chum tv

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

chum tv

Post autor: Kamikola »

Wczoraj przyszła do mnie paczka z Kanady. Jak ją podniosłam to już wiedziałam co to było. W końcu przyszła kopia programu co ChumTV przygotowywało w grudniu lub listopadzie. Serce mi biło niesamowicie jak otwierałam pudełko. Rety rety, mój pierwszy wywiad. Wcale nie wyszedł tak strasznie jak się obawiałam.
Część programu o aseksualności trwała tylko 7 minut ale myślę, że to było dosyć by przesłać naszą wiadomość. Cały program składał się tylko z wywiadów, które z nami przeprowadzili, to jest z DJ-em, cijay, tym doktorem co przeprowadzał badania (chyba tym samym co w artykule z New Scientist) no i ze mną. Nie było narracji, czasem tylko napisy ze statystykami. Fajnie wyszło.
Zawsze jak robią o nas artykuły czy programy boimy się, że przekręcą nasze słowa albo dołączą swoje komentarze ale tutaj wszystko tak fajnie zrobili. Super. Nie mam ani słowa krytyki. Świetna robota.

Więc jeżeli ktoś jest teraz w Kanadzie, pewnie będą powtarzać to kiedyś. W Stanach miało lecieć na TrioTV (ja tego programu nie odbieram niestety ale to nie problem bo mam kopię :wink: ). Czy gdzieś jeszcze się pojawi to narazie nie wiem.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: chum tv

Post autor: Ardelia »

hej Kami,

to swietna nowina! GRATULUJE!!! :D
ciekawe, czy ktos na AVEN bedzie mial mozliwosc digitalizowania tego?
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: chum tv

Post autor: Kamikola »

może
a i szanse tego są dobre bo to taki krótki program
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
ODPOWIEDZ