyne metody na spokój i życie wg własnych zasad dostępne aseksualnym czy anty-seksualnym kobietom (faceci w tym względzie zawsze mieli lepiej)
Salomea

Post autor: Salomea »

Celibat to wyrzeczenie. Z czego rezygnuje osoba, która od urodzenia nie odczuwa popędu? :mrgreen:
Historycznie mogło tak być, ale te artykuły, które czasami ktoś tu wrzuci, z całą pewnością nie są na ten temat. Większość jest dosyć prosta i chyba nie ma ukrytego drugiego dna. :wink:
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Salomea pisze: Historycznie mogło tak być, ale te artykuły, które czasami ktoś tu wrzuci, z całą pewnością nie są na ten temat. Większość jest dosyć prosta i chyba nie ma ukrytego drugiego dna. :wink:
Zgadzam się, chociaż nie doczytałam tego artykułu do samego końca, bo obrzydza mnie samo słowo "seks".
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Kolejny artykuł o białym małżeństwie [ z różnych powodów]:

http://sympatia.onet.pl/0,2278,1579674, ... ykuly.html
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ciekawy jest odnośnik do debaty na temat aseksualizmu. Szkoda, że do wyboru są tylko dwie odpowiedzi: choroba i orientacja. Zmuszony wybrać - wybrałem "chorobę", ale to nie do końca zgodne z moim poglądem :?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ